حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل اسناد رسمی ⚖️【سال1403】

وکیل اسناد رسمی فردی است که به تمامی قوانین مرتبط با اسناد رسمی آگاه است و وظیفه دارد اختلالات ثبتی و امور اجرایی را پیگیری نماید. افراد مختلفی ممکن است با انواع مشکلات ثبتی درگیر باشند و طریقه پیگیری آن را ندانند. برای همین نیاز است به وکیلی متخصص و خبره در امور اسناد رسمی مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. در ادامه به معرفی بهترین وکیل اسناد رسمی می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اسناد رسمی کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل ثبتی در تهران

بهترین وکیل اسناد رسمی کیست؟

اسناد رسمی مراحل حقوقی و قانونی بسیار پیچیده ای دارد و انجام مراحل آن به صورت صحیح از عهده ی تمامی مردم بر نمی آید. از این رو ضروری است که در جریان چنین پرونده هایی با وکیل متخصص در امور اسناد رسمی مشاوره داشته و وکالت پپرونده را به ایشان بسپاریم. بهترین وکیل اسناد رسمی باتوجه به آشنایی که با قوانین دارد و همینطور به دلیل تجربه ای که در پرونده های پیشین داشته اند می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات ایجاد شده را حل کنند.

باتوجه به نوع پرونده و این که وکیل قرار است اسناد و مدارک مهمی از ما را در دست داشته باشد، بنابراین نیاز است که در انتخاب خود دقت کنیم و وکیلی را برگزینیم که مورد اعتماد است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا وکلای اسناد رسمی حاذق بسیاری در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی، فعالیت می کنند، اما انتخاب بهترین وکیل از میان آن ها برای بسیاری از ما سخت و زمان بر است. از این رو تصمیم داریم تا 10 تا از بهترین وکیل اسناد رسمی را معرفی کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اسناد رسمی سال 1403!

فاطمه مهرور

خانم فاطمه مهرور وکیل اسناد رسمی

خانم مهرور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور اسناد رسمی و دعاوی کیفری هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه فعالیت در امر وکالت دارند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای مدارک داوری، حقوق پشکی، قراردادهای حقوقی هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فاطمی، روبروی وزارت کشور، نبش خیابان پنجم، جنب بانک سپه پلاک 20، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 09125614834

امیر قاسمی

جناب آقای امیر قاسمی وکیل اسناد رسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متبحر در زمینه اسناد رسمی می باشند. ایشان سابقه چندین سال وکالت در انواع پرونده ها را در رزومه خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه سـوم

شماره تماس: 02188820999

محمدرضا صادقی نیای رودسری

 آقای محمدرضا صادقی نیای رودسری وکیل اسناد رسمی

آقای صادقی نیای رودسری از وکلای پای یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران و وکیل خبره در امور اسناد رسمی هستند. ایشان وکیل متخصص در دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی چک و سفته، پرونده های خانواده، مهریه، نفقه و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، محله یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان بیست و نهم، پلاک 44، طبقه همکف

شماره تماس: 02188709414

سعید عباسی

 آقای سعید عباسی وکیل اسناد رسمی

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری در قم و از وکلای متخصص در امور اسناد رسمی هستند. پیگیری پرونده های موجود در حوزه دعاوی خانواده، ازدواج، طلاق، حضانت، دعاوی کیفری، حقوق ثبت و حقوق کار توسط ایشان پذیرفته می شود. جناب عباسی مدرس دانشگاه علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد واحد قشم و عضو کمیسیون امور مالیاتی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، بالاتر از خیابان صائب تبریزی، برج صبا، طبقه 6، واحد 61

شماره تماس: 02188044024

سولماز حیدری

 خانم سولماز حیدری وکیل اسناد رسمی

خانم حیدری وکیل پایه یک دادگستری در کرج و از وکلای کارکشته در حوزه اسناد رسمی هستند. دارای مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سال ها سابقه وکالتی در زمینه های مختلفی می باشند. ایشان با تلاش های بسیار خود سعی می کنند دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نمایند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09124679926


ضرورت بررسی اسناد تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی چیست؟

اسنادی رسمی هستند که مطابق ماده 1287 قانون مدنی، در ادارات ثبت اسناد و املاک یا در دفاتر اسناد رسمی، مطابق قانون تنظیم شوند. بنابراین می توان گفت که سایر اسناد، اسناد عادی محسوب می شوند که این اسناد در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نمی شوند.

تاریخ تنظیم کردن اسناد رسمی حتی علیه اشخاص ثالث نیز معتبر می باشد و تنظیم و ثبت این اسناد پشتوانه قانونی دارد چرا که به صورت رسمی ثبت گردیده و کمتر در معرض آسیب قرار می گیرد. امکان ادعای جعلیت نسبت به اسناد رسمی نماید وجود دارد به همین دلیل ضرورت دارد بهترین وکیل تهران در حوه اسناد رسمی در این مواقع وجود داشته باشد.

بهترین وکیل اسناد رسمی کمک می کند تا مراحل ثبت اسناد به صورت رسمی و قانونی در کمترین زمان ممکن پیش برود تا در آینده مشکلاتی به وجود نیاید. مشاوره و مراجعه به وکیل کمک می کند تا از بروز خسارات احتمالی د قرارداد و دادرسی جلوگیری شود. بنابراین توصیه می شود پیش از تنظیم و ثبت اسناد از وکیل مشاوره گرفته و قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت نماییم.

ضرورت بررسی اسناد تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی چیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل ثبت احوال در تهران

مزایای نگارش متن اسناد دفاتر اسناد رسمی توسط وکیل

زمانی که نگارش اسناد رسمی توسط وکیل انجام شود مزیت های بالایی برای افراد دارد. در ادامه مزایای نگارش اسناد توسط وکیل را توضیح می دهیم:

  • مدت زمان انتقال سند رسمی به نام خریدار کاهش می یابد.
  • نیازی نیست که افراد در مراحل رسیدگی و حتی رپدر دادگاه حضور داشته باشند.
  • خسارت های احتمالی و خسارات دادرسی توسط وکیل پیش بینی می شود.
  • وکیل می تواند با حضو مامور دادگاه جهت تنظیم سند به نام خریدار در دفاتر اسناد رسمی اقدام نماید.

کلام آخر

یکی از مهمترین دارای های هر فردی اسنادی است که در دست دارد. در حقیقت این اسناد نشان دهنده مالکیت او بر مالی هستند. از این رو مهم است که آنها را به صورت رسمی در دفاتر اسناد رسمی ثبت و تنظیم کنیم. به افرادی که از نحوه تنظیم این اسناد و ثبت رسمی آنها اطلاعات کاملی ندارند توصیه می شود از وکیل متخصص در زمینه اسناد رسمی کمک بگیرند. بهترین وکیل اسناد رسمی صلاحیت و تجربه کافی برای همراهی ما در این پروسه را دارد. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، خواهشمندم سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =

دکمه بازگشت به بالا