وکیل

10 تا از بهترین وکیل پارس آباد ⚖️【سال1403】

امروزه تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر حضور دارند که با مراجعه به هر یک از آن ها در دفاتر وکالت و موسسات حقوقی می توانید راهکارهای مناسبی را برای نیازهای حقوقی خود پیدا کنید؛ اما ذکر این نکته ضروری است که کسب نتایج مطلوب در گرو استفاده از وکلای شاخص و مطرح است. در واقع لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه شغلی خود جزو شاخص ترین ها به شمار می آیند و توانایی این را دارند که در دعاوی حقوقی و کیفری تفاوت ها را رقم بزنند. دقت داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده می تواند شما را از اهدافتان دور کند؛ بنابراین ملزم به انتخاب برترین ها هستید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پارس آباد آشنا کنیم. از شما دعوت می کنیم ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل پارس آباد

بهترین وکیل پارس آباد کیست؟

شجاعت و جسارت یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیر خواهد داشت. در واقع لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پارس آباد تحت تاثیر جو سنگین دادگاه قرار نگیرد و بتواند اهداف تعیین شده را به بهترین شکل ممکن محقق کند. در صورتی که بهترین وکیل اردبیل نتواند آن طور که باید در دادگاه از منافع موکل خود دفاع کند، ممکن است فرد به کلی نتیجه را واگذار کند؛ بنابراین استفاده از یک وکیل شاخص و زبده الزامی به نظر می رسد.

بهترین وکیل پارس آباد سال های زیادی از عمر خود را صرف دانش اندوزی در زمینه فقه و حقوق کرده است و در این راه به تجربیات قابل اتکایی نیز دست پیدا کرده است. بهترین وکیل پارس آباد احاطه کاملی بر قوانین دارد و تغییرات مربوط به مواد قانونی را نیز رصد می کند. این کار به بهترین وکیل پارس آباد کمک خواهد کرده تا همواره علم خود را به روز نگه داشته و از سایر رقبای خود نیز عقب نماند. در واقع بهترین وکیل پارس آباد از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود کوتاهی نخواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در پارس آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پارس آباد سال 1403!

جعفر وطن دوست

جعفر وطن دوست بهترین وکیل پارس اباد

آقای جعفر وطن دوست وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به صورت تخصصی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر پروندشان یاری کمی کند. وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه های گوناگون به سرانجامی خوش رسانده است.

آدرس دفتر: پارس آباد، خیابان پزشکان، ساختمان هاشمي، طبقه سوم

شماره تماس: 09141579211

اکرم مختاری

اکرم مختاری وکیل در پارس آباد

سرکار خانم اکرم مختاری وکیل خبره و با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم مختاری با توجه به سابقه بالایی که در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارند، پرونده های بسیاری را حل و فصل کرده اند و همین امر سبب شده تا در بین موکلین خود محبوبیت داشته باشند.

آدرس دفتر: پارس آباد، مغان، خیابان مفتح، نبش بازار قدس

تلفن تماس: ۰۹۱۴۱۵۲۰۲۸۱

علیرضا فتحی راد

علیرضا فتحی راد وکیل در پارس آباد

جناب آقای علیرضا فتحی راد با بیش از ۱۱ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب فتحی راد متخصص در دعاوی مختلفی از جمله ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، چک، تنظیم سند، مواد مخدر و… هستند.

آدرس دفتر: پارس آباد، خیابان باکری، نبش کوچه ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۳۴۵۸۷۳

حسین مهدوی کنده

حسین مهدوی کنده وکیل در پارس آباد

جناب آقای حسین مهدوی کنده یکی دیگر از وکلای خبره در شهر پارس آباد هستند. جناب مهدوی کنده، مشاور حقوقی نیز هستند. حوزه فعالیت آقای مهدوی کنده در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی است.

آدرس دفتر: پارس آباد، خیابان مفتح، مجتمع وکلای مصطفوی

تلفن تماس: ۰۹۱۴۱۵۳۴۶۸۲

فرزاد یزدانی

فرزاد یزدانی وکیل در پارس آباد

جناب آقای فرزاد یزدانی یکی دیگر از وکلای خبره پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب یزدانی متخصص در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی هستند. آقای یزدانی پرونده های پيچيده و سختی را حل و فصل کرده اند. برای استفاده از تجربه و تبحر ایشان می توانید با شماره ی موجود تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: پارس آباد، خیابان امام، روبروی دادگستری، مجتمع مصطفی، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۴۶۵۴۲۲۳۵

راضیه حکیمی

راضیه حکیمی وکیل در پارس آباد

سرکار خانم راضیه حکیمی وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم حکیمی در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های خانم حکیمی هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری است که می توانید برای مشورت و راهنمایی استفاده کنید.

آدرس دفتر: پارس آباد، خیابان مفتح، مجتمع وکلای سلیمانزاده

تلفن تماس: ۰۹۱۴۱۱۰۷۱۸۹

سه اقدام مهلک در انتخاب بهترین وکیل پارس آباد

به این موضوع توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را در رسیدن به خواسته هایتان یاری کند. در ابتدا لازم است متر و معیارهایی را در اختیار داشته باشید و با استفاده از آن ها میزان توانمندی گزینه های مختلف را مورد ارزیابی دقیق قرار دهید. توانایی وکلا با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع سبب می شود تا در انتخاب های خود وسواس به خرج دهیم. بسیار دیده شده است که افراد به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه اشتباهاتی در انتخاب بهترین وکیل پارس آباد خواهند داشت که در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره می کنیم.

رازدار بودن با وکیل ممنوع: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره ای داشته باشیم که لازم است برترین وکیل پارس آباد را در جریان جزئیات پرونده قرار دهید و اجازه ندهید برخی از نکات مربوط به پرونده ناگفته باقی بماند. این مسئله می تواند شناخت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پارس آباد را به شدت افزایش دهد. ممکن است با بیان رازهای خود مسیر پرونده را به کلی تغییر دهید؛ بنابراین هر گونه ترس یا استرس از بازگو کردن حقایق در خصوص پرونده می تواند به ضرر خود شما تمام شود.

فریب قول های خلاف واقع را نخورید: در زمانی که از طریق ملاقات حضوری به دنبال افزایش شناخت خود از وکیل خوب در پارس آباد هستید، ممکن است برخی از وکلا به دلیل رعایت نکردن اصول حرفه ای قول های خلاف واقع به شما بدهند و به این شکل بر روی شما تاثیر بگذارند. لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که به هر اندازه هم که توانایی یک وکیل بالا باشد باز هم نمی تواند کسب پیروزی در پرونده را تضمین کند؛ بنابراین نباید به واسطه چنین قول هایی از انتخاب یک وکیل مطمئن شوید.

توجه صرف به جنسیت یک وکیل ممنوع: هر یک از افراد ممکن است سلیقه ای در خصوص وکیل مورد نظرشان داشته باشند. برخی تمایل دارند با وکلای مرد و برخی دیگر تمایل دارند با وکلای زن همکاری داشته باشند؛ اما باید به این موضوع توجه کنید که باید از میان وکلای زن یا مرد شاخص ترین و با دانش ترین آن ها را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل پارس آباد

پس از انتخاب وکیل پارس آباد چه کنیم؟

همان طور که در بالا به آن اشاره داشتیم در ابتدا لازم است تمرکز خود را بر روی انتخاب بهترین وکیل پارس آباد بگذارید تا شاید به این شکل بتوانید به شاخص ترین و معتبر ترین گزینه ها دست پیدا کنید. دقت داشته باشید که میزان توانایی یک وکیل در حل و فصل اختلافات پیش آمده موثر است. پس از اینکه از انتخاب وکیل مورد نظرتان اطمینان نسبی حاصل کردید می بایست با او تماس گرفته و در خصوص پرونده به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه داده و از او وقت ملاقات بگیرید.

مهم ترین هدف از چنین ملاقات هایی افزایش شناخت دو طرف از یکدیگر و مسائل مربوط به پرونده است؛ بنابراین باید تمرکز خود را بر روی ویژگی و مهارت های بهترین وکیل پارس آباد معطوف کنید تا در نهایت مشخص شود که آیا این وکیل از نظر شما بازدهی لازم برای عهده دار شدن پرونده را دارد یا اینکه باید به سراغ گزینه های دیگر بروید. در جلسات ملاقات حضوری می توان تا حد زیادی به فن بیان، حسن خلق و قدرت برقراری ارتباط از سوی وکیل پی برد و آن را مورد سنجش قرار داد.

خواسته های خود را به طور شفاف به وکیل خود منتقل کنید تا او با اهداف شما آشنا شده و بتواند برنامه های خود در خصوص پرونده را شرح دهد. از سوی دیگر وکیل لازم است در این جلسات پرونده رابه دقت مورد ارزیابی قرار دهد تا با چند و چون و کیفیت دعاوی مطرح شده آشنا شود. یکی از موضوعات مهمی که باید با وکیل مطرح شود و در خصوص آن تبادل نظر صورت بگیرد، حق الوکاله است. حق الوکاله دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت شود.

زمانی که بر سر مسائل مختلف توافق حاصل شد لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و وظایف موکل و وکیل در آن به طور کامل شرح داده شود. شرح درست تعهدات دو طرف از بروز اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری خواهد کرد. هرگز تصور نکنید که قبول وکالت پرونده از سوی وکیل پایان کار است. در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده لازم است دو طرف تعاملی موثر با یکدیگر داشته باشند و ارتباط خود را به طور مستمر حفظ کنند.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از چالش های پرونده خود بهتر است با بهترین وکیل زن در اردبیل ملاقات داشته باشید.

بهترین وکیل پارس آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید سپاسگزاریم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با بهترین وکیل پارس آباد آشنا کنیم تا با خیالی آسوده یکی از آن ها را انتخاب و استخدام کنید. در ادامه سه اقدام غلط در انتخاب وکیل را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و در انتهای مطلب نیز به اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل اشاره ای گذرا داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیدیم از شما دعوت می کنیم که اگر نکته ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا