وکلا

10 تا از بهترین وکیل گلستان ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است فرد خواسته یا ناخواسته با پرونده ای حقوقی و یا کیفری در محاکم قضایی درگیر شود. در چنین شرایطی تنها با استفاده از یک وکیل خبره و کاربلد می توان امید به خروج از این شرایط داشت. چرا که حضور در محاکم قضایی به منظور حل و فصل اختلافات پیش آمده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات لازم است. دقت داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند خسارت های را برای فرد به دنبال داشته باشد. اما یافتن وکیل ممتاز و کارکشته به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل گلستان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل گلستان

بهترین وکیل گلستان کیست؟

در صورتی می توان گزینه ای را برای رسیدگی به پرونده حقوقی و یا کیفری انتخاب کرد که در این زمینه تجربیات لازم را در اختیار داشته باشیم. باید دقت داشته باشید که وکیلی از توانایی لازم برای کسب موفقیت در دادگاه برخوردار نیست. در صورتی که معیار مشخصی در اختیار داشته باشیم می توانیم با استفاده از آن توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. بهترین وکیل گلستان دانش لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار دارد و می تواند موفقیت لازم را کسب کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گلستان سال های زیادی از عمر کاری خود را مشغول دست و پنجه نرم کردن با پرونده های مختلف بوده است و در این راه به تجربیات قابل توجهی رسیده است. سابقه بهترین وکیل مازندران ضامن پیروزی شما در دادگاه است و در صورتی که به یک وکیل متخصص در موضوع پرونده خود رجوع کنید می توانید قدم مثبتی را برای کسب موفقیت بردارید. بهترین وکیل گلستان در تلاش است تا آگاهی خود را از قوانین افزایش داده و همواره تغییرات مربوط به آن را رصد نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در گلستان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در گلستان سال 1403!

لیلا تقی زاده

سرکار خانم لیلا تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوص، داور مرکز وکلای قوه قضاییه، مدرس دانشگاه شمس و دارای بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده هستند.

لیلا تقی زاده بهترین وکیل گلستان

برخی از سوابق خانم لیلا تقی زاده:

 • سابقه تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی شمس
 • نائب رئیس دوره اول دوم و سوم هیات مدیره استان گلستان
 • مدرس سابق دانشگاه آزاد آزادشهر
 • ریئس کمسیون پژوهش و انتشارات در دوره اول و دوم
 • ریئس کمسیون سازش وکلا در دوره اول و‌دوم
 • نماینده امور مالیاتی در شرق گلستان
 • عضو کمیته صلح و سازش و نماینده کمیسیون در شرق گلستان
 • عضو کمسیون نظارت و بازرسی و معاضدت در سنوات گذشته
 • کارشناس ارشد قضائی کمیته مرکز خدمات امداد
 • عضو پژوهشگران جوان در دوره لیسانس
 • نماینده رئیس کل محترم دادگستری سال ۹۴
 • نماینده روسای محترم
 • داوری در امور مختلف حقوقی
 • کارشناس ذیصلاح حقوقی _ داوری خانه تعاونگران ایران_استان گلستان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم لیلا تقی زاده با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس: 0173329711801733234175
تلفن همراه: 09111720072
آدرس دفتر:
گلستان، گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق1، طبقه3، واحد5
کارت ویزیت الکترونیکی با ارسال لیلا تقی زاده به سر شماره ذیل مسیر و لوکیشن دفتر قابل دسترسی است:
10008590


محمد صنوبری

آقای محمد صنوبری وکیل و مشاوره پایه یک دادگستری در استان گلستان مشغول وکالت می باشد. وی در دعاوی خانواده و ملکی تبحر خاصی دارد. ایشان بیش از 13 سال با مدرک کارشناسی ارشد ثبت اسناد و املاک در حوزه وکالت مشغول کار می باشند.

آدرس دفتر: استان گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت ۱۴و۱۶، پاساژصدرا، طبقه۴ ، واحد۴۰۵

شماره تماس: 09189399691

مسعود غفاری

آقای مسعود غفاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در گرگان واقع در استان گلستان مشغول وکالت می باشد. ایشان با تجارب بالایی که دارند برای موفقیت بهتر و سریع تر قبل از شروع جلسه دادگاه تمامی راه های قانونی را مجددا بررسی میکنند.وی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد.

آدرس دفتر: گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، مجتمع نصیری، طبقه ۲
شماره تماس:۰۹۱۲۹۴۰۹۹۰۷

مصطفی فیروزیان حاجی

جناب آقای مصطفی فیروزیان حاجی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در استان گلستان مشغول وکالت می باشد. وی در دعاوی کیفری و حقوقی فعالت چشم گیری دارد و پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: استان گلستان، نوکنده، ميدان امام، طبقه فوقاني، ساختمان عبدالله رياحي

شماره تماس: 09113139668

محمدعلی هزارجریبی

آقای محمد علی هزار جریبی وکیل زبده پایه یک دادگستری در استان گلستان مشغول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشد. پرونده هایی که ایشان عهده دار بوده اند با موفیت های زیادی به پایان رسیده و به صورت روزانه به مراجعه کنندگان مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان وليعصر، عدالت 65 پاساژ زرتشت، طبقه دوم، واحد 7

شماره تماس: 09113713970

سیما سادات متولی باشی

سرکار خانم سیما سادات متولی باشی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک تحصیلی کارشناسی در حوزه وکالت مشغول کار می باشد.ایشان با بیان شیوا و اطلاعاتی که نسبت ب قوانین وکالت دارد توانسته جز بهترین وکلای استان گلستان قرار بگیرد ایشان در حوزه های دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عهده دار قبول پرونده میکنند.

آدرس دفتر: استان گلستان، علی اباد، بلوار دانشگاه، دانش 1 پلاک 1

شماره تماس: 09125142179

رازهایی درباره دستمزد وکیل گلستان

در صورتی که از انتخاب وکیل مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید می توانید با خیالی آسوده پای به عرصه میدان جنگ دادگاه بگذارید. هر گونه شکست در دادگاه می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد و از این رو، انتخاب و استخدام بهترین وکیل گلستان از اهمیت بالایی برخوردار است. در عوض لازم است مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید. حق الوکاله در واقع به معنای دستمزدی است که در ازای انجام امورات حقوقی نظیر ارائه دفاعیات و تنظیم لایحه دفاعیه به وکیل پرداخت می شود.

در ادامه سعی داریم حقایقی در خصوص دستمزد وکلا را در اختیار شما قرار دهیم تا اطلاعات خود را در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش دهید:

لازم نیست تمام دستمزد وکیل را در همان ابتدا پرداخت کنید. متاسفانه یکی از باورهای غلطی که در اکثر افراد دخیل با یک پرونده نهادینه شده این است که تصور می کنند لازم است تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را در همان ابتدای امضای قرارداد پرداخت نمایند. نحوه پرداخت حق الوکاله به مانند میزان آن بر اساس توافق موکل و بهترین وکیل گلستان تعیین می گردد و هر فرد بسته به شرایط خود می تواند نحوه و زمان پرداخت را مقرر سازد.

عدم امضای قرارداد باعث ایجاد مشکلات خواهد شد: در ابتدا لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گلستان به مطالعه کامل پرونده بپردازد تا اطلاعات خود را در خصوص آن افزایش دهد. چرا که تنها در این صورت است که وکیل می تواند نظر قطعی خود را درباره ادامه همکاری و مبلغ درخواستی به عنوان دستمزد اعلام دارد. در این صورت لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای این قرارداد از بروز اختلافات جلوگیری خواهد کرد.

میزان دستمزد وکیل معیار مناسبی برای سنجش مهارت نیست: ممکن است با برخی از وکلای تازه کار رو به رو شویم که برای عهده دار شدن یک پرونده مبالغ هنگفت و خارج از عرفی را مطالبه می کنند. در مقابل ممکن است با برخی دیگر از وکلای با سابقه رو به رو باشیم که حاضر هستند با مبلغ معقولانه ای وکالت پرونده را در اختیار بگیرند. پس نباید هرگز چنین تصور شود که رقم پیشنهادی از سوی وکیل به عنوان حق الوکاله همواره از میزان مهارت او ناشی می شود.

بهترین وکیل گلستان

مشاوره حقوقی با وکیل گلستان برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از تجربیات بهترین وکیل گلستان می تواند شما را چندین گام به موفقیت نزدیک تر کند. عده ای از افراد ترجیح می دهند در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی و یا کیفری از همان ابتدا به وکیل مراجعه کرده با دستور العمل های وی قدم بردارند. عده ای دیگر نیز ترجیح می دهند به جای استخدام وکیل مورد نظر، از مشاوره های وی در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده بهره مند شوند. در واقع تفاوت میان وارد شدن وکیل یا عدم وارد شدن مستقیم وی برای رسیدگی به پرونده مورد نظر می باشد.

باید اشاره داشته باشیم که همواره هزینه دریافت مشاوره حقوقی به انواع روش های آن بسیار کمتر از استخدام وکیل مورد نظر است. از این رو، دریافت مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که توانایی مالی مورد نظر برای پرداخت دستمزد وکیل را ندارند مناسب تر به نظر می رسد. در این بین ممکن است افرادی با مواد قانونی و دانش مربوط به آن تا حدودی آشنایی داشته باشند. این افراد تصور می کنند که با دریافت مشاوره حقوقی و یافتن پاسخ برای سوالات خود می توانند حضور موفقی را در دادگاه داشته باشند.

به هر حال هر یک از افراد جامعه می تواند با دریافت مشاوره حقوقی با قوانین و مقررات حاکم بر کشور آشنایی به دست آورد. همچنین با مشاوره می توان از حقوقی که قانون برای هر یک از افراد در نظر گرفته است اطلاع کسب نمود. در این صورت است که فرد اجازه نخواهد داد که هیچ فرد دیگری در جامعه به حقوق شخصی او تعرض پیدا کرده و آن را پایمال نماید. باید اشاره داشته باشیم که مشاوره حقوقی در روش های مختلفی ارائه می شود. مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین از مهم ترین آن ها است.

بهترین وکیل گلستان

کلام آخر

از اینکه ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل گلستان آشنا کنیم تا از میان گزینه های موجود به شاخص ترین آن ها دست پیدا کنید. در ادامه به بررسی رازهایی در خصوص دستمزد وکلای مختلف پرداختیم و نکات مهمی را در این باره ذکر نمودیم. در انتهای مقاله نیز ارزیابی نمودیم که مشاوره حقوقی برای کدام دسته از افراد مناسب تر به نظر می رسد. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات وتجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =

دکمه بازگشت به بالا