وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا ⚖️【سال1402】

مهاجرت یکی از موضوعات داغ در سراسر دنیا و به ویژه در ایران است. برای پروسه مهاجرت برخی از افراد به وکیل مراجعه می کنند، حال سوال بسیاری این است که وکیل مهاجرت چه کاری انجام می دهد که افراد عادی نمی توانند؟ باید بگوییم که همه به وکیل مهاجرتی نیاز ندارند و می توانید کارهای خود را بدون وکیل انجام دهید اما حضور وکیل در این پروسه کمک می کند تا شانس اخذ ویزای کانادای شما افزایش یابد و کارهای مهاجرت به کشور کانادا سریع تر و بدون هیچ مشکلی پیش برود. در ادامه مقاله قصد داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا بپردازیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهاجرت در تهران

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

مهاجرت یکی از مراحل بسیار پرابهام زندگی است که نگرانی و سردرگمی ها خاص خود را دارد از این رو نیاز است که با وکیلی خبره در حوزه مهاجرت به کانادا مشاوره داشته باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید تا وکیل شما را از روند پیشرفت پرونده مطلع کند.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا وکیلی است که تحصیلات کافی در حوزه حقوقی داشته باشد و همینطور اطلاعات کاملی و به روزی از قوانین کشورهای مختلف به ویژه کانادا را داشته باشد. د واقع مانی می توانیم بگوییم که یک وکیل مهاجرتی یکی از بهترین وکلا در زمینه مهاجرت به کشور کانادا است که تسلط کاملی به انواع شریاط و قوانین به ورز کشور کانادا و دیگر کشورها را داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بنابراین زمان انتخاب وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا باید ابتدا مشاوره ای با وکیل داشته باشید و از میزان تخصص و مهارت های او در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت آشنا شوید و سپس وکالت پرونده مهاجرتی خود را به وی بسپارید. در ادامه همراه ما باشید تا وکلای متخصص مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه حقوقی دادگران حق و عدالت که با برند پارسی کانادا به فعالیت خود می پردازد، از موسسات معتبر و بزرگ بین المللی در زمینه مهاجرت به کانادا است. خدمات متنوعی در این موسسه ارائه می شود که می توان به خرید ملک در خارج، مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، ثبت شرکت در کشورهای حارجی و .. را ارائه می دهد. از مزایای این موسسه مهاجرتی به کانادا می توان به کسب مجوزهای قانونی از ارگان های مختلف اشاره کرد که همین موضوع موجب خوش نامی این موسسه شده است.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به دلیل رعایت حقوق مشتریان و خدمات نوینی که ارائه می دهد، ده ها لوح تقدیر و لوح افتخار از مسئولین و مقامات دریافت کرده است.

آدرس موسسه: خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین، پلاک 2880

شماره تماس:02143000071

موسسه مهاجرتی کاناداپاس

موسسه مهاجرتی کاناداپاس

موسسه حقوقی و مهاجرتی کاناداپاس یکی از برترین موسسات جهت مهاجرت به کشور کانادا است. این موسسه توسط آقای مهیار حلاج پور مدیریت می شود. ایشان مشاور حقوقی و وکیل ICCRC مهاجرت کانادا در تورنتو هستند که خدمات متنوعی به متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا ارائه می دهند از جمله این خدمات می توان به اعزام دانشجو به کانادا، اخذ ویزای سرمایه گذاری، تحصیلی یا تورسیتی کانادا، اخذ ویزا کار در کانادا، کاریابی و … اشاره نمود.

آدرس موسسه: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی (ظفر)، پلاک 199، طبقه سوم، واحد 301 و 503

شماره تماس: 02122927033

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا بیش از 15 سال سابقه دارد و به عنوان یکی از مجرب ترین موسسات مهاجرتی شناخته می شود. صدها پرونده مهاجرتی موفق به کانادا توسط این موسسه ثبت شده است که نشان از دانش و تخصص افراد حرفه ای تیم آن می باشد. متخصصان در موسسه ایران کانادا، کلیه خدمات مرتبط با ویزای کانادا را به متقاضیان ارائه می کنند. تمام تلاش افراد در این موسسه مهاجرتی این است که متقاضیان مهاجرت موفقی به کانادا داشته باشند.

آدرس موسسه: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان شادآور، پلاک 15، طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 02186043098

وکیل مهاجرتی چه کاری برای ما انجام می دهد؟

حضور وکیل مهاجرتی در تمامی مراحل به شما کمک می کند در ادامه مهمترین کارهایی که توسط وکیل مهاجرتی انجام می شود را لیست کرده ایم:

 • انتخاب بهترین روش مهاجرتی باتوجه به شرایط موکل برای مهاجرت به کانادا
 • بررسی کامل پرونده و مطلع نمودن موکل از کاستی های مدارک
 • پیشنهاد نکات و روش هایی برای افزایش امتیاز یا شانس اخذ ویزا
 • ارسال پرونده به اداره مهاجرت با کمترین ریسک انجام می شود.
 • وکیل کمک می کند تا در گرفتن اقامت و شهروندی کانادا مشکلی نداشته باشید.
 • وکیل مهاجرتی خوب به کانادا به شما برای تحصیل یا کار در کانادا کمک می کند.
 • ارائه نکات پیشنهادی به موکل برای افزایش شانس قبولی در مصاحبه با آفیسر و سفارت
 • کمک کردن موکل در جهت تقویت رزومه، ترجمه و معادل سازی مدارک و دریافت مدرک زبان
 • وکیل کمک می کند تا در رزرو بلیط، هتل و امور مهاجرتی بعد از رسیدن به کشور کانادا مشکلی نداشته باشید
وکیل مهاجرتی چه کاری برای ما انجام می دهد؟

ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا

 • اطلاع از قوانین جدید مهاجرت به کانادا

زمان انتخاب وکیل مهاجرتی به کشور کانادا باید توجه کنید که وکیل مورد نظرتان از اطلاعات کافی برای مهاجرت به کشور کانادا برخوردار باشد. نیاز است که وکیل مهاجرتی به تمامی قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا مطلع باشد. وکیلی که به تمامی قوانین مهاجرتی اشراف دارد کمک می کند تا خطرات و خسارت ها پی مسیر مهاجرت برای شما کاهش یابد.

 • سابقه پرونده های موفق در مهاجرت به کانادا

یکی از ویژگی های مهم برای یک وکیل مهاجرتی این است که سابقه موفقی در پرونده های مهاجرتی داشته باشد. به هر اندازه که تعداد پرونده های موفق وکیل افزایش یابد، میزان موفقیت او در پرونده شما نیز بیشتر خواهد بود.

 • ارتباط با سایر وکلای بین المللی

باتوجه به این مووع که قوانین کشورها در حال تغییر است، لذا ضروری است که وکیل مهاجرتی به تمامی این قوانین و مقررات آگاه بوده وموکل خود را مطلع سازد. همینطور یک وکیل مهاجرت به کانادا در ایران باید با وکیل مهاجرتی در کانادا در ارتباط باشد و از تغییرات قوانین مطلع شود. در برخی مواقع نیاز است که وکیلی در کاندا کارهای اقامت را انجام دهد، در نیتجه ارتبا وکیل با وکلای مهاجرتی در کانادا در روند انجام کارهای مهاجرتی موکل بسیار تاثیرگذار است.

کلام آخر

داشتن وکیل یا نداشتن آن برای مهاجرت به کشور کانادا کاملا اختیاری است اما باید بدانید که شانس موفقیت شما برای مهاجرت با حضور وکیل و راهنمایی های وی افزایش چشمگیری خواهد داشت. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا سرعت مهاجرت و اخذ ویزا را افزایش می دهد. اما می توان گفت که داشتن وکیل برای افرادی که سابقه ریجکتی ویزا داشته اند لازم است. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، خواهشمندم نظرات خود را در جهت پیشبرد مطالب سایت برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا