وکلا

10 تا از بهترین وکیل ماکو ⚖️ شماره تلفن ☎️️【سال1403】

وقتی مشکلی در زمینه‌های مختلف حقوقی به وجود می‌آید مهم‌ترین وظیفه‌ای که افراد بر عهده دارند این است که از اتخاذ تصمیم‌های غلط دوری کرده و به سراغ راه حل‌های منطقی و تخصصی بروند. چطور است که برای حل مشکلات جسمی خود به سراغ پزشکان ماهر می‌رویم ولی مشکلات حقوقی را به سادگی دست کم گرفته و هیچ گونه تلاشی برای یافتن وکلای معتبر و برجسته نمی‌کنیم؟ منافع قانونی شما در گرو توانمندی وکیلی است که برای پرونده خود استخدام می‌کنید. پس بهتر است چشمان خود را قدری بیشتر باز کرده و تمامی معیارهایی که در این زمین نقش دارند را نیز در نظر بگیرید تا به این شکل بتوانید وکلای ممتاز شهر خود را شناسایی کنید و برای امضای قرارداد به آنها اقدام نمایید. از آنجایی که یافتن وکلای ممتاز کار دشواری است ما در این مقاله سعی می‌کنیم تا شما را با بهترین وکیل ماکو آشنا کنیم. پس ما را تنها نگذارید.

بهترین وکیل ماکو

بهترین وکیل ماکو کیست؟

بهتر است برای انتخاب بهترین وکیل ماکو به جای اینکه تنها از طریق فضای مجازی درباره او تحقیق کنید به دفتر یا موسسه حقوقی وی مراجعه کرده و از نزدیک با او ملاقات داشته باشید. البته در فضای اینترنت و فضای مجازی می‌توانید اطلاعات کاملی درباره سابقه و تخصص این وکلا به دست آورید اما برای امضای قرارداد و تایید نهایی بهتر است با آنها گفتگو کنید.

برترین وکیل ماکو از نظر سابقه حقوقی در سطح بالایی قرارداد رد و تجربه نشان داده است که می‌تواند تجربیات خود را به شیوه‌ای صحیح در اختیار موکلان قرار دهد. اگر با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ماکو ملاقات داشته باشید به خوبی می‌توانید فن بیان و مهارت‌های مذاکره او را مد نظر قرار داده و با او وارد قرارداد شوید.

بهترین وکیل ارومیه شخصی است که درک درستی از احساسات موکلش داشته و جزئیات مربوط به پرونده‌های حقوقی و کیفری را بفهمد. اینجاست که او می‌تواند با ارائه مستندات و ادله کافی شانس موکل خود را برای کسب موفقیت و پیروزی در مراجع اداری و حقوقی افزایش داده و او را به خواسته‌های حقوقیش به طور کامل برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ماکو سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ماکو را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

امیر سلیمانی

وکیل امیر سلیمانی عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در آذربایجان غربی ماکو می باشند وی در حوزه های کیفری و حقوقی ، خانواده، ملکی، ثبتی وکالت می کنند همچنین به صورت آنلاین و حضوری در رابطه با مسائل حقوقی مشاوره میدهند و با مطالعه ی دقیق و مسلط به قوانبن حقوقی مراجعین را با تمام نکات حقوقی پرونده آشنا میکند تا در صورت لزوم بتواند بهترین تصمیم را بگیرد برای وکیل سلیمانی رضایت مندی موکلین از حسن خلق، تعهد کاری، روند موفقیت آمیز پرونده ها و گرفتن آرای مثبت از دادگاه بهترین تبلیغ است ایشان در رزومه شغلی خود تعدادکثیری دعاوی حقوقی و کیفری موفقیت آمیز را وکالت نموده اند.

شماره تماس: 09143621025

آدرس: ماکو، خیابان امام خیابان سعدی، طبقه دوم آریاموبایل

جوادتقی زاده تبریزی

جناب جوادتقی زاده تبریزی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی میباشند فن سخنرانی قوی، قلم سنگین، تسلط به قوانین پیچیده ی حقوقی وی را در بین دیگر وکلای حرفه ای جای داده است قبول وکالت در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده از توانایی های ایشان در این زمینه می باشد به جهت دفاعیه های حرفه ای و آمار بالای پرونده های قضایی موفق و دعاوی پیروزمندانه و احقاق حقوق بیشماری از مراجعین موجبات رضایت موکلین از ایشان شده و عنوان بهترین وکیل در ماکو را مختص خود کرده است جهت مشاوره حقوقی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با بهترین راهنمایی های وکیل جوادتقی زاده تبریزی سریع ترین راه را برای روند پرونده خود برگزینید.

آدرس: ماکو، شهرک ولیعصر بلوار شهید قنبری، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09145106169

بهروز فرهمند

آقای بهروز فرهمند وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه می باشند وی دارای معتبرترین مدرک دانشگاهی از برترین دانشکده های حقوق و علوم سیاسی ایران با بیش از سالها سابقه ی وکالت در محاکم قضایی یکی از شناخته شده ترین وکلای قوه قضاییه هستند. ایشان با هوش بالای حقوقی، فن بیان مناسب، تخصص و توانایی در امر وکالت و دفاعیات پیروزمندانه ای که از پرونده های پیچیده ی حقوقی خود کرده اند، رضایت بیشماری از مراجعه کنندگان خود را به دست آورده اند مهارت و تخصص آقای وکیل با بیش از 90٪موفقیت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی در بین وکلای نامی، یکی از برترین های ماکو شناخته می شوند.

آدرس:ماکو، شهرک ولیعصر روبروی دادگستری

شماره تماس: 09144617011

اسماعیل عارف

آقای اسماعیل عارف دانش آموخته و فارغ التحصیل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه های معتبر می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سالها تجربه و تخصص در زمینه وکالت و مشاوره می باشند. آمار بالای پرونده های موفق در دعاوی تخصصی، با توانمندی های بالا متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعالیت دارند. ایشان با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، پرونده های دشوار را تا حد توانایی، با تسلط بر تجربه و دانش خود، هموار می نماید. که همین تخصص داشتن در حوزه حرفه ی خود با جدیت و پیگیری روند قضایی پرونده های موکلان موفق به بیش از 90٪ پیروزی در دعاوی شده اند وکیل عارف در ردیف بهترین وکیل در ماکو جایگاه ویژه دارندو مراجعه کنندگان زیادی را جذب می کنند

آدرس: ماکو، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09143623506

امید زینالی

وکیل امید زینالی وکیل پایه یک دادگستری ملکو و عضو کانون وکلا می باشند ایشان در زمینه ی مشاوره حقوقی و متخصص در وکالت دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، ارثی فعالیت دارند ایشان نزدیک یک دهه فعالیت در این عرصه شهرت و اعتبار زیادی را کسب کرده اند آگاهی و تسلط وکیل زینالی در پیچیدگی قوانین حقوقی، وی را در زمره ی وکیلان موفق و معتبر جای داده است تخصص وکیل زینالی در امور ملکی فارغ از دیگر حوزه ها است و لازم به ذکر است وکیل امید زینالی در حوزه ی وکالت از حقوق کودکان و زنان و محیط زیست سابقه ای درخشان دارند

آدرس: ماکو قره کورپی جنب پست بانک ساختمان سپید طبقه اول واحد

تلفن همراه:09121263259

چرا نباید در انتخاب وکیل ماکو عجولانه اقدام کرد؟

در انتخاب و استخدام بهترین وکیل ماکو نکته‌ای که حائز اهمیت است این می‌باشد که چنین وکلایی باید دارای ویژگی‌ها و توانمندی‌های خاص باشند تا بتوانند مشکلات حقوقی به وجود آمده را شناسایی کرده و برای حل آنها راهکار پیشنهاد کنند. وقتی شما عجولانه وکیل انتخاب می‌کنید قطعاً به سراغ وکلای فاقد چنین ویژگی‌ها و شاخصه‌هایی خواهید رفت.

انتخاب عجولانه باعث می‌شود تا معیارهای مناسبی را در دست نداشته و سطح توانمندی وکیل برای شما مجهول باقی بماند. به شما توصیه می‌کنیم که در انتخاب وکلا بسیار وسواس داشته باشید و با دیدی انتقادی تمامی گزینه‌های مد نظرتان را از جنبه‌های مختلف بسنجید. یافتن وکلای برجسته به چشمانی باز و دیدی جامع نیازمند خواهد بود.

برای مثال وکیلی که قصد استخدام کردن او را دارید لازم است که دارای سابقه درخشانی بوده و رزومه قوی و قابل اتکایی را نیز با خود همراه داشته باشد. این موضوع دارای اهمیت است که اگر وکیلی سابقه بیشتری را در طی عمر کاری خود جمع آوری کند قطعاً تجربیات بیشتری همراه او خواهد بود. همین توانمندی می‌تواند کلید حل بسیاری از مشکلات حقوقی باشد.

از سوی دیگر وکیل موفق در ماکو باید تحصیلات عالیه خود را در یکی از دانشگاه‌های کشور که در رده و تکنیک بالایی قرار دارد گذرانده باشد؛ اما تسهیلات به تنهایی نمی‌تواند ضامن دانش حقوقی بالای وکیل باشد چرا که او همواره باید درباره قوانین و تفاسیر مربوط به آن تحقیق کرده و با مطالعه جامع درباره تغییرات قوانین و مقررات علم خود را افزایش دهد.

اگر چشمان خود را بر روی ویژگی‌های وکیل ببندیم قطعاً به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار خواهیم رفت و این خودش می‌تواند صدمات بسیار زیادی را برای ما به همراه داشته باشد. شما در مسیر دادرسی باید از تجربیات وکلا استفاده موثر داشته باشید نه اینکه پرونده حقوقی یا کیفری خود را تبدیل به محلی برای کسب تجربه وکلای دیگر کنید.

پس به جای اینکه عجولانه تصمیم بگیرید بهتر است که ابتدا درباره توانمندی وکلا در فضای مجازی و فضای اینترنت مطالعه کنید و سپس چند گزینه را برگزینید. اینجاست که باید با هر کدام از آنها به صورت جداگانه جلسه برقرار کرده و از نزدیک نوع رفتار و خلقیات آنها را زیر ذره‌بین بگیرید. به سراغ وکلایی بروید که از نظر مهارت‌های کلامی و مهارت‌های مذاکره در سطح بسیار بالایی در مقایسه با رقبای خود قرار داشته باشند.

بهترین وکیل ماکو

انتخاب وکیل مشهور و متخصص در ماکو چه مزایایی دارد؟

دو مورد از ویژگی‌های که لازم است همواره بهترین وکیل ماکو با خود به همراه داشته باشد مشهور بودن و متخصص بودن در زمینه دعاوی مطرح شده می‌باشد. البته وکیل باید دارای ویژگی‌های بسیار زیادی باشد که ما این دو مورد را برگزیده‌ایم تا درباره آنها توضیحات اجمالی را در اختیار شما قرار دهیم تا فرایند انتخاب و استخدام وکلا برای شما قدری ساده‌تر شود.

در ابتدا باید تحقیق کنید که آیا وکیل مورد نظرتان دارای شهرت و اعتبار بالایی در مجامع حقوقی است یا اینکه به عنوان یک وکیل تازه کار شناخته می‌شود که توانمندی بالایی برای حل مشکلات ندارد. اگر در محاکم قضایی رفت و آمد داشته باشید حتماً با نام برخی از وکلای مشهور و محبوب در بین اهالی حقوق روبرو خواهید شد که گزینه‌های مناسبی برای انتخاب خواهند بود.

شهرت یک وکیل یک شبه به دست نمی‌آید و ثمره سال‌ها تلاش او در عرصه‌های مختلف حقوقی می‌باشد. وکیل سال‌ها تلاش می‌کند و پرونده‌های پیچیده‌ای را در دست می‌گیرد و با پیروزی‌های پی در پی و مداومی که در عرصه‌های مختلف به دست می‌آورد دیری نخواهد گذشت که نام نیکویی را از خود به جای خواهد گذاشت و نام خود را بر سر زبان‌ها می‌اندازد.

دقت داشته باشید که بهترین وکیل ماکو که در مقاله به شما معرفی کردیم همگی دارای شهرت بالایی هستند و با اندکی تحقیق درباره آنها می‌توانید به سابقه کاری و نظرات مثبت موکلان درباره آنها پی ببرید. همچنین اعتماد قضات به وکلای مشهور بیشتر است و همکاری بیشتری با آنها خواهند داشت و این مسئله می‌تواند به موفقیت شما کمک کند.

اما انتخاب وکیل بدون اینکه درباره تخصص او تحقیق کرده باشی و صلاحیت‌های لازم او را مورد سنجش قرار دهیم کار اشتباهی است. هر یک از وکلا ممکن است در زیر شاخه‌های خاصی از حقوق سررشته و تخصص داشته باشند. به عنوان نمونه می‌توانیم بگوییم که برخی از وکلا در دعاوی کیفری تبحر بالاتری دارند و برخی دیگر در دعاوی مربوط به طلاق و مهریه!

شما می‌توانید ابتدا تخصص وکیل را مورد مطالعه قرار داده و سپس وکیلی را به خدمت بگیرید که تخصص و صلاحیت لازم برای عهده‌دار شدن پرونده‌های قضایی شما را در اختیار دارند. چنین وکلایی قطعاً می‌توانند بازدهی بیشتری را در خصوص پرونده‌های شما به معرض نمایش بگذارند چرا که از جزئیات رسیدگی به پرونده در این شرایط آگاهی بیشتری خواهند داشت.

بهترین وکیل ماکو

کلام آخر

با در نظر گرفتن توانمندی و مهارت وکلای معرفی شده در مجله حقوقی برترین وکیل می‌توانید بسیاری از نیازها و خواسته‌های حقوقی خود را برطرف نمایید. ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های تعدادی از بهترین وکیل ماکو آشنا کنیم تا با استفاده از توانمندی آنها راه حل مناسبی برای اختلافات حقوقی خود پیدا کنید. در ادامه اشاره کردیم که نباید وکلای مد نظرمان را با عجله انتخاب کنیم چرا که فرایند استخدام وکیل یک فرایند دشوار و تخصصی به شمار می‌رود. همچنین شهرت و تخصص وکیل با عنوان دو مولفه مهم را تشریح و بررسی نمود. حال اگر نظری درباره مطالب ذکر شده دارید ممنون می‌شویم آن را در قسمت دیدگاه بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا