وکلا

10 تا از بهترین وکیل فشم ⚖️【سال1403】

دانش حقوقی و تجربه کافی برای هر وکیلی لازم است تا بتواند پرونده‌های حقوقی و کیفری را عهده‌دار شده و با سعی مثال زدنی که از خود به نمایش می‌گذارد آنها را به سرانجام برساند. شما نمی‌توانید برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی و تکمیل مراحل دادرسی به هر وکیل با هر میزان از دانش حقوقی و تجربه اعتماد کنید و باید تحقیقات جامعی درباره وکلای مد نظرتان انجام داده تا در نهایت به شاخص‌ترین آنها برسید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل فشم آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فشم

بهترین وکیل فشم کیست؟

پیش از انتخاب بهترین وکیل تهران لازم است اطلاعات جامعی را در خصوص میزان دستمزد او به دست آورید تا با دید جامعتری وارد قرارداد با متخصص حقوقی مد نظرتان شوید. به میزان دستمزدی که وکلا دریافت می‌کنند در اصطلاح حق الوکاله گفته می‌شود که در بسیاری از پرونده‌های قضایی به صورت توافقی تعیین می‌گردد و نمی‌توان مقدار ثابتی را برای آن در نظر گرفت. در ابتدا وارد مذاکره با وکیل مورد نظرتان بشوید و پس از اینکه توافقات کاملی صورت گرفت لازم است قرارداد بین دو طرف امضا شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فشم، آموخته است که چگونه باید از قوانین و مقررات برای کمک به موکل خود استفاده نماید. بهترین وکیل فشم سعی دارد تا از دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال‌های کسب کرده استفاده نموده و راهکارهای مطلوب و مناسبی را به موکل ارائه دهد تا به این شکل مشکلات در کمترین زمان ممکن حل و فصل شده و فرد به اهداف خود برسد. وکیل خوب در فشم جزو سرآمدترین وکلا به شمار می‌رود و می‌تواند نیازهای حقوقی شما را با تکیه بر سابقه درخشان خود حل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل فشم سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل فشم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

مهدی زند

مهدی زند

جناب وکیل مهدی زند، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از برجسته ترین وکلای فشم هستند. ایشان بعد از 16 سال سابقه وکالت، توانسته است جایگاه خوبی در این محل کسب کند. زمینه کاری او در دعاوی خانوادگی، بیمه ای، کیفری و امور ثبتی خلاصه می‌شود. آقای زند به موکلین خود مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهند.

آدرس: لواسان کوچک، بلوار امام خمینی، شهرک آزادگان، خیابان اول غربی، پلاک 6، طبقه همکف

حمیدرضا احیائی

حمیدرضا احیائی

آقای وکیل حمیدرضا احیائی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند که بیش از 11 سال تجربه کاری دارند. ایشان در زمینه های کیفری، خانوادگی، ملکی، بیمه ای، شهرداری و امور ثبتی تخصص ویژه ای دارند. آقای احیائی با دانش بالای خود و مشاوره های حضوری و غیر حضوری ای که ارائه می‌دهند، بسیاری از پرونده های موکلین خود را به موفقیت رسانده اند.

آدرس: لواسان کوچک-انتهای بلوار امام خمینی-میدان بسیج-خ صحرای ناران-کوی گلسارپ۷

رباب آذری

رباب آذری

سرکار خانم رباب آذری، یکی از وکلای برجسته و پایه یک دادگستری در لواسان هستند. ایشان همچنین دارای پرونده وکالت و عضو کانون وکلا هستند و تجربه و تخصص ویژه ای در حوزه های مختلف حقوقی دارند. خانم آذری دسترسی آسان تر به خدمات حقوقی را با مشاوره های حضوری و غیر حضوری خود فراهم می‌کنند که توانسته اند موفقیت قابل توجهی را آز آن خود کنند.

آدرس: لواسان، میدان گلندوک-جنب بانک انصار ط ۳ واحد ۵

راحله اصغرپور

راحله اصغرپور

سرکار خانم راحله اصغر پور، وکیل پایه یک دادگستری در لواسان هستند. ایشان در حوزه کیفری، ملکی و خانوادگی بیش از 15 سال سابقه دارند. تمام مراجعین ایشان از تلاش های وی و فن بیان قوی او راضی هستند و خانم اصغر پور توانسته در نیمی بیشتر از پرونده هایش موفق ظاهر شود. اگر به دنبال بهترین وکیل در فشم هستید سرکار خانم اصغرپور انتخاب مناسبی هستند.

آدرس: بلوار امام خمینی-نرسیده به گلندوک-جنب بانک انصار-ط۳-واحد۵

لیلا آقاعلی کماسائی

لیلا آقاعلی کماسائی

سرکار خانم لیلا آقاعلی، یکی از برجسته ترین وکلای لواسان و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، خانوادگی و ملکی مجرب و متخصص هستند و توانسته اند نظرات مراجعین بسیاری را به سمت خود جلب کنند. خانم وکیل، با قدرت فن بیان و آگاهی کامل از علم حقوق و دانش کافی، قاطعانه از موکلین خود دفاع می‌کنند.

آدرس: لواسان کوچک-خ خندان-خ شیر خانی-کوچه تنگه-پ۴

ویژگی‌های خاص بهترین وکیل فشم

صبر و بردباری: یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل فشم داشته باشد، این است که از صبر و بردباری بالایی برخوردار بوده و بتواند با حوصله به صحبت‌های موکل درباره دعاوی مطرح شده گوش فرا دهد. اگر وکیل فاقد صبر و حوصله کافی باشد، به طور قطع نمی‌تواند آنطور که باید از منافع موکل خود دفاع کند. باید در جلسات ملاقات حضوری همواره صبر و حوصله وکلا را مورد بررسی قرار دهید تا برای شما عیان شود که کدام یک از گزینه‌های وکالت دارای صبر و حوصله کافی می‌باشد.

دانش حقوقی بالا: اگر وکیل آشنایی کامل با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد، به طور قطع می‌تواند پرونده شما را به شیوه‌ای درست مورد رسیدگی قرار دهد. از سوی دیگر وکیل باید همواره تغییرات قوانین را نیز مورد بررسی قرار دهد تا برای او مشخص شود که چطور باید پرونده را مورد بررسی قرار داده و در دادگاه دفاعیات موثری را ارائه دهد. همچنین باید توجه داشته باشید که هرچه دانش حقوقی وکیل بالاتر باشد، شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا می‌کند.

فن بیان قوی: اگر بهترین وکیل فشم دارای مهارت‌های کلامی بالایی باشد، به طور قطع ساده‌تر می‌تواند در محاکم قضایی از منافع و حقوق قانونی شما دفاع کند. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که پرحرفی‌های یک وکیل را نمی‌توان به پای مهارت‌های کلامی او گذاشت، بلکه تفاوت‌های بسیار زیادی بین این دو مورد وجود خواهد داشت. از سوی دیگر وکیل برای ارائه مشاوره حقوقی با کیفیت، لازم است از فن بیان قوی برخوردار باشد تا بتواند حتی پیچیده‌ترین مسائل را نیز برای موکل توضیح دهد.

مهارت‌های ارتباطی: وکیل باید بتواند به سادگی ارتباط موثری را با موکل و سایر افرادی که در پرونده دخیل هستند برقرار نماید. باید در جلسات ملاقات حضوری ببینید که آیا وکیل می‌تواند آنطور که باید با شما ارتباط موثری را برقرار کند یا خیر. اگر او در این امر موفق بود، لازم است مقدمات امضای قرارداد را با او فراهم نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که وکیل باید ارتباط دقیق و مطلوبی را با قاضی پرونده نیز برقرار نماید تا به این شکل بتواند او را برای صدور رای عادلانه متقاعد سازد.

بهترین وکیل فشم

رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل فشم

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد: لازم است این نکته را در نظر بگیرید که بهترین وکیل فشم سعی دارد تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. از سوی دیگر باید این مسئله را نیز لحاظ کنید که قانون نیز این حق را به وکیل داده است. باید در ابتدا پرونده توسط وکیل از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد تا میزان پیچیدگی و جزئیات آن برای وکیل عیان شود تا او بتواند به این شکل نظر دقیقی را درباره میزان دستمزد اعلام دارد؛ سپس باید دو طرف درباره رقم مشخصی به توافقات کامل برساند.

نظر موکل نیز درباره تعیین حق الوکاله موثر است: این نکته را در نظر بگیرید که مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می‌گردد؛ یعنی باید مقدار حق الوکاله را با نظر مستقیم وکیل و موکل تعیین نمود و در این راستا نظر هر دو نفر موثر خواهد بود. بسیاری از افراد به غلط گمان می‌کنند که تنها نظر وکیل برای تعیین حق الوکاله موثر است و موکل نمی‌تواند در این راستا نظری بدهد، که البته چنین تصوراتی کاملاً غلط به شمار می‌رود. در واقع شما می‌توانید به صورت توافقی حق الوکاله را تعیین کنید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: لازم به ذکر است که بهترین وکیل فشم می‌کوشد تا مقدار حق الوکاله خود را در دو یا چند قسط از شما به عنوان موکل دریافت نماید. در واقع لازم نیست که شما مقدار حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظرتان قرار دهید. همانطور که اشاره کردیم، علاوه بر مقدار حق الوکاله شما می‌توانید نحوه پرداخت آن را نیز به صورت توافقی تعیین نمایید یعنی می‌توانید از وکیل خود بخواهید که شیوه پرداخت را بر اساس شرایطی که دارید تنظیم کند.

سابقه میزان حق الوکاله وکیل را افزایش می‌دهد: به این موضوع توجه داشته باشید هرچه سابقه یک وکیل درخشان‌تر و طولانی‌تر باشد، به طور قطع شما لازم است برای استخدام او هزینه بیشتری را صرف نمایید. فرض کنید سابقه یک وکیل بالاتر باشد، در این صورت است که می‌توان با جدیت گفت که میزان تجربه او برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی بیشتر خواهد بود و در نتیجه شما لازم است برای در خدمت گرفتن او هزینه بیشتری را صرف کنید. لازم است در انتخاب وکیل به این نکته توجه داشته باشید.

بهترین وکیل فشم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات بهترین وکیل فشم آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در زمان کم خواسته‌های خود را محقق نمایید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از ویژگی‌های خاص وکلا آشنا کنیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از حقایق مهم درباره انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا