مهاجرتوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا ✈️【آپدیت 2024】⚖️

آمریکا یکی از کشورهای پهناوری است که مهاجران بسیاری سالانه وارد آن می شوند و یکی از دلایلی که افراد را به سمت مهاجرت به این کشور سوق می دهد، تنوع ویزایی در آمریکا است. افزایش تقاضا برای مهاجرت به این کشور باعث می شود تا برای حل بهتر کارها به وکیلی خبره نیاز داشته باشید. وکیل متخصص در امور مهاجرت به آمریکا اطلاعات کامل و به روزی از قوانین و نحوه پذیرش مهاجر در آمریکا دارد لذا می تواند بدون مشکلی کارهای مهاجرت شما را انجام دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا کیست؟

برای محقق شدن رویای زندگی در آمریکا و اخذ اقامت و شهروندی در این کشور بزرگ باید از راه های قانونی اقدام کنید که وکیل مهاجرت به خوبی به این مراحل آشنایی دارد. بهترین وکیل مهاجرت در تهران، با سابقه ای که در این حوزه دارد شما را به رویای مهاجرت به آمریکا نزدیک تر می کند.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا، از تمامی قوانین مهاجرتی به کشور آمریکا مطلع است و شما را از هرگونه تغییر قوانین در این کشور باخبر می کند. در انتخاب بهترین وکیل، میزان تسلط وکیل برای مهاجرت بسیار مهم است، همینطور یک وکیل مهاجرت باید فردی مورد اعتماد باشد تا مسائل خصوصی تان را با او درمیان بگذارید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سوابق درخشانی که وکیل مهاجرت به آمریکا طی وکالت خود به دست آورده در موفقیت پرونده شما تاثیر دارد. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باید فردی پیگیر و مسئولیت پذیر باشد زیرا با توجه به نوسانات نرخ ارز، عدم پیگیری های به موقع وکیل موجب طولانی شدن کارها و ضرر مالی به شما می شود. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با 10 تا از وکیل مهاجرت خوب به آمریکا آشنا کنیم.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در آمریکا آپدیت 2024!

موسسه مهاجرتی پارس رادین گیتی اسپادانا

پارس رادین گیتی اسپادانا

موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو پارس رادین گیتی اسپادانا مجوز خود را از وزارت علوم ایران کسب نموده و نمایندگی بسیاری از دانشگاه ها و کالج های معتبر بین المللی در خارج از کشور را بر عهده دارد. این موسه مهاجرتی به آمریکا با گردآوری اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر خارجی و داخلی تلاش می کند تا افراد کارآزموده ای را وارد بازارهای بین المللی نماید.

در موسسه مهاجرتی پارس رادین گیتی اسپادانا، مشاوره های تخصصی به منظور مهاجرت به آمریکا و کشورهای خارجی ارائه می گردد. از موفقیت های چشمگیر این موسسه اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کاری است. از جمله خدماتی که در این موسسه ارائه می شود می توان به مواردی همچون برنامه ریزی دقیق برای مهاجرت، ارائه مشاوره تخصصی، انجام صفر تا صد پرونده مهاجرتی شما، گرفتن بورسیه های بی نظیر، مشاوره حرفه ای و تخصصی اشاره نمود.

آدرس موسسه: تهران، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 02188790181

موسسه مهاجرتی ثبتا

موسسه مهاجرتی ثبتا

موسسه فوق تخصصی ثبتا در زمینه مهاجرت به آمریکا فعالیت می کند. این موسسه نمایندگی های فعال خود ا در کشورهای امارات، ترکیه، برزیل، آذربایجان، استرالیا، آمریکا، بریتانیا و … تاسیس نموده است که متنوع ترین خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهند. این مجموعه مهاجرتی بیش از 2640 کارشناس و وکیل باتجربه دارد و یکی از بزرگترین موسسات مهاجرتی به آمریکا شناخته شده است.

آدرس موسسه: تهران، جردن، نرسیده به پارک وی، روبروی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

شماره تماس: 02191031568

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر یکی از موسسات مهاجرتی به کشور آمریکا است. این موسسه بیشتر از 6 هزار پرونده موفق در سال های فعالیت خود دارد و به عنوان کارگزار رسمی و آژانس مادر در زمینه ویزای آمریکا، تحصیل در آمریکا، ویزای تورسیتی آمریکا فعالیت می کند. این موسسه مهاجرتی تمامی مجوزهای لازم را از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به کشورهای خارجی دریافت کرده است و همچنین مجوز رسمی گردشگری و توریست را از وزارت میراث فرهنگی دریافت کرده است.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تماس: 02191319191

موسسه مهاجرتی زنگنه

موسسه مهاجرتی زنگنه

موسسه مهاجرتی زنگنه در یکی از موسسات معتبر مهاجرتی به کشور آمریکا است که با استفاده از مشاوران مهاجرتی مجرب، خلاق و توانمند تلاش می کند تا بهترین راهکار برای مهاجرت را به متقاضیان ارائه دهد. مهاجرت سرمایه گذاری، کاری و تحصیلی به آمریکا از خدمات این موسسه است. از دیگر ویژگی های موسسه مهاجرتی زنگنه، ارائه مشاوره مهاجرتی است.

آدرس موسسه: تهران، خیابان جردن، بالاتر از تقاطع ظفر، نبش خیابان ناصری، پلاک 2

شماره تماس: 02188203842

روش های مهاجرت ایرانیان به کشور آمریکا

روش های مهاجرت ایرانیان به کشور آمریکا

  • مهاجرت تحصیلی

رایج ترین روش مهاجرت به آمریکا، از طریق تحصیل است. متقاضیان مهاجرت برای تحصیل در آمریکا باید ویزای دانشجویی که دسته های M و F قرار می گیرد را دریافت کنند. ویزای تحصیلی همراه با مصاحبه است و باید هدف و دلایل آنها از مهاجرت به صورت واضح مشخص شود. آمریکا یکی از کشورهای ایده آل با دانشگاه های برتری است که برای ادامه تحصیل بسیار مناسب است.

  • مهاجرت از طریق کار

بهترین و راحت ترین روش مهاجرت به آمریکا، گرفتن ویزای کاری است. برای اخذ ویزای کاری باید شغل مناسبی پیدا کنید. شرایط دریافت ویزای کاری داشتن مدرک لیسانس با معدل بالا و همینطور داشتن یک مهارت خاص است. برای پیدا کردن شغل مناسب می توانید به وکیلی خبره در امور مهاجرتی مراجعه کنید. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا این راه را برای شما سریع تر می کند.

  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گزاری در آمریکا که اقتصاد برتر دنیا است سبب برخورداری شما از منافع بسیاری خواهد شد. برای سرمایه گذاری باید از راه های درست اقدام کنید تا دچار ضرر و خسارت نشوید. لذا مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می تواند راه حل مناسبی باشد.

  • مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج یکی از روش های دیگر برای مهاجرت به آمریکا است. در این روش یکی از طرفین که اقامت کشور آمریکا را دارد برای همسر خود دعوتنامه ارسال می کند تا به واسطه این دعوتنامه ویزای ورود به کشور آمریکا ایجاد شود و پس از سفر به کشور آمریکا با هم ازدواج می کنند.

  • مهاجرت از طریق لاتاری

لاتاری سیستمی است که سالانه 55 هزار نفر را از تمام دنیا انتخاب می کند تا اقامت کشور آمریکا را دریافت کنند. شرکت در لاتاری حساسیت خاص خود را دارد و بهتر است با همراهی وکیل متخصص در امور مهاجرتی انجام شود.

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

میزان دقیق هزینه های وکیل برای مهاجرت را نمی توان به آسانی تعیین کرد. عوامل بسیاری در هزینه وکیل تاثیرگذار است از جمله کشور مقصد، شرایط ما، روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید، خدماتی که قرار است وکیل به شما ارائه دهد و … این هزینه را تعیین می کند.

هزینه دقیق توسط بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا محاسبه و به موکل اعلام می شود. همینطور وکیل و موکل در مبلغ حق الوکاله به توافق می رسند. لذا اگر می خواهید از میزان دقیق این هزینه ها مطلع شوید می توانید با وکیل متخصص مشاوره کنید تا وکیل با بررسی شرایط شما هزینه را اعلام کند. همینطور باید بدانید که بخشی از هزینه های دریافتی وکیل مربوط به بررسی پرونده توسط اداره مهاجرت کشور مقصد است و باید از سوی موکل پرداخت شود.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باعث می شود تا کارهای مهاجرتی سریع تر انجام شود و همینطور حضور وکیل موجب صرفه جویی در هزینه های اضافی می شود، وکیل متعهد و باتجربه شما را به موفقیت نزدیک تر خواهد کرد. شما می توانید به روش های مختلفی که در این مطلب گفته شد ویزای کشور آمریکا را دریافت کنید. ممنونم که تا بخش انتهایی مقاله همراه ما بودید، برای مطالعه مطالب مرتبط با موضوع مهاجرت می توانید به سایر مقاله های سایت مراجعه نمایید. خوشحال می شویم نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا