وکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکان ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

با گستردگی جوامع و پیچیده تر شدن قوانین افراد از حل اختلافات قضایی خود ناتوانند چرا که مباحث حقوقی از آنکه افراد تصور میکنند سهل نیست و عموم مردم در هر رتبه و مقام علمی باشند باز با عدم آگاهی در این زمینه مواجه هستند و برای جبران نقص خود، نیاز به مشاوره با افراد متخصص در این حوزه دارند تا از بروز خسارت های احتمالی ممانعت به عمل آورد شاید زمانی پیش آید که افراد به علت سختی فرایند مراجعه و اعطای وکالت به وکیل و یا حتی شناسایی بهترین وکیل ملکان اطلاعات کافی نداشته باشند در این مقاله سعی می شود ازسهولت راه های ارتباط با وکیل و مشاور حقوقی و ضرورت حضور بهترین وکیل درملکان در کنار شما مطالب مفیدی ذکر کنیم.

بهترین وکیل در ملکان

بهترین وکیل ملکان کیست؟

با توجه به ضرورت حضوربهترین وکیل ملکان شخصی که در این حوزه فعالیت دارد با تسلط به تمام علوم حقوقی سعی در حل و فصل و طرح بهترین تصمیم برای پرونده شما باشد.

بهترین وکیل تبریز با توجه به شرایط مکانی و جمعیتی در حس مسئولیت پذیری و دلسوزی در قبال شهروندان، یکی از شناخته شده ترین وکیل محسوب می شود که مراجعین زیادی را سوی خود جذب کرده است.

با وجود اینکه حق الوکاله ی وکیل توسط طرفین و نسبت به سطح سنگینی پرونده، تعیین میشود با این وجود وکیل ملکان بارعایت انصاف و توجه به شرایط محیطی، مردم داری و انسانیت را به حد نهایت می رساند.

با توجه به پیچیدگی و تخصصی بودن مسائل قضایی و حقوقی و عدم آگاهی افراد از تمام زیر و بم ماده تبصره های این قوانین، نیاز به بهترین وکیل در ملکان یکی از ضروریات محکمه به حساب می آید تا در روند دعوی با طرح دادرسی به جا و تصمیم گیری های صحیح و قلم سنگین بتواند نتیجه دعوی را به نفع موکل با موفقیت به پایان برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ارومیه همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مرتضی سعیدی

مرتضی سعیدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی دارای مدرک حقوق واصول فقه از دانشگاههای معتبر می باشند. وکیل سعیدی در حوزه ی حقوق و کیفری، خانواده، طلاق، مهریه و همچنین ملکی فعالیت دارند و با مشاوره های تخصصی مراجعین زیادی را سوی خود جذب کرده اند ایشان به دلیل حس مسئولیت پذیری و حسن خلق و تبحر و تجربه ی درخشان در وکالت و مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری، یکی از برجسته ترین وکیل در ملکان به شمار می روند.

آدرس: ملکان خیابان امام روبروی بانک ملی

تلفن تماس:09141781248

یوسف صحرایی


وکیل یوسف صحرایی در کسوت شریف وکالت از شناخته شده ترین وکیل ملکان می باشند وی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی با سابقه ی درخشان، قلم سنگبن و فن بیان قوی دارای شهرت و آوازه در ملکان می باشند وکیل صحرایی با تخصص در حوزه های حقوقی کیفری، خانواده، ارثی، ثبتی و ملکی توانسته اند موفقیت های زیادی را در زومه شغلی خود ثبت کنند.

آدرس: شهرستان ملکان بلوار شمالی طبقه چهارم فروشگاه کوروش

تلفن تماس: 09149206927

زهرا مستوری

وکیل زهرا مستوری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی دارای تخصص و تجربه ی درخشان در حوزه ی حقوق مراجعین زیادی را سوی خود جذب کرده اند وکیل مستوری در زمینه ی حقوق کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارثی، ثبتی و ملکی فعالیت میکنند جهت اعطای وکالت و بهره گیری از مشاوره های تخصصی ایشان می توانید با راههای زیر در ارتباط باشید

آدرس: ملکان خیابان امام جنب بانک سینا طبقه دوم

تلفن تماس: 09141220432 – 37823660

مصطفی وحدانی

وکیل مصطفی وحدانی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی دارای مدرک دانشگاهی معتبر در حوزه ی حقوق از شناخته شده ترین وکیل در ملکان به شمار می روند وکیل وحدانی در حوزه ی کیفری، چک و سفته، تنظیم قراردادهای سازمانی، ملکی و انحصاروراثت شهرت و آوازه ای بالایی داردایشان در رزومه ی شغلی خود موفقیت های زیادی را ثبت کرده اند و تخصص و تبحر وکیل وحدانی ایشان را در ردیف وکلای نامی گنجانده است.

آدرس:ملکان خ امام خمینی سه راه معلم مقابل مدرسه کوثر

تلفن تماس: 09195189223

سمیه عباسی

وکیل سمیه عباسی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی با سابقهی یک دهه در وکالت شهرت و معروفیت زیادی را کسب کرده اند وکیل عباسی در حوزه ی حقوقی کیفری، ملکی، خانواده، ارثی و مهاجرت مهارت و تخصص ویژه ای دارند و عنوان بهترین وکیل ملکان را در سابقهی درخشان خود به ثبت رسانده اند جهت اعطای وکالت و مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری با ایشان ارتباط برقرار کنید

آدرس: ملکان خیابان امام روبروی بانک سینا دفتر وکالت خانم معصومه نعمتی

تلفن تماس: 09381542534


چرا وکیل بگیریم؟

همانطور که می دانید بهترین وکیل ملکان شخصی است که دارای تجربه و مهارت در حوزه ی حقوق می باشد که می تواند در مسائل حقوقی و کیفری در محاکم قضایی همراه شما باشد و به بهترین نحو شما را از جریان پرونده تان آگاه کند و با مطالعه ی پرونده ی شما با آگاهی و دانشی که در این زمینه دارد با بهترین استراتژٰی ها شما را به مطلوب ترین نتیجه برساند. وکیل با آگاهی از جریان پرونده ی شما با پیشنهاد بهترین راه حل قانونی از ضررهای احتمالی پیش رو ممانعت به عمل می آورد.

بسیاری از افراد تنظیم قراردادها را یک مسئله ی ساده تصور می کنند وبا اقدام نا آگاهانه دراین قبیل مسائل چه تجاری و چه ملکی، تاوان مالی سنگینی را به همراه می آورند. در صورتی که با مشاوره گرفتن از بهترین وکیل در ملکان و بهره مندی از اطلاعات و تجربه ایشان می توانبد در تنظیم قراردادها به بهترین شکل عمل کنید.

در پرونده های خانواده شامل طلاق مهریه نفقه حضانت فرزند و مسائلی این چنین که در حیطه ی وکیل خانواده می باشد با اعطای وکالت به وی می توانید روند قضایی با بدون فوت وقت در کمترین زمان به نتیجه برسانید که شاید بدون حضور بهترین وکیل ملکان این روند ماه ها به طول انجامد.

یکی از پر دغدغه ترین مسائل روز مسئله ی مهاجرت است که افراد زیادی را به خود درگیر کرده است افراد به دنبال مهاجرت به کشوری هستند که متناسب با اهداف خود باشد لذا در این بین با سوال های زیادی روبرو میشوند از قبیل انتخاب کشور مناسب، روش مهاجرت قانونی، مراحل تکمیل مدارک مورد نیاز و بسیاری سوالات دیگر که می توانید با مشاوره گرفتن از یک وکیل مهاجرت به آسانی و بدون نگرانی پاسخ های تان را دریافت کنید.

نقش و اهمیت وکیل ملکی بیش از دیگر مسائل حقوقی حیاتی بوده چرا که املاک مهمترین دارایی افراد و سازمان ها محسوب می شود و قوانین حقوقی بیشتر و پیچیده تری دارد و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند خصص ویژه ای دارند لذا مشاوره گرفتن از بهترین وکیل ملکان و بهره گیری از دانش و تسط وی در این حوزه بهترین و عاقلانه ترین تصمیم است.

بسیاری از افراد به دلیل راه اشتباهی که میروند و تصمیم های نادرستی که می گیرند نا عادلانه ترین حکم ها را دریافت میکنند و ضررهای مالی و روحی زیادی را متحمل می شوند و این زمانی است که پاسخ سوال خود را میگیریم که چرا باید وکیل بگیریم؟

تفاوت ملاقات حضوری و غیر حضوری با بهترین وکیل در ملکان

پس از تحقیقات کاملی که در خصوص انتخاب بهترین وکیل در ملکان صورت گرفت افراد به راحتی با دردست داشتن اطلاعاتی در رابطه با چگونگی ارتباط با وکیل به صورت مراجعه ی حضوری از مشاوره بهره بگیرد و وکیل با راه کارهای به جا سعی کند در حل مشکل شخص همکاری لازم را انجام دهد .

ممکن است افراد به دلیل مشکلات زیادی که با پیشرفت جوامع و دوری راه و یا هر دلیلی نتوانند ارتباط حضوری داشته باشند مشاوره ی آنلاین بهترین و سریع ترین و حتی راحت ترین راه ممکن است که مراجع با سهولت و با صرف مدت زمان کم و حداقل هزینه می توانند از بهترین وکیل در ملکان مشاوره بگیرند. امروزه با در دسترس بودن امکانات زیاد و پیشرفت فناوری و وجود وب اینترنت و گوشی های هوشمند از مشاوره آنلاین استقبال بی نظیری شده است و کارشناسان مربوطه ی قوه قضایی در این رابطه طرح های مفیدی ارائه داده اند و پیشرفت های گسترده ای به عمل آمده است امید است با فرهنگ سازی و بالا رفتن آگاهی افراد در این زمینه شاهد پیشرفت های چشمگیری باشیم چه بسا که این پیشرفت ها موجبات آسایش و دسترسی آسان به این مراکز را برای جامعه سهولت میبخشد.

مشاوره حضوری و غیر حضوری بستگی به شرایط مراجعین نیز دارد در مواقعی مراجع به دلایل روحی روانی یا به هر علت دیگری نیاز دارد به صورت رو در رو و در مکان مشخصی با وکیل خود مشاوره کند . این دلایل با تشخیص وکیل و نیاز و خواست مراجعین در وحله ی اول مورد احترام بوده و وکیل با درک شرایط موکل و رعایت جوانب به صورت توافقی تصمیم به تعیین نوع ملاقات می نمایند.

بهترین وکیل ملکان با دارا بودن حس مسئولیت پذیری و انسان دوستی و با توجه به تجارب قبلی خود در این زمینه، با رعایت حال مراجعین در مقابل خواست و تصمیم مراجع تسلیم است تا بتواند راهنمایی های در حد ممکن را به عمل آورد.

اشتباهات رایج در تعرفه ی حق الوکاله با بهترین وکیل درملکان

حق الوکاله مبلغی که بابت وکالت به وکیل پرداخت می شود در قوانین قضایی میزان حق الزحمه ی وکیل تعرفه ی ثابتی ندارد و به صورت توافقی بین طرفین صورت میگیرد ولی این گفته بدان معنا نیست که وکیل هر مبلغی بخواهد از موکل می تواند مطالبه کند ، اجرای آن در قوانین آیین نامه قضایی ذکر شده است و وکیل بیش از حد قانونی نمی تواند درخواست کند و موکل نیز باید پیچیدگی و حساسیت پرونده خویش را در نظر گرفته و در موافقت حق الوکاله ی تعیین به توافق برسند.

از تصورات اشتباهی که در عرف وجود دارد اینکه وکالت یک شغل آزاد محسوب می شود و دستمزد وکیل رقم ثابتی ندارد وازهیچ ارگان مرتبطی تعیین نمی شود. در حالی که با نبودن تعرفه ی ثابت اما حد تعیین میزان پرداختی و دریافتی در آئین نامه قید شده است و بهترین وکیل در ملکان علاوه بر دارا بودن خلق منصف در قبال قانون نیز مسئولیت دارد.

ازدیگر تصورات اشتباهی که در مورد حق الوکاله  ی بهترین وکیل ملکان وجود دارد، قبول پرونده های موکلان با درخواست رقم های نجومی است این در حالی است که بنابر  پیچیدگی پرونده های موکلین و سابقه ی وکیل با مزایایی که برای یک وکیل دربخش های پیش نام بردیم، در تعیین حق الوکاله دخیل است.

زمانی که حق الوکاله بین طرفین تعیین میشود موکل در عقد قرارداد می تواند میزان و نحوه ی پرداخت مبلغ را قید کند تا با اتمام وکالت، وکیل بیش از مبلغ توافقی را درخواست نکند که در صورت بروز چنین حالتی با مراجعه به مراجع صالح، مراحل از طریق قوانین آئین نامه پیش خواهد رفت.

بهترین وکیل در ملکان

کلام آخر

با گستردگی مسائل حقوقی و قضایی و عدم آگاهی در این حوزه نیاز به بهترین وکیل ملکان بیشتر احساس می شود تا با مشاوره های تخضصی و اعطای وکالت به ایشان روند دعوی را به نفع خود پیش ببرید در این مقاله سعی شد بهترین وکیل ملکان را معرفی کنیم و از خصوصیاتی که آگاه ترین و مسلط ترین وکیل باید داشته باشد مطلع کنیم هدف از اشاره به مزیت های مشاوره حضوری و غیر حضوری این بود تا با خیال آسوده بدون فوت وقت و انرژی و هزینه های زیاد، بتوانید از مزایای بهترین وکیل در ملکان برخوردار شوید و بهترین مشاوره حقوقی را از ایشان بگیرید تا راهنمایی های وی در روند پرونده مطلوب واقع شود. از تصورات اشتباهی که در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل در ملکان وجود دارد چند نمونه ی پر تکرار ذکر شد تا در تعیین رقم پیشنهادی با اطمینان خاطر اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =

دکمه بازگشت به بالا