وکلا

10 تا از بهترین وکیل رودهن ⚖️【سال1403】

در صورتی که در محاکم قضایی دعوایی علیه شما مطرح شده است و یا در صورتی که سوء رفتار دیگری باعث پایمال شدن حقوق قانونی شما شده باشد می توانید به کمک یک وکیل اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمایید. در واقع حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی است. استخدام یک وکیل می تواند در این زمینه راهگشا بوده و ضعف های حقوقی فرد را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل رودهن آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل رودهن

بهترین وکیل رودهن کیست؟

در منطقه رودهن با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که وکلای حاضر در آن ها می توانند وکالت پرونده های مختلف را بر عهده گرفته و آن ها را حل و فصل نمایند. اما نکته ای که در این خصوص لازم به ذکر است این است که کسب نتایج مطلوب تنها از طریق استخدام گزینه های شاخص و مطرح امکان پذیر است. در واقع بهترین وکیل رودهن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات خود را در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های سطح کشور به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل رودهن آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا در کمترین زمان بتواند نیازهای موکل خود را برطرف سازد. بهترین وکیل تهران مدت زمان زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده است و در این زمینه تجربیات با ارزشی را کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای حقوقی و کیفری در شهر رودهن به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در رودهن سال 1403!

مرتضی همتی

مرتضی همتی وکیل رودهن

آقای مرتضی همتی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر در رودهن، سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: رودهن، میدان سپاه، ساختمان کولیوند، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۳۰۳۸۹۳

بهنام پیرهادی

بهنام درویشی

آقای بهنام پیرهادی، وکیل پایه یک، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و وکیل متخصص در رودهن هستند. ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: رودهن

شماره تماس: 09122313083

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل رودهن

آقای مسعود صالحی فر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، دعاوی ثبتی، تنظیم قرارداد و … می باشند. سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۵۴۷۲۴۱

ابراهیم رحمتی

ابراهیم رحمتی

آقای ابراهیم رحمتی وکیل پایه یک دادگستری در رودهن، متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … تخصص دارند. تخصص و تبحر آقای رحمتی موجب شده تا به عنوان یکی از وکلای خبره در رودهن شناخته شوند.

آدرس دفتر: رودهن، بلوار امام، پاساژ عسگری، طبقه ۲ا داری، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۹۱۸۷۰۵

بهنام درویشی

بهنام درویشی وکیل رودهن

آقای درویشی یکی دیگر از وکلای خبره در رودهن هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد، تنظیم شکوائیه و … می باشند. همینطور اقای درویشی سابقه وکالت بالایی در انواع پرونده ها در محاکم قضایی کسب نموده اند.

آدرس دفتر: رودهن، خیابان امام، بالاتر از بانک ملت، پلاک 538

شماره تماس: 09123120463

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل خبره در رودهن

مرسوم است که بسیاری از افراد رسیدگی به پرونده های خود را به بهترین وکیل رودهن می سپارند و از ابتدا تا زمان وصول نتیجه از دادگاه مورد نظر روی کمک های حقوقی او حساب باز می کنند. در واقع وکیل سعی دارد تا تحصیلات، دانش حقوقی و سایر مهارت های خود را به کار بگیرد تا موکل خود را به اهداف مد نظرش برساند. در واقع از زمان ارسال دادخواست و یا شکواییه می توانید همکاری با وکیل را آغاز کنید و همچنین رسیدگی به پرونده و طی نمودن روال قانونی حل یک دعوا را نیز به او بسپارید.

شیوه دیگری از همکاری با وکیل و استفاده از تجربیات او وجود دارد. در واقع مشاوره حقوقی به معنای کسب مشاوره حقوقی از وکیل در خصوص اختلافات پیش آمده است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف ترجیح می دهند که به جای اعطای وکالت پرونده خود به بهترین وکیل رودهن، جلسه ای را برای مشاوره حقوقی با او در نظر بگیرند. در واقع افراد سعی دارند با مشاوره حقوقی ضعف های خود در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری را جبران نموده و قدم های مناسب تری را برای رسیدن به مقصود اتخاذ نمایند.

مشاوره حقوقی مخصوص آن دسته از افرادی است که تمایل به استخدام یک وکیل برای رسیدگی به پرونده ندارد. همچنین این افراد ممکن است تمکن مالی مناسب برای پرداخت حق الوکاله وکیل مورد نظر را در اختیار نداشته باشند. علاوه بر این ممکن است فرد به میزان قابل توجهی دانش حقوقی داشته باشد و روال رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی را بشناسد. روش های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر وجود دارد که افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند یکی از آن ها برگزینند.

علاوه بر روش های سنتی دریافت مشاوره حقوقی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی در زندگی عموم مردم بسیاری از وکلا در تلاش هستند تا از روش های آنلاین نیز مشاوره ارائه دهند. در مشاوره حقوقی تلفنی امکان بررسی مدارک و مستندات توسط بهترین وکیل رودهن وجود ندارد. همچنین هزینه دایر نمودن یک جلسه حضوری برای کسب مشاوره از وکیل نیز قدری بالا است. نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی آنلاین نیز چندان دقیق نیست. می بایست در مشاوره حقوقی این معایب را مد نظر قرار داد.

بهترین وکیل رودهن

پس از انتخاب وکیل در رودهن چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است تحقیقات جامعی در خصوص مهارت ها و تخصص بهترین وکیل رودهن انجام دهید تا به بهترین و خبره ترین گزینه ممکن دست پیدا کنید. پس از انتخاب وکیل مورد نظر با بررسی تخصص و سوابق وی لازم است با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید. در این جلسه لازم است مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را با وکیل انتخابی در میان گذاشته و از او برای رسیدگی به پرونده کسب تکلیف نموده و راهکار مطالبه کنید.

در این مرحله وکیل مورد نظر با دقت ابعاد مختلف پرونده را مورد ارزیابی قرار می دهد تا از زوایای پنهان پرونده اطلاع حاصل نماید. در جلسه ای که با بهترین وکیل رودهن برای ملاقات حضوری تدارک دیده اید لازم است مهم ترین مهارت ها شاخصه های وی را زیر نظر قرار دهید تا در نهایت متوجه این موضوع شوید که آیا شخصی که او را انتخاب کرده اید دقیقا همان معیارهای مورد نظر شما از یک وکیل شاخص را در اختیار دارد یا خیر! زمان شناس بودن، فن بیان قوی وکیل و شاخصه های دیگر را می توان در این جلسه ارزیابی کرد.

در صورتی که وکیل برای قبول وکالت پرونده مربوط به دعاوی مورد نظر ابراز تمایل کند لازم است قراردادی را با او به امضا برسانید. در این قرارداد لازم است میزان حق الوکاله را به دقت در متن درج نمایید. این کار از بروز مشکلات در آینده میان وکیل و موکل جلوگیری خواهد کرد. همچنین لازم است مشخص شود که مبلغ مورد نظر در چه زمانی و به چه شکلی به وکیل پرداخت خواهد شد. باید مشخص کنید که حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از وکیل به او پرداخت خواهد شد.

بهترین وکیل رودهن

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل رودهن آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های مورد نظر بتوانید به وکلای مطرح دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکلای مختلف در زمینه های حقوقی و کیفری را گوشزد نماییم. در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل خبره در رودهن الزامی به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا