مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت به امارات + دریافت اقامت ✈️【سال1403】⚖️

امارات متحده عربی یکی از کشورهای با ثبات سیاسی و اقتصادی منطقه است که در سال های اخیر توانسته تعداد زیادی از مهاجرین سراسر جهان را به سمت خود جذب نماید. روش های مختلفی برای مهاجرت به امارات وجود دارد که برای پیگیری هر یک از آن ها لازم است با قوانین و مقررات مربوط به هر یک آشنایی کامل داشته باشیم. عموم مردم از چنین دانشی بی بهره هستند و ممکن است برای مهاجرت به امارات با عواقب ناگواری رو به رو شوند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهاجرت به امارات آشنا کنیم تا به کمک او بتوانید علاوه بر کسب اقامت، خسارات احتمالی را نیز به حداقل برسانید.

ضرورت استفاده از وکیل برای مهاجرت به امارات

کشورهای متعدد قوانین و مقررات خاص خود را برای مهاجرت دارند. از سوی دیگر این قوانین هر ساله بسته به شرایط مختلف تغییر می کنند. کشور امارات نیز از این مقوله جدا نیست. لازم است برای مهاجرت به امارات، آگاهی کاملی از قوانین و ضوابط تصویب شده توسط دولت امارات داشت و همواره تغییرات قوانین را به کمک یک وکیل خبره تحت رصد قرار داد. زیرا تنها در این صورت است که می توان به موفقیت امیدوار بود و فرآیند مهاجرت را با دقت و قانون مداری بیشتری به سرانجام رساند.

معمولا دولت ها قوانین سخت گیرانه ای برای پذیرش مهاجران تصویب می کنند تا از ورود تعداد زیادی از اتباع خارجی به کشور خود جلوگیری کنند. این قوانین به گونه ای تصویب می شوند تا افرادی جذب کشورهای دیگر شوند که بتوانند نفعی به دولت کشور مقصد برسانند. از این رو، لازم است در بحث مهاجرت از افراد مطلعی مشورت بگیریم که روال کار را می دانند و می توانند با دقت هر چه تمام تر این مسئولیت را به سرانجام برسانند. از این رو، استخدام بهترین وکیل مهاجرت به امارات الزامی است.

لازم به ذکر است که فرد مهاجر تمام آینده خود را در کشور مقصد تصور کرده است. در صورت شکست در پروژه مهاجرت ممکن است او با خسارات جبران ناپذیری رو به رو شود و عواقب ناگوار آن برای سال ها با او همراه باشد. مشورت با بهترین وکیل مهاجرت به امارات از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کند. او با مسیر مهاجرت آشنا است و تجربه بالایی در این زمینه دارد. وکیل مهاجرت به شما آموزش می دهد تا به گونه ای قدم بردارید تا دچار شکست نشوید.

بیشتر افراد نمی دانند باید اقدام برای مهاجرت را از کجا شروع کنند. لازمه یک مهاجرت مطمئن این است که فرد با روایل و فرآیند آن آشنایی کامل داشته باشد. مسیر را بشناسد و بداند در هر مرحله ای لازم است چه اقداماتی انجام دهد و چه مدارکی را به سازمان مربوطه تحویل دهد. بهترین وکیل مهاجرت به امارات سال ها در این زمینه فعالیت داشته است و با تمامی روال انجام مهاجرت آشنا است. از این رو، دورنمای درستی از مهاجرت را در اختیار موکل خود قرار می دهد.

ضرورت استفاده از وکیل مهاجرت

مزایای مراجعه به وکیل مهاجرت به امارات

افراد ممکن است به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت به کشورهای دیگر بگیرند. یک فرد با بررسی های گزینه های مختلف تصمیم می گیرد در یکی از کشورها سکونت پیدا کند. اینکه فرد کدام کشور را برای اقامت انتخاب می کند تا حد زیادی به تحقیقات او بر می گردد. ممکن است تحقیقات فرد درباره کشور مقصد ناقص باشد یا اینکه از منبع موثقی درباره آن اطلاع حاصل نکرده باشد. بهترین وکیل مهاجرت به امارات می تواند جزئیات دقیقی از کیفیت زندگی در امارات به شما ارائه دهد.

در صورتی که شناخت فرد از کیفیت زندگی در امارات ناقص باشد، ممکن است پس از مدتی به ناامیدی برسد. در واقع فرد مهاجر در صورتی که متوجه شود حقایق با آن چیزی که تصور کرده متفاوت بوده است به زودی در خواهد یافت که با اقامت در کشور مقصد نمی تواند اهدافش را محقق سازد. بهترین وکیل مهاجرت به امارات از همان ابتدا می تواند دغدغه های شما در خصوص مهاجرت را بشنود و با اطلاعات جامعی که در این زمینه دارد بهترین راهکار را به شما ارائه دهد.

روش های زیادی برای مهاجرت به کشورهای مختلف وجود دارد. کشور امارات نیز از این مسئله جدا نیست. افراد بسته به شرایطی که دارند می توانند یکی از روش ها را برگزینند و بر اساس آن برای کسب اقامت امارات اقدام نمایند. بهترین وکیل مهاجرت در امارات همواره شرایط موکل خود را مورد بررسی قرار می دهد تا اطلاع کاملی از موقعیت او به دست بیاورد. سپس بر اساس شرایط فرد، راهکار مناسب برای مهاجرت را به او پیشنهاد می دهد.

برای بسیاری از افراد بسیار مهم است که فرآیند مهاجرت آن ها در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسد. در صورتی که با قوانین و مقررات آشنا نباشیم، ممکن است نتوانیم امورات را با سرعت بالا انجام دهیم. گذشته از این اشنایی با روال انجام کار نیز در سرعت به نتیجه رسیدن درخواست مهاجرت موثر است. بهترین وکیل مهاجرت به دبی به دلیل دانش بالایی که در این زمینه دارد می تواند خواسته های شما را با دقت بالایی انجام دهد و آن را در کمترین زمان ممکن به مقصود برساند.

مزایای مراجعه به وکیل مهاجرت

حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت به امارات

به میزان دستمزدی که باید به وکیل برای انجام امور حقوقی پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند. در واقع شما برای مهاجرت به امارات لازم است دانش حقوقی لازم برای شناخت فرآیند مهاجرت را در اختیار داشته باشید. گذشته از این لازم است با قوانین و مقررات تصویب شده توسط دولت امارات آشنا باشید و بتوانید بر اساس تغییرات قانون، تصمیمات درستی را اتخاذ نمایید. در صورتی که توانایی انجام این فعالیت های حقوقی را نداشته باشید، می بایست وکالت پرونده مهاجرتی خود را در ازای پرداخت مبلغی به یک وکیل مجرب بسپارید.

در ابتدا لازم است در میان گزینه های موجود، دنبال بهترین وکیل باشید. دقت داشته باشید که مهاجرت از حساسیت بالایی برخوردار است و توانایی و مهارت یک وکیل نقش موثری در ثمر بخش بودن آن دارد. پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است قرار ملاقاتی با او تدارک ببینید و در آن به بررسی ابعاد مختلف پرونده مهاجرتی خود بپردازید. لازم است بهترین وکیل مهاجرت به دبی خواسته های موکل در خصوص مهاجرت و کسب اقامت امارات را بشنود تا با اهداف او آشنا گردد.

در صورتی که وکیل و موکل در خصوص ابعاد مختلف پرونده به توافقات لازم رسیدند، لازم است در خصوص مقوله حق الوکاله نیز به بحث و گفتگو بپردازند. دقت داشته باشید که حق الوکاله وکیل مهاجرت به صورت توافقی تعیین می شود. این بدان معناست که خود موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد و می تواند در رقم پیشنهادی از سوی بهترین وکیل مهاجرت به امارات دخل و تصرف داشته باشد. پس از توافق بر روی رقمی واحد می بایست قراردادی بین طرفین به امضا برسد.

لازم است در متن قرارداد درباره تمامی جزئیات صحبت به میان بیاید. لازم است مشخص گردد که مبلغ حق الوکاله در ازای چه نوع فعالیتی به وکیل مهاجرتی پرداخت می گردد. گذشته از این لازم است نحوه پرداخت و زمان واریز وجه را نیز در قرارداد با دقت ذکر نمود. این مسائل از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می کند. طبق روال اکثر وکلای مهاجرت، معمولا نیمی از مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله در ابتدای کار و نیم دیگر در هنگام پایان فرایند مهاجرت به وکیل پرداخت می شود.

حق الوکاله وکیل مهاجرت

چه عواملی بر حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت به امارات موثر است؟

لازم است پس از انتخاب وکیل مورد نظر، قرار ملاقاتی با او تدارک ببینید. در این جلسه می توانید تا حد زیادی وکیل را در جریان پرونده مهاجرتی خود قرار دهید. وکیل نیز لازم است به بررسی کامل ابعاد مختلف مهاجرت بپردازد. همچنین لازم است اهداف خود از مهاجرت را برای وکیل بازگو نمایید . همچنین لازم است شرایط خود را به طور تمام و کمال برای بهترین وکیل مهاجرت به امارات شرح دهید تا او بتواند با شناخت بیشتری در خصوص حق الوکاله اظهارنظر نماید.

عوامل مختلفی در تعیین میزان حق الوکاله از سوی وکیل موثر است. مدت زمان مورد نیاز برای به سرانجام رساندن مهاجرت در تعیین میزان حق الوکاله بسیار موثر است. گاهی دیده می شود که شرایط مراجعه کنندگان برای مهاجرت به امارات کاملا ایده آل است و با اندکی تلاش می توان فرد را در رسیدن به مقصود یاری نمود. بدیهی است که در این صورت وکیل مبلغ معقولانه ای را به عنوان حق الوکاله به موکل خود پیشنهاد می دهد تا در انتها بر سر آن توافق لازم انجام شود.

همان طور که گفته شد، گاهی برای کسب موفقیت در مهاجرت لازم است مراحل متنوعی را طی نمود و گاهی با کمترین تلاش می توان به اقامت امارات رسید. پیچیده بودن یک پرونده نقش موثری در تعیین میزان حق الوکاله از سوی بهترین وکیل مهاجرت به امارات دارد. در واقع وکیل پس از مطالعه کامل شرایط موکل برای مهاجرت به امارات، ارزیابی خود از پرونده را ابراز می دارد. در صورتی که کسب اقامت امارات از روش های گوناگون سخت باشد، مبلغ بیشتری را از موکل درخواست می کند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که وکیل مامور به انجام وظیفه است و در ازای نتیجه حاصل شده پاسخگو نیست. به زبان عامیانه بهترین وکیل مهاجرت به امارات تمام توانایی و مهارت خود را به کار می بندد تا فرد را در رسیدن به اقامت امارات یاری کند. او در این کار از هیچ کمکی امتناع نمی کند. حال ممکن است علی رغم تلاش وکیل، مهاجرت به سرانجام نرسد. چه در صورت پیروزی در رسیدن به اقامت و چه در شکست برای مهاجرت به امارات، موکل ملزم به پرداخت حق الوکاله وکیل مهاجرت است.

حق الوکاله وکیل مهاجرت

انواع روش های مهاجرت به امارات

متقاضیان مهاجرت به امارات می توانند از روش های گوناگونی برای کسب اقامت در این کشور اقدام نمایند. مهاجرت از طریق تحصیل، ازدواج، خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و کار جزو مهم ترین راه های مهاجرت به امارات هستند. برای رسیدن به هر کدام از این موارد لازم است با قوانین و ضوابط مربوطه آشنا شوید. در ادامه سعی داریم به طور مختصر با این موارد آشنا شویم. اما لازم است برای کسب اقامت امارات متحده عربی با بهترین وکیل مهاجرت به امارات مشورت کنید.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

امروزه حدود 16 دانشگاه معتبر در امارات مشغول به فعالیت هستند که مورد تایید وزارت علوم ایران قرار گرفته اند. افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند یکی از این مراکز علمی را برای آموزش انتخاب نمایند و به تحصیل علم بپردازند. سطح علمی دانشگاه های امارات قابل قبول است و سیستم آموزشی این کشور با استناد به غرب الگو برداری شده است. شما می توانید علاوه بر علم آموزی در کشور امارات، اقامت این کشور را کسب نمایید و مراحل مهاجرت را تکمیل نمایید.

برای تحصیل در دانشگاه ها و مدارس امارات لازم است به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید. همچنین لازم است در آزمون های برگزار شده در دانشگاه ها شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمایید. علاوه بر این شما با تحصیل در دانشگاه های امارات می توانید ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلیس، آمریکا و کشورهای اروپایی داشته باشید. در گذشته امکان کار در هنگام تحصیل برای مهاجرین فراهم نبود که خوشبختانه به تازگی دانشجویان امکان کار پاره وقت در حین تحصیل را نیز پیدا کرده اند.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت و کسب اقامت امارات، ازدواج است. برای این کار لازم است یکی از زوجین تبعه امارات باشد. دقت داشته باشید که با ازدواج با یک تبعه اماراتی می توانید تحت شرایط خاصی تابعیت اماراتی را نیز کسب نمایید. در واقع پس از سه سال از زمان ازدواج و اثبات صوری نبودن ازدواج، تبعه اماراتی می تواند برای همسر خود درخواست تابعیت نماید. همچنین برای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج لازم است تمکن مالی برای تامین منزل و هزینه زندگی را داشته باشید.

مهاجرت به امارات از طریق کار

امارات یکی از توسعه یافته ترین کشورهای منطقه خاورمیانه است و به دلیل توسعه زیرساخت ها هر ساله تعداد زیادی از نیروی کار را جذب می نماید. برای کار در امارات لازم است ابتدا کارفرما به اداره امور اجتماعی درخواست نیروی کار بدهد. در صورتی که این اداره نیروی کار مناسب در امارات پیدا نکند، مجوز جذب نیروی کار خارجی را صادر می کند. برای مهاجرت به امارات لازم است کارفرما برای شما درخواست همکاری ارسال نماید و پس از ارائه مدارک مشغول به کار شوید.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک

یکی از به صرفه ترین روش های مهاجرت به امارات خرید ملک است. امارات هر ساله تعداد زیادی از سرمایه گذاران را جذب می نماید و یکی از روش ها برای سرمایه گذاری امن در این کشور، خرید ملک مسکونی است. برای خرید ملک مسکونی در امارات لازم است حداقل یک میلیون درهم هزینه کنید. پس از خرید ملک در امارات بسته به قیمت تعیین شده در قرارداد آپارتمان، زمان ویزای اعطا شده تعیین می گردد. در واقع با خرید ملک در امارات می توانید علاوه بر بهره مندی از سود، در این کشور نیز ساکن شوید.

مهاجرت به امارات از طریق کارآفرینی

دولت امارات موقعیتی را فراهم کرده است که افراد مستعد و خلاق بتوانند در این کشور اقامت داشته باشند. برای این کار لازم است ابتدا ایده خلاقانه خود برای شروع کسب و کار را به دولت امارات ارائه دهید. در صورتی که این ایده مورد تایید مقامات قرار گرفت، از شما برای مهاجرت به امارات دعوت به عمل می آید. با این روش می توانید به اقامت پنج ساله امارات دست پیدا کنید و علاوه بر این تمامی امکانات لازم برای شروع کسب و کار نوین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مهاجرت به امارات از طریق کارآفرینی

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه

بازار سرمایه در امارات به دلیل ثبات اقتصادی مثال زدنی در جایگاه مناسبی قرار دارد. شما می توانید با سرمایه گذاری در بازار بورس دبی به اقامت این کشور دست پیدا کنید. برای این کار لازم است اطلاعات کافی در خصوص سبد گردانی و خرید و فروش سهام و اوراق قرضه داشته باشید تا دچار ضرر نشوید. در واقع افراد متخصص در این حوزه می توانند با استفاده از این روش تصمیم به مهاجرت بگیرند. برای این کار لازم است با بهترین وکیل مهاجرت به دبی مشورت کنید.

مهاجرت به امارات از طریق ثبت شرکت

دقت داشته باشید که شهر دبی در کشور امارات جزو مناطق آزاد محسوب می شود. از همین رو تعداد زیادی از شرکت های بین المللی در این شهر تاسیس شده اند. امارات از نظر ثبت شرکت در رتبه اول منطقه و شانزدهم جهان قرار دارد. شما می توانید با ثبت یک شرکت در کشور امارات علاوه بر رسیدن به سود بالا، شانس خود برای اقامت در این کشور و بهره مندی از یک زندگی متفاوت را نیز امتحان کنید. در این خصوص لازم است با بهترین وکیل مهاجرت به امارات مشورت کنید.

مهاجرت به امارات از طریق ثبت شرکت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی کردیم ضمن معرفی مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهاجرت به امارات، شما را با ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب در امر مهاجرت آشنا کنیم. در ادامه تلاش کردیم نکاتی درباره حق الوکاله وکلای مهاجرت به شما ارائه دهیم. همچنین عواملی که در تعیین حق الوکاله وکیل مهاجرت موثر است را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در پایان نیز اشاره کردیم که مهاجرت به امارات و کسب اقامت این کشور از طریق روش های گوناگونی امکان پذیر است. سپس به بررسی مهم ترین روش های مهاجرت به امارات پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا پیشنهادی در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا