وکلا

10 تا از بهترین وکیل فیروزکوه ⚖️【سال1403】

در صورتی که دعوایی بر علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه حقوقی از شما ضایع شده باشد و قصد اقامه دعوا علیه دیگری را داشته باشید، لازم است دانش حقوقی شما در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد. آگاهی از قوانین و مقررات برای حضور موفق در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده نیاز است. استخدام یک وکیل می تواند ضعف های حقوقی موکل خود را جبران کرده و او را چند قدم به موفقیت نزدیک تر کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل فیروزکوه آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فیروزکوه

بهترین وکیل فیروزکوه کیست؟

تعدد وکلا در فیروزکوه باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه حقوقدانان قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع برای شناخت مهارت های وکیل مورد نظر لازم است متر و معیاری در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن توانمندی های وی را محک بزنیم. بهترین وکیل فیروزکوه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل فیروزکوه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط مثال زدنی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند در صورت لزوم با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل تهران همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل فیروزکوه سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی به دست آورده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای مختلف در شهر فیروزکوه به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در فیروزکوه سال 1403!

الهام شمالی اسکویی

الهام شمالی اسکویی وکیل فیروزکوه

خانم الهام شمالی اسکویی وکیل پایه یک دادگستری در فیروزکوه، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا می باشند. ایشان سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … را دارند و به انواع پرونده ها در محاکم قضایی رسیدگی می کنند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در فیرزوکوه هستند که به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز می پردازند.

آدرس دفتر: فیروزکوه، بعد از میدان سپاه، به سمت جاده شمال، سمت راست، پلاک ٥٣٠

شماره تماس: ٠٩١٢٩٢٢٩٠١٠

قنبرعلی وران

قنبرعلی وران وکیل فیروزکوه

آقای قنبرعلی وران از وکلای باسابقه در فیروزکوه هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی در زمینه های حقوقی و کیفری می باشند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که به متقاضیان و موکلان خویش ارائه می دهند. بهترین راه حل ها را برای حل پرونده آنان پیشنهاد می کنند.

آدرس دفتر: فیروزکوه، میدان معلم مجتمع دیمه، طبقه ٢، واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢٣٣٦٤١٢٩

فرنوش اسدزاده

فرنوش اسدزاده وکیل فیروزکوه

خانم فرنوش اسدزاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری از خدمات خانم اسدزاده در فیروزکوه است.

آدرس دفتر: فیروزکوه، میدان سپاه بلوار امام خمینی به سمت جاده شمال، سمت راست، پلاک ٢٦٢

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٤٢٤٥٩

ناصر اژدری

ناصر اژدری وکیل فیروزکوه

آقای ناصر اژدری وکیل پایه یک دادگستری در فیرزوکوه، قاضی بازنشسته، رئیس اسبق دادگاه های عمومی و کیفری، حقوقی و خانواده هستند. ایشان متخصص در امور ملکی و یکی از وکلا با دانش حقوقی بالا در شهرستان فیروزکوه می باشند که به ارائه خدمات مشاوره و وکالتی می پردازند.

آدرس دفتر: فیروزکوه، میدان سپاه، جاده قدیم مازندران، روبروی بازرگانی الو

شماره تماس: ٠٩١٢٠٤٢٣٠٣٦

منصوره آزادخوانی

منصوره آزادخوانی وکیل فیروزکوه

خانم منصوره آزادخوانی یکی دیگر از وکلای زن در فیروزکوه هستند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: فیروزکوه، خیابان ٤٥ متری، مسیر تهران به شمال، جنب آهن آلات غفاری، پلاک ٨٠٧

شماره تماس: ٠٩١٢٤٩٧١١٩٨

رضا اکبری

جناب آقای رضا اکبری وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل فیروزکوه شناخته شده است. ایشان در تمامی زمینه های خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و تجاری فعالیت میکند و بهترین نتایج را رقم زده است. آقای اکبری در تمامی حوزه های نام برده مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهد.

آدرس: فیروزکوه، خیابان پاسداران، مجتمع البرز، طبقه ٢، واحد ١

شماره تماس: ٠٩١٢٣٩٧٧٩٤٦

محمد اشرفی

جناب آقای محمد اشرفی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او دارای پروانه وکالت به شماره 16201 و سال ها تجربه در حوزه وکالت می باشد. آقای محمد اشرفی در حوزه های مختلف اعم از خانواده، حقوقی، ثبتی، کیفری و… پرونده قبول می کند و به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازد.

آدرس: فیروزکوه، شهرک ولیعصر، خیابان نهم شرقی، پلاک ٢٤

شماره تماس: ٠٩١٢٢٠٤٤١٩٩

نحوه انتخاب بهترین وکیل فیروزکوه

شهرت وکیل: یکی از روش های مرسوم برای انتخاب بهترین وکیل فیروزکوه شهرت وی است. در واقع شهرت یک وکیل از میزان تسلط وی بر قوانین و پیروزی های متعدد وی در دعاوی مختلف سر چشمه می گیرد و به مرور خود را بر سر زبان ها می اندازد. با اندکی پرس و جو و کسب اطلاع می توان به وکلای مشهور در سطح شهر فیروزکوه دست پیدا کرد. البته دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل به معنای تبلیغات پر رنگ و لعابی نیست که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم.

رجوع به موسسات حقوقی: در فیروزکوه شاهد دفاتر و موسسات حقوقی پر تعدادی هستیم. تعداد زیادی از وکلای متخصص در زمینه های مختلف در این موسسات مشغول به کار هستند. شما می توانید با مراجعه به این موسسات حقوقی مشکلات و اختلافات پیش آمده را بازگو نموده و وکیل مورد نیاز خود را پیدا کنید. البته لازم است در ابتدا تحقیق جامعی در خصوص بهترین موسسات حقوقی موجود در شهر فیروزکوه انجام دهید تا به مطرح ترین مراکز حقوقی راه پیدا کرده و از آن ها کسب تکلیف نمایید.

پرس و جو از افراد مطلع: بسیاری از افراد در اقوام و آشنایان حضور دارند که با مشکلاتی مشابه شما دست و پنجه نرم کرده اند. همچنین ممکن است در میان نزدیکان خود افرادی را داشته باشید که به مسائل حقوقی مسلط هستند و می توانند شما را در این زمینه راههنمایی کند. شما می توانید از تجربیات این افراد در یافتن بهترین وکیل فیروزکوه بهره مند شده و راه درست را در پیش بگیرید. البته لازم است خود فرد نیز متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی و مهارت وکلا نیز در اختیار داشته باشد.

جستجو در مجلات حقوقی: امروزه در فضای آنلاین با سایت ها و مجلات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. لازم است در انتخاب مجلات حقوقی به میزان اعتبار و شاخص بودن آن ها توجه کنید. این سایت ها با در نظر گرفتن مهارت های مختلف به معرفی بهترین وکلا بر اساس تخصص و شهر محل فعالیت آن ها می پردازند. مجله حقوقی برترین وکیل به عنوان مطرح ترین سایت در فضای فارسی زبان آماده است تا بهترین حقوقدانان را بسته به نیاز شما در اختیارتان قرار داده و در این مسیر در کنار شما باشد.

بهترین وکیل فیروزکوه

ضرورت مراجعه به وکیل متخصص در فیروزکوه

دعاوی مطرح شده در دادگاه را بسته به اینکه جرمی در آن ها رخ داده باشد یا خیر می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری دسته بندی کرد. در واقع در دعاوی حقوقی فرد با مراجعه به محاکم قضایی تنها خواستار دسترسی مجدد به حقوقی است که از وی پایمال شده است. اما در دعاوی کیفری رفتار مجرمانه طرف مقابل باعث از دست رفتن حقوق قانونی فرد شده است. در واقع فرد متقاضی با مراجعه به محاکم قضایی علاوه بر اینکه دسترسی مجدد به حقوق قانونی خود را مطالبه می کند، خواستار مجازات فرد مجرم است.

بسته به اینکه نوع دعوای مطرح شده پرونده شما از نوع کیفری یا حقوقی است می توانید از وکلا متخصص در این زمینه استفاده کنید. بهترین وکیل فیروزکوه در مقطعی از عمر کاری خود متوجه این موضوع می شود که در برخی از دعاوی کارایی و توانایی بیشتری دارد و پس از آن ترجیح می دهد در آن دعاوی پرونده بیشتری را قبول نماید. مراجعه به وکلای متخصص باعث می شود تا تسلط وکیل به مباحث مربوط به آن دعوی بیشتر شود و احتمال کسب یپروزی در دادگاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

دقت داشته باشید که مباحث حقوقی از گستردگی بالایی برخوردار هستند. برای مثال یک وکیل خبره در دعاوی خانواده با موضوعاتی نظیر طلاق، نفقه، اجرت المثل، نشوز و… دست و پنجه نرم می کند. حال آنکه فضای فکری یک وکیل مجرب کیفری با جرایمی نظیر قتل، سرقت، ضرب و جرح و… آکنده شده است. بدیهی است که در ابتدا باید موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس وکیل متخصص در آن زمینه را استخدام نمود.

در بالا سعی کردیم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران را به شما معرفی کنیم. در این لیست تخصص هر یک از وکلا به دقت نگارش شده است. لازم است در ابتدا نوع دعوای مطرح شده در دادگاه را مد نظر قرار داده و بر اساس آن به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه اختلافات شما دارای تخصص هستند. در این صورت است که امید شما برای کسب پیروزی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل فیروزکوه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل فیروزکوه آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دسترسی به حقوقدانان مطرح نداشته باشید. در ادامه سعی کردیم مهم ترین راه های انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز ضرورت استفاده از وکلای متخصص در دعاوی مختلف را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا