وکیل

10 تا از بهترین وکیل صالح آباد ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است برخی از رفتارهای غلط در سطح جامعه افراد را با مشکلات حقوقی و کیفری بسیاری روبرو کند. هرگونه تصمیم غلط در دعاوی مطرح شده ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد بنابراین برای جلوگیری از چنین اتفاقی لازم است از تجربیات یک وکیل خبره و کارآزموده کمک نکته‌ای که لازم است در استخدام وکیل به آن توجه داشته باشید این است که هر وکیلی با هر سطح از دانش و تجربه نمی‌تواند به شما در رسیدن به اهداف تعیین شده کمک کند و شما حتماً باید از وکلای خبره کمک بگیرید. از سوی دیگر مطالعه چند کتاب حقوقی نیز نمی‌تواند در این زمینه کارگشا باشد. رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری دارای پیچ و خم‌های بسیاری است که عبور از آنها به تخصص‌های لازم نیازمند می‌باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل صالح آباد آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل صالح آباد

بهترین وکیل صالح آباد کیست؟

راه‌های بسیار زیادی برای انتخاب وکلا وجود دارد که در صورت اقدام برای استخدام وکیل از هر یک از این روش‌ها لازم است تحقیقات کاملی را در خصوص ویژگی‌های وکیل مورد نظر انجام دهید تا به این شکل بتوانید در نهایت گام بلندی را برای رسیدن به پیروزی بردارید. کسب پیروزی و موفقیت تنها با استفاده از بهترین وکیل صالح آباد است که حاصل می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که استخدام وکلای تازه کار و آن دسته از وکلایی که تجربه کافی در اختیار ندارند می‌تواند یک ضربه مهلک به پرونده‌های قضایی باشد.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در صالح آباد سال‌های زیادی است که در مراجع قانونی مشغول به ارائه خدمات حقوقی است و در این راه به تجربیات ارزشمند و قابل اتکایی دست پیدا کرده و می‌تواند از آنها برای حل مشکلات پیش آمده استفاده کند. در زمان استخدام برترین وکیل در صالح آباد حتماً باید تخصص او را مورد توجه قرار دهید تا همخوانی بالایی با موضوع پرونده شما داشته باشد. بهترین وکیل جنوب تهران شخصی است که در درک درستی از خواسته‌ها و دغدغه‌های موکل خود داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل صالح آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل صالح آباد سال 1403!

سعیده قهرمانی

سعیده قهرمانی بهترین وکیل صالح آباد

خانم سعیده قهرمانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و به درستی و در راستای قانون وکالت مراجعین را راهنمایی می کنند.ایشان با تبحر و تخصص لازمه بعد از ازرائه مشاوره و بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را با صراحت کامل اعلام می دارد و آنان را از چالش های دادگاهی مطلع می سازد.

آدرس دفتر: صالح آباد، ابتدای خیابان مطهری، جنب شورای حل اختلاف

شماره تماس: 09183185787

بهروز عاشوری پور

بهروز عاشوری پور بهترین وکیل صالح آباد

آقای بهروز عاشوری پور وکیل خبره و مشاور پایه یک حقوقی یکی از وکلا متبحر صالح آباد می باشد، ایشان با تخصص و تبحر مکفی در انواع دعاوی به مراجعین به دو روش حضوری و غیر حضوری مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه های حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی به ثمر رسانده است. همچنین وی برای بهبود روند پرونده بعد از بررسی دقیق و گفتگو های لازمه با موکل خود به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای دفاع از موکل خود استفاده می کند.

آدرس دفتر: صالح آباد، خیابان شهرداری، روبروی دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09189039307

سمائه شکری منعم

سمائه شکری منعم بهترین وکیل صالح آباد

سرکار خانم سمائه شکری منعم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد وی در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و به درستی در راستای قانون از موکل خود در برابر ظلم وارده دفاع می کند. ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای را با دانش حقوقی و تخصص در مدت زمان کوتاهی به نتایج مطلوب رسانده است.

آدرس دفتر: صالح آباد ،خیابان شهدا، روبروی مزار شهدا، جنب کوچه لادن

شماره تماس: 09186764172

شاپور زارعی

شاپور زارعی بهترین وکیل صالح آباد

آقای شاپور زارعی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر مکفی به صورت حرفه ای در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را به درستی در راستای قانون راهنمایی می کند. ایشان با توجه به چندین سال سابقه درخشانی که در حوزه وکالت دارد، مراجعین زیادی خواستار اعطای وکالت به ایشان هستند.

آدرس دفتر: صالح آباد، خیابان بهشتی، طبقه فوقانی چلوکبابی یاران

شماره تماس: 09183151337

صهبا وثوقی

صهبا وثوقی بهترین وکیل صالح آباد

خانم صهبا وثوقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی قبول وکالت می کند. ایشان پرونده های پیچیده ای را به ثمر رسانده و از این رو مراجعین با خیالی آسوده به او اعطای وکالت می کنند. خانم وثوقی برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: صالح آباد، جنب مسجد جامع

شماره تماس: 09180118990


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل صالح آباد

برای حضور در دادگاه و کسب موفقیت حتماً باید اطلاعات حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید تا به این شکل بتوانید از پیچ و خم‌های مسیر اطلاعات کافی به دست آورده و همچنین با حقوق قانونی خود آشنایی کامل داشته باشید. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل صالح آباد می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی شما در دادگاه داشته باشد. مشاوره حقوقی را می‌توان جزو مهم‌ترین خدمات وکیل به شمار آورد. با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید ضعف‌های خود را به طور کامل جبران کنید.

وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری به شما کمک خواهد کرد تا با حقوق قانونی‌تان آشنا شده و گام‌های بلندی را برای تحقق منافع خود در محاکم قضایی بردارید. این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر فرد با حقوق قانونی‌اش در پرونده‌های مختلف آشنایی کامل داشته باشد به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد که دیگران با سوء رفتارشان حق و منفعتی را پایمال نمایند. او می‌تواند مواد قانونی مختلف را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل شرح داده و به او کمک کند تا درک درستی از آنها داشته باشد و مهیای حضور در دادگاه شود.

اگر برای حضور در دادگاه احساس اضطراب و استرس دارید از طریق مشاوره حقوقی با بهترین وکیل صالح آباد می‌توانید آن را برطرف کرده و با آرامش خیال در محاکم قضایی حاضر شده و از حقوق قانونی‌تان به طور کامل دفاع نمایید. میزان هزینه‌های لازم برای دریافت مشاوره حقوقی بسیار پایین است و شما حتی با محدودیت مالی نیز می‌توانید از مزیت‌های مشاوره حقوقی استفاده کرده و اطلاعات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده افزایش دهید. این مورد از مزیت‌های مهم به شمار می‌رود.

مشاوره حقوقی از سوی وکیل به روش‌های مختلفی ارائه می‌شود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توانیم به مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی اشاره کنیم. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل به سادگی می‌تواند تمام مدارک مربوط به پرونده را بررسی و مورد مطالعه قرار دهد تا به این شکل با اطلاعات کامل در خصوص دعاوی مطرح شده اظهار نظر نماید؛ اما باید دقت داشته باشید که هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با روش‌های دیگر بیشتر است.

بهترین وکیل صالح آباد

۴ حقیقتی که باید درباره حق الوکاله وکیل صالح آباد بدانید

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: بسیاری از افراد به دنبال راهی برای فهمیدن میزان حق الوکاله در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. در این خصوص باید بدانید که میزان حق الوکاله بهترین وکیل صالح آباد به صورت توافقی بین حقوقدان و موکل او تعیین می‌شود. برای این کار لازم است در ابتدا وکیل پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار دهد و ابعاد مختلف آن را بسنجد تا بتواند میزان دستمزد مد نظرش را به موکل اعلام نماید؛ بنابراین نباید فکر کنید که حق الوکاله مقدار از پیش تعیین شده‌ای دارد.

سابقه وکیل باعث افزایش حق الوکاله می‌شود: یکی دیگر از حقایقی که باید درباره دستمزد وکلا بدانید این است که عوامل مختلفی ممکن است بر میزان آن تاثیر داشته باشد و آن را افزایش دهد. میزان سابقه وکیل یکی از این عوامل مهم است که از قضا نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده دارد اما باعث افزایش میزان دستمزدی می‌شود که وکیل از شما درخواست خواهد کرد. البته هرگز نباید تصور کنید که سن و سال بالای یک وکیل به معنای بالا بودن تجربیات و سابقه او می‌باشد.

می‌توان حق الوکاله را به صورت قسطی پرداخت کرد: یکی از مهمترین نکاتی که باید درباره حق الوکاله بهترین وکیل صالح آباد بدانید این است که میزان دستمزد وکیل در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌گردد و علاوه بر آن برای شیوه پرداخت آن نیز باید رضایت وکیل خود را جلب کنید. برای مثال در صورتی که وکیل موافقت کند شما می‌توانید حق الوکاله را به صورت قسطی در اختیار او قرار دهید. مبلغ قابل پرداخت در هر قسط را نیز می‌توانید با موافقت طرفین تعیین کنید.

میزان پیچیدگی پرونده بر روی میزان حق الوکاله تاثیر دارد: یکی دیگر از موضوعات مهمی که باید در خصوص میزان حق الوکاله حقوقدان مورد نظر بدانید این است که هرچه یک پرونده حقوقی یا کیفری پیچیده‌تر باشد به طور قطع وکیل در ازای قبول وکالت در آن از شما درخواست حق الوکاله بیشتری خواهد کرد. وکیل در ابتدا پرونده را مورد مطالعه قرار می‌دهد تا میزان پیچیدگی آن برایش به طور کامل عیان شود و در این صورت است که می‌تواند مقدار حق الوکاله مد نظرش را به شما اعلام کرده و در نهایت برای امضای قرارداد اقدام کند.

بهترین وکیل صالح آباد

کلام آخر

تشکر می‌کنیم از اینکه سایت ما را برای مطالعه مطالب حقوقی خود انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل صالح آباد آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید مشکلات حقوقی خود را با تکیه بر تجربیات این وکلا حل و فصل نمایید. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از حقایق مهم در خصوص حق الوکاله وکلا رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا