وکیل

10 تا از بهترین وکیل اندیشه شهریار ⚖️【سال1403】

گاهی در مسیر زندگی اختلافات و مشکلاتی پیش می آید که حل و فصل آن جز با مراجعه به محاکم قضایی ممکن نیست. اما حضور در مراجع قضایی و احقاق حقوق از دست رفته نیازمند بهره مندی فرد از دانش حقوقی و اطلاع کامل از قوانین و مقررات است. از این رو مراجعه به یک وکیل مجرب و متعهد برای جبران این ضعف حقوقی الزامی به نظر می رسد. اما در فرآیند انتخاب باید به دنبال چگونه وکیلی باشیم؟ در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل اندیشه شهریار آشنا کنیم تا با این اقدام بتوانیم در حد توان خود قدمی برای پاسخگویی به این سوال برداشته باشیم، همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل اندیشه شهریار

بهترین وکیل اندیشه شهریار کیست؟

تعدد وکلای حاضر در شهر اندیشه شهریار باعث شده است تا یافتن بهترین وکیل از میان آن ها قدری سخت به نظر برسد و همین موضوع چنین می طلبد که تحقیقات در این خصوص را افزایش داده تا به نتیجه مطلوب خود برسیم. بهترین وکیل اندیشه شهریار دانش حقوقی بالایی دارد و با قوانین و مقررات آشنا است. از این رو، می تواند از دانش خود برای حل و فصل پرونده های کیفری و حقوقی بهره بگیرد. بهترین وکیل اندیشه شهریار همواره سعی دارد دانش خود را به روز نگه دارد. از این رو از تغییرات قوانین آگاه است و همین موضوع می تواند احتمال موفقیت در پرونده را به میزان زیادی افزایش دهد.

بهترین وکیل اندیشه شهریار به سبب شغل خود زمان زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف در دادگاه های متعدد کرده است. بنابراین او در طی سال ها توانسته تجربیات زیادی را کسب کند. تجربیات گران بهایی که می تواند کلید پیروزی در پرونده های آینده باشد. بهترین وکیل شهریار با موکل خود صادق است و از بیان تضمین و قول های خلاف واقع خودداری می کند. بهترین وکیل اندیشه شهریار در سطح بالایی از مهارت فن بیان قرار دارد و می تواند با جسارت و شجاعت خود در دادگاه برای دفاع از حق و حقوق موکلش بجنگد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل اندیشه شهریار می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

10 تا از بهترین وکیل اندیشه شهریار را بشناسید سال 1403!

حسن جمور

حسن جمور وکیل اندیشه شهریار

آقای حسن جمور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در اندیشه هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص هستند و به انواع پرونده های خانواده در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … رسیدگی می کنند. ایشان فارغ التحصيل حقوق در مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد از دانشگاه شهيد بهشتی بوده و 10 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف را دارند.

آدرس دفتر: شهریار، ابتدای فاز یک اندیشه، مجتمع ارم، بلوک A، طبقه اول، واحد ۱

رضا فتحی

رضا فتحی وکیل اندیشه شهریار

آقای رضا فتحی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند. رسیدگی به انواع دعاوی کیفری، خانواده ملکی، ثبتی، امور قراردادها، دعاوی مربوط به طلاق و مهریه، کلاهبرداری و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، ابتدای فاز۱ اندیشه، مجتمع ارم، بلوکB، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۰۲۱۲۷

آزاده ایرانشاهی

آزاده ایرانشاهی وکیل در اندیشه شهریار

خانم آزاده ایرانشاهی وکیل پایه یک دادگستری در اندیشه شهریار، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، قراردادی و … می باشند. قبول وکالت در دعاوی مختلف و ارائه مشاوره در زمینه تمامی موارد حقوقی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، فاز یک اندیشه، بین بانک ملت و خیابان اطلاعات، ساختمان آرامش، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۴۷۴۴۵

رسول رضازاده نیا

رسول رضازاده نیا وکیل اندیشه شهریار

آقای رضازاده نیا وکیل پایه یک دادگستری در اندیشه شهریار، متخصص در پرونده های مختلف و مشاور حقوقی هستند. ایشان به عنوان یک وکیل باسابقه در دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص و تبحر دارند و انواع خدمات وکالت و مشاوره را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهریار، امیریه، فاز یک اندیشه، بلوار ولایت

شماره تماس: ۰۹۱۰۲۲۶۲۶۷۳

نادر بدیعی

نادر بدیعی وکیل در اندیشه شهریار

جناب آقای نادر بدیعی وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. جناب بدیعی با مهارت و تخصص ویژه خود توانسته اند پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز۱، انتهای شاهد شرقی، پاساژ گل یاس، طبقه۴، واحد۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۶۱۹۴۶۵


ضرورت مراجعه به وکیل متخصص

تجربه نشان داده است که اگر برای انجام امورات مختلف به متخصص در آن حوزه مراجعه کنیم، به مراتب می توانیم به کسب نتایج بهتر امیدوار باشیم. بهترین وکیل اندیشه شهریار مدت زمان زیادی را صرف دست و پنجه نرم کردن با مواد قانونی کرده است و از چند و چون دعاوی کیفری و حقوقی مطلع است. اما او نیز ترجیح می دهد در یکی از دعاوی به صورت اختصاصی فعالیت کند.

باید دقت داشته باشیم که قوانین، مقررات و فضای کاری وکلای خانواده بسیار متفاوت از قوانین، مقررات و فضای کاری وکلای کیفری است. وکیل خانواده با مباحثی از جنس مهریه، نفقه، نشوز، تمکین، اجرت المثل و… رو به رو است. در حالی که وکیل کیفری بیشتر وقت خود را صرف رسیدگی به جرم و جنایاتی نظیر قتل، ضرب و جرح، خیانت، مزاحمت و… می کند. بدیهی است که باید از هر کدام در حوزه تخصصی خودشان بهره مند شد.

در ابتدا باید موضوع پرونده و دعوای خود را در نظر گرفت و آن را سبک و سنگین کرد. سپس باید با توجه به موضوع پرونده باید در صدد استخدام بهترین وکیل اندیشه شهریار بسته به تخصصی که دارد اقدام نمود. باید به این نکته توجه داشت که استفاده از بهترین وکیل اندیشه شهریار در حوزه ای که در آن تخصص دارد، می تواند احتمال موفقیت در پرونده را بسیار افزایش دهد. در بالا سعی کردیم تخصص بهترین وکیل اندیشه شهریار را به اختصار بیان کنیم. از آن ها برای انتخاب وکیل مورد نظر استفاده کنید.

ضرورت استفاده از وکیل متخصص

تفاوت شکواییه و دادخواست در چیست؟

دادخواست در واقع نامه ای حقوقی است که برای تنظیم آن لازم است از قوانین خاصی پیروی کرد. در واقع دادخواست قدم اول برای شروع دعوای حقوقی است. هر گاه فردی به این نتیجه برسد که حق و حقوقی از او ضایع شده است، نسبت به تنظیم دادخواست اقدام می کند. در واقع با این کار محکمه حقوقی پرونده مربوطه را تشکیل و شروع می کند. مطابق ماده ۴۸ قانون ایین دادرسی مدنی آغاز رسیدگی در دادگاه نیازمند تقدیم دادخواست است. یعنی تا دادخواستی به محکمه قضایی ارسال نشود، دادگاه تکلیفی به رسیدگی به هیچ امری را نخواهد داشت.

برای شروع دعاوی کیفری لازم است فرد شکواییه یا شکایت از فرد متخلف را تنظیم و تقدیم مجاکم قضایی نماید. حال آنکه برای طرح دعاوی در دعاوی حقوقی دادخواست تنظیم می شود. مرجع ذی صلاح برای رسیدگی به شکایت تقدیمی از ناحیه شاکی، محاکم کیفری و دادگاه های کیفری مانند دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب و دادسراهای عمومی و انقلاب است. این در حالی است که مرجع ذی صلاح برای رسیدگی به تقدیم دادخواست، محاکم حقوقی و شعبات حقوقی واقع در دادگستری ها می باشد.

در واقع فرد شاکی با تقدیم شکواییه به مراجع قضایی از آن ها برای دادخواهی و صدور کیفر و مجازات متخلفین درخواست می کند. یعنی خواسته شاکی از این لحاظ به وجود آمده است که شخص دیگری به عنوان متهم، مرتکب جرم و بزه در حق شاکی شده است. درحالی که فرد خواهان در تنظیم دادخواست خویش خواستار مجازات یا اعمال مقررات مربوط به حبس یا شلاق در حق مرتکب جرم نیست. زیرا فعل یا ترک فعل خوانده، دارای عناوین کیفری نبوده و مشمول مقررات جزایی نمی شود. بلکه خواهان با تنظیم دادخواست، مدعی اعاده وضعیت به حالت قبل مانند ابطال یک سند رسمی یا رسیدن به وضعیت و حالتی است که خود را در آن محق می بیند.

تفاوت شکایت و دادخواست

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم ابتدا نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل اندیشه شهریار را مورد ارزیابی قرار دهیم تا فرآیند انتخاب و اعتماد به یک وکیل برای شما آسان تر از پیش به نظر برسد. در ادامه به لزوم انتخاب وکیل متخصص در پرونده های مختلف برای کسب نتیجه مطلوب تر اشاره کردیم. در پایان نیز به تشریح مباحث حقوقی پرداخته و تفاوت دادخواست و شکایت را بیان کردیم. حال نوبت آن فرا رسیده است تا شما نیز تجربیات خود در این زمینه را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا