وکیل

10 تا از بهترین وکیل پردیس ⚖️【سال1403】

مشکلات و اختلافات پیش آمده گاهی ممکن است شما را ملزم به حضور در دادگاه کند و دغدغه و چالش های بسیاری را به همراه داشته باشد. در صورت عدم آگاهی کافی از قوانین و مقررات، قدرت شما برای مطالبه حقتان به شدت پایین آمده و خسارات جبران ناپذیری به شما تحمیل خواهد شد. در چنین شرایطی مراجعه به وکیل برای جبران ضعف در دانش حقوقی الزامی است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پردیس آشنا کنیم تا بتوانید در میان وکلا به مجرب ترین آن ها اعتماد و اطمینان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پردیس

بهترین وکیل پردیس کیست؟

تعدد وکلا باعث می شود تا انتخاب بهترین ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در این زمینه لازم است تعدادی از ویژگی های یک وکیل معتبر را در اختیار داشته باشید تا با اتکا به آن ها بتوانید بهترین وکیل پردیس را برگزینید. بهترین وکیل پردیس دانش حقوقی برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار داشته و از این رو، با قوانین و مقررات آشنا است. همین آگاهی از قوانین و به روز نگه داشتن آن می تواند نقش موثری در افزایش احتمال موفقیت در پرونده داشته باشد.

بهترین وکیل تهران فعالیت زیادی در دعاوی کیفری و حقوقی داشته است و با این روش توانسته تجربیات زیادی در طی سال های متمادی کسب کند. از این رو، بهترین وکیل پردیس قادر خواهد بود تا از تجربیات خود برای دفاع از موکل خود بهره بگیرد. بهترین وکیل پردیس پرونده را با دقت مطالعه کرده و با صداقت نظر خود در خصوص آن را بیان می کند. او سعی دارد همواره در مواجهه با موکل خود، رفتار حرفه ای را رعایت کرده و از این رو، تلاش زیادی برای تاکید بر خصلت امانت داری از خود بروز خواهد داد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در پردیس بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پردیس سال 1403!

سارا سرلک

سارا سرلک بهترین وکیل پردیس

خانم سارا سرلک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و یکی از وکلای زن باسابقه در پردیس هستند. ایشان متخصص در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. انواع مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری توسط خانم سزلک به متقاضیان و نیازمندان مشاوره حقوقی ارائه می شود.

برخی از تخصص ایشان:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سارا سرلک، با شماره زیر تماس بگیرد:

شماره تماس: 09121894542
آدرس دفتر:
پردیس، فاز۴، خیابان فردوس، پلاک ۹۰

حمیرا ثنایی

حمیرا ثنایی وکیل پردیس کرج

خانم حمیرا ثنایی وکیل پایه یک دادگستری در پردیس، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند برای پرونده های موکلین خود بهترین نتیجه را به دست آورند.

آدرس دفتر: پردیس، میدان امام، بلوار ملاصدرا، مجتمع تجاری اداری نیایش، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۹۴۴۹۰۵

هما نادری

هما نادری بهترین وکیل پردیس

سرکار خانم هما نادری وککیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد، ایشان همچنین یکی ازبهترین وکیل پردیس به شمار می آینداو همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان خود را از شرایط پرونده خوشنود سازد، وکیل هما نادری متخصص حل دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشد همینطور مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری را به صورت تخصص ارائه می دهد.

آدرس: پردیس، مجتمع تجاری اداری گلستان، طبقه دوم اداری، واحد ۲۰۲

شماره تماس: 02176275448

آرزو قائمی

آرزو قائمی بهترین وکیل پردیس

آرزو قائمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل پردیس به شمار می آید که توانسته پرونده های نتعددی را به سرانجام رسانده و موکلان خود را از نتیجه پرونده خوشونود ساخته است، از ویژگی های این وکیل می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان اشاره کرد.

آدرس: تهران، پردیس، فاز ٣ ، جنب پمپ گاز، بهارستان ١ بلوک ٤ غربی، واحد ٧

شماره تماس: 09123012506

شبنم ساعد لشگری

شبنم ساعد لشگری بهترین وکیل پردیس

شبنم ساعد لشگری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک ارشناسی ارشد حقوق با بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، تنظیم اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس: پردیس، فاز۲، مجتمع گلستان، طبقه ۲ اداری، واحد ۲۰۲

شماره تماس: 02176242937


انواع وکیل دادگستری

وکیل انتخابی: این وکیل را موکل بر اساس اختیار خودش انتخاب کرده است. در واقع موکل قراردادی با بهترین وکیل گوهردشت امضا کرده و از او درخواست می‌کند که برای احقاق حقوقش به مراجع قضایی رجوع کند.

وکیل تسخیری: در صورتی که در دعاوی کیفری، متهم به هر دلیل از استخدام یک وکیل خودداری کند یا اینکه تمکن مالی مناسبی برای به خدمت گرفتن وکیل مدافع را نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای دادگستری یک نفر را برای به عهده گرفتن وکالت او در نظر می‌گیرد که به وکیل تسخیری معروف است.

وکیل معاضدتی: در دعاوی حقوقی و با تشخیص عسر و حرج موکل از طرف دادگاه و یا کمیسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص معسر را به عهده می‌گیرد که به این نوع از وکیل به وکیل معاضدتی معروف است.

وکیل قراردادی: فردی است که هر یک از طرفین و یا اصحاب دعوا برای دفاع و اقامه دعوا و پیگیری‌های لازم انتخاب می‌کنند که به آن وکیل تعیینی، تعیینی و یا قراردادی اطلاق می‌شود.

وکیل اتفاقی: افرادی که دارای تحصیلات حقوقی هستند ولی به هر دلیلی پروانه وکالت ندارد، می‌توانند بصورت اتفاقی برای حل مشکلات بستگان نزدیکشان در مراجع قضایی و برای همان مورد خاص، وکالت موردی بر عهده بگیرند؛ که به این فرد وکیل اتفاقی گفته می‌شود.

وکیل سازمانی: در صورتی که کارکنان لشگری و کشوری در امور مربوط به خدمتشان دچار مشکلی حقوقی و قضایی شوند، سازمان محل خدمتشان می‌تواند کارشناسان حقوقی برای دفاع از حقوق کارکنان ذکر شده را به مراجع قضایی معرفی کند تا به آن‌ها مشاوره حقوقی دهند.

وکیل قوه قضائیه: وکیل ماده 187 و یا وکیل قوه قضائیه به افرادی گفته می‌شود که در راستای اجرای ماده 187 قانون برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور از مرکز مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضائیه پروانه وکالت دریافت می‌کنند.

وکیل کارآموز: افرادی که در آزمون‌های ورودی کانون وکلای دادگستری قبول می‌شوند لازم است که مدتی را پیش وکیل با تجربه و کاربلدی به عنوان کارآموز حضور داشته باشند. کارآموزان می‌توانند تحت نظر سرپرستان خود در موضوعات و مسائلی که پیچیده نیست، اقدام به وکالت کنند. به وکلایی که در دوران کارآموزی اقدام به وکالت می‌کنند وکیل کارآموز و یا کارآموز وکالت گفته می‌شود.

انواع وکیل دادگستری

ارائه تضمین از سوی بهترین وکیل پردیس

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که آیا وکلا حق ارائه تضمین به موکل خود در قبال دریافت مبالغ خارج از تعرفه را دارند یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید تشریح کرد در صورتی که شهروندان اقدام به انعقاد قرار داد خارج از تعرفه با بهترین وکیل پردیس کنند می بایست از شیوه انعقاد قرار داد و نوع انجام کار اطلاع کافی داشته باشند که در این رابطه ذکر برخی از موارد ضروری به نظر می رسد.

باید دقت داشته باشید که بهترین وکیل پردیس حق ارائه تضمین برای انجام کار به موکل را ندارد و این مورد یکی از موارد تخلف انتظامی‌ محسوب می شود. شهروندان می بایست این نکته را در نظر داشته باشند که تعهد بهترین وکیل پردیس در مقابل موکل فقط دفاع از حقوق آن‌ها در حد توانایی علمی و فنی وکیل است و تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص پرونده، شخص قاضی است. از این رو، تعهد بهترین وکیل پردیس از مصادیق تعهد به وسیله بوده و موفقیت موکل در پرونده راتضمین نمی‌ کند.

افراد می بایست در انتخاب وکیل دقت و بررسی لازم را داشته باشند که وکیل انتخابی مورد تأییدشان قبلاً نیز در رابطه با موضوع پرونده آن‌ها کار کرده باشد. از این رو، لازم است ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و بسته به آن، وکیل متخصص در آن زمینه را انتخاب کنید. در بالا تخصص بهترین وکیل پردیس را به اختصار بیان کردیم.

تضمین پرونده توسط بهترین وکیل پردیس

کلام آخر

در این مقاله ابتدا نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل پردیس را مورد بررسی قرار دادیم و سپس به بیان مهم ترین ویژگی های یک وکیل معتبر پرداختیم. در ادامه شما را با انواع وکیل دادگستری آشنا کردیم تا اطلاعات حقوقی شما قدری افزایش یابد. در پایان نیز ارائه تضمین از سوی وکیل را ارزیابی کردیم. حال نوبت شما است که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در بخش دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا