وکیل

10 تا از بهترین وکیل گناوه ⚖️【سال1403】

کسب اطلاع در خصوص مواد قانونی و به کارگیری آن ها در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی برای افراد عادی در سطح جامعه قدری دور از ذهن به نظر می رسد. چرا که حل و فصل مشکلات حقوقی بیش از هر چیز به دانش حقوقی و تجربه در این زمینه نیازمند است. هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند عواقبی را به دنبال داشته و آینده فرد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری لازم است روی کمک های یک وکیل مجرب و خبره حساب ویژه ای را باز کنید. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند اهداف تعیین شده در خصوص پرونده را تامین نماید و لازم است وکلای مطرح را برای دادرسی انتخاب کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل گناوه آشنا کنیم. پس با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل گناوه

بهترین وکیل گناوه کیست؟

ممکن است وکیل مورد نظرتان را از راه های مختلفی انتخاب کرده باشید. ممکن است با وکیلی در موسسات حقوقی اشنا شده باشید و یا اینکه در خصوص وکیلی به توصیه دوستان و آشنایان تان به جمع بندی نهایی رسیده باشید؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که انتخاب بهترین وکیل بوشهر بدون در نظر گرفتن میزان مهارت های وی و بدون اینکه در خصوص او تحقیقات کاملی را انجام داده باشید می تواند یک اشتباه مهلک قلمداد شده و به کلی آینده پرونده های حقوقی و کیفری را تحت تاثیر قرار بدهد.

در واقع بهترین وکیل گناوه به عنوان نماینده قانونی فرد این وظیفه را بر عهده دارد که پرونده های موجود را در محاکم قضایی دنبال نموده و هر آن چه در وجود خود دارد را برای کسب پیروزی به کار بگیرد. برترین وکیل گناوه دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است و می تواند از دانش حقوقی خود برای ارائه راهنمایی و مشاوره حقوقی استفاده کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گناوه از تجربیات خود در جهت باز کردن گره های کور پرونده استفاده خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای گناوه به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل گناوه سال 1403!

ملیحه ربانی

ملیحه ربانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

خانم ملیحه ربانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه با تبحر با بیش از 16 سال سابقه و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارند. ایشان در تمامی امور به خوبی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او در محضر دادگاه با دانش حقوقی و فن بیان شیوا رای مثبت را از آن موکل خود می کند و به همین خاطر ایشان یکی از وکلا نام دار بانو در گناوه هستند.

آدرس دفتر: گناوه، چهار راه بسیج، مجتمع سیفی، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۲۰۱۶۳

اشرف گرامی قدم

اشراف گرامی قدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

خانم اشرف گرامی قدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهر گناوه استان بوشهر به صورت تخصصی به دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی وکالت می پذیرد. ایشان بیش از 16 سال سابقه وکالت دارد و همچنین با صبوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازدار بودن و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: گناوه، خیابان امام خمینی، جنب داروخانه کریمی

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۱۴۹۲۲

شهلا مهرابی آزاد

شهلا مهرابی آزاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

سرکار خانم شهلا مهرابی آزاد وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در گناوه وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور به درستی و در راستای قانون جهت رساندن حق به حق دار عمل می کند و برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه همکاری های لازمه را انجام می دهد. وی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی عهده دار پرونده می شود.

آدرس دفتر: گناوه، روبروی دادگستری، خیابان طالقانی

شماره تماس: ۰۹۱۷۲۱۶۷۵۰۸

سیده سمیه هاشمی

سیده سمیه هاشمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

خانم ر وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و در صورت نیاز با آنها در این مسیر همگام می شود. ایشان یکی از وکلا نام داره گناوه است. وی برای سهولت بخشیدن پرونده قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: گناوه، خیابان امام خمینی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۴۱۶۶۵

ریحانه خدری

ریحانه خدری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

خانم ریحانه خدری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 9 سال سابقه وکالت در گناوه به صورت تخصصی و با تبحری چشمگیر به وکالت می پردازد و با ارائه مشاوره های دقیق افراد را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازدار بودن و فن بیان شیوا اشاره کرد.

آدرس دفتر: گناوه، خیابان امام، روبروی دادگستری، مجتمع ماهان، طبقه سوم، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۷۴۹۵۹۵۵۲

هدایت اله بهمنیاری

هدایت اله بهمنیاری وکیل و مشاور پایه یک گناوه

آقای هدایت اله بهمنیاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در گناوه به صورت حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه از دانش حقوقی خود و فن بیان شیوا استفاده می کنند و همیشه در چهار چوب قوانین وکالت عمل کرده اند.

آدرس دفتر: شهر گناوه، ساختمان ماهان، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۸۲۱۳۲۱۳

صادق نظری

صادق نظری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری گناوه

اقای صادق نظری وکیل متبحر و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در گناوه به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد و در زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و انان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: گناوه، خیابان امام خمینی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۱۲۲۵

صمد امیران

صمد امیران بهترین وکیل گناوه

جناب آقای صمد امیران وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه های مختلف وکالت می پذیرد. ایشان برای احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه دفاعیه های لازم را به قاضی مربوطه ارائه می دهد و با فن بیان شیوا حق را به حق دار می رساند. همچنین با تبحر کامل به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: بوشهر، گناوه، رو به روی دادگستری

شماره تماس: 09173117134


4 معیار مهم که می تواند شما را به وکیل گناوه برساند!

فن بیان قوی: اشاره داشتیم که فن بیان وکیل خوب در گناوه می تواند یکی از مهم ترین معیارهایی باشد که در کسب پیروزی در مراجع قانونی نقش موثر دارد. در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که تفاوت های زیادی بین حرافی و فن بیان وجود دارد. حرافی تنها با بازگو کردن جملات غیر مرتبط است که شکل پیدا می کند. حال آنکه فن بیان به معنای ادای درست مفاهیم حقوقی است. در واقع وکیل با استفاده از فن بیان و زبان بدن خود می تواند مسائل مربوط به پرونده را در دادگاه شرح داده و بررسی نماید.

تخصص در زمینه دعاوی مطرح شده: علم حقوقی گسترده و پیچیده به نظر می رسد و همین ویژگی باعث می شود تا تمامی وکلا نتوانند در همه بخش های حقوق به تخصص های لازم دست پیدا کنند. بازدهی هر یک از وکلا در برخی از بخش های علم حقوق بیشتر خواهد بود و اگر شما در وکلا در حوزه های تخصصی شان کمک بگیرید از شانس بیشتری برای کسب موفقیت و پیروزی برخوردار خواهید بود؛ بنابراین لازم است پیش از انتخاب وکیل در خصوص تخصص وی کنکاش نمایید.

سابقه بالا: یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل گناوه میزان سابقه او است. سابقه به معنای تعداد سال هایی است که وکیل در آن مشغول فعالیت حقوقی و ارائه خدمات مربوطه بوده است. در نظر داشته باشید که با توجه به سابقه حقوقدان مورد نظر می توان در خصوص تجربه او اظهارنظر نمود. در واقع هر چه میزان سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع شانس شما برای کسب موفقیت افزایش پیدا خواهد کرد و در عوض میزان دستمزد او نیز بیشتر خواهد بود.

مهارت های ارتباطی: ذکر این نکته ضروری است که اگر وکیل نتواند با موکل خود ارتباط بگیرد و از او اطلاعات مفیدی در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری دریافت نماید هرگز نخواهد توانست امید چندانی به کسب موفقیت در خصوص پرونده داشته باشد. آشنایی با اصول روانشناسی و اعتماد به نفس بالای وکیل می تواند در این زمینه راهگشا باشد. چرا که افراد درگیر در پرونده های قضایی به نوعی با تنش هایی رو به رو هستند و از همین رو ارتباط گرفتن و تعامل با آن ها سخت است.

بهترین وکیل گناوه

باورهای غلط درباره حق الوکاله وکیل گناوه

ثابت بودن میزان حق الوکاله: نکته ای که لازم است در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل گناوه به آن اشاره داشته باشیم این است که برخلاف تصورات عموم، میزان حق الوکاله همواره رقم ثابتی نیست و نباید چنین تصور شود که وکلا در ازای پرونده های یکسان به طور قطع دستمزد ثابتی را اعلام می دارند. ممکن است بنا به دلایل مختلفی وکلا ترجیح بدهند که میزان حق الوکاله را کم یا زیاد نمایند. ملاک تعیین میزان حق الوکاله، توافقی است که بین وکیل و موکل شکل می گیرد.

نقش موکل در تعیین حق الوکاله: بسیاری از افراد بر این باور غلط تاکید دارند که باید با هر مبلغی که وکیل در خصوص حق الوکاله اعلام می دارد موافقت کنند. حال آن که حق الوکاله همواره به صورت توافقی تعیین می شود و لازم نیست تنها وکیل در این باره اظهار نظر کند. شما نیز به عنوان موکل در پرونده های حقوقی و کیفری می توانید نظر خود را در خصوص دستمزد پیشنهادی اعلام دارید و با کسب اطلاعات کافی در این زمینه از میزان دستمزد وکیل مورد نظر کم کنید.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: ممکن است توانایی مالی لازم برای پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را نداشته باشید و به همین دلیل از استخدام بهترین وکیل گناوه منصرف شوید؛ اما نکته ای که لازم است در خصوص این باور غلط اعلام داریم این است که می توان حق الوکاله را در چند قسط به وکیل پرداخت کرد. البته شرط انجام دادن این اقدام ان است که در ابتدا رضایت حقوقدان مورد نظر را جلب نماییم تا در نهایت او به پرداخت قسطی حق الوکاله رضایت پیدا کرده و با آن موافقت کند.

ارتباط بین حق الوکاله با جنسیت وکیل: در واقع هیچ ارتباطی بین جنسیت وکیل با حق الوکاله وی وجود ندارد؛ یعنی نباید چنین تصور کنیم که وکلای خانم یا آقا دستمزدهای متفاوتی را دریافت می کنند. در واقع به طور دقیق تر باید چنین بیان کنیم که زن بودن یا مرد بودن وکلا در میزان حق الوکاله آن ها نقشی ندارد. بلکه مواردی مانند پیچیدگی پرونده، میزان سابقه وکیل، محل جغرافیایی دفتر وکیل، زمان بر بودن پرونده و مواردی از این جنس می تواند به طور مستقیم در هزینه وکیل اثر بگذارد.

بهترین وکیل گناوه

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت ما را برای همراهی انتخاب کردید. در این مقاله مجرب ترین و بهترین وکیل گناوه را معرفی کردیم و سعی داشتیم تا برخی از تخصص و مشخصات وی را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه برخی از مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و پس از آن نیز باورهای غلط در تعیین دستمزد وکیل به دقت تشریح شد. اکنون که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما عزیزان تقاضا داریم که نظرات خود در خصوص متن بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا