وکلا

10 تا از بهترین وکیل جهاد کشاورزی ⚖️【سال1403】

اگر فردی قصد معامله با سازمان جهاد کشاورزی را داشته باشد، می بایست این مسئله را بداند که این ارگان از وکلای مجرب و با سابقه ای تشکیل شده است و هیچ فردی بدون داشتن اطلاعات حقوقی از عهده کارهای حقوقی این سازمان بر نمیاید. یک وکیل جهاد کشاورزی با تسلط بر مجموعه قوانین سازمان جهاد کشاورزی، اصول حقوقی مربوط به باغ، زمین های کشاورزی و … می تواند در این زمینه به موکلین کمک کند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل جهاد کشاورزی در اختیارتان قرار می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زمین در تهران

بهترین وکیل جهاد کشاورزی کیست؟

بهترین وکیل جهاد کشاورزی کیست؟

یک وکیل جهاد کشاورزی پس عقد قرارداد موظف است پرونده حقوقی موکل را به بهترین صورت ممکن بررسی کرده و جهت جریان انداختن آن اقدامات لازم را انجام دهد. یکی از علل اصلی استفاده از وکیل در پرونده های حقوقی مربوط به جهاد کشاورزی، این است که فرد می تواند بدون داشتن هیچ گونه فعالیتی، تمامی روال حقوقی را طی کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اراضی در تهران

یک وکیل جهاد کشاورزی خوب می بایست موجبات آرامش خاطر موکل خود را فراهم آورد و از طرفی نیز از انجام صحیح کارهای خود اطمینان خاطر داشته باشد. همچنین یک وکیل جهاد کشاورزی با توجه به میزان دانش و توانایی که در این زمینه دارا می باشد، می تواند بهتر از موکل که در این زمینه هیچ آشناییتی ندارد، کار را پیش ببرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل جهاد کشاورزی بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات لازم در این زمینه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جهاد کشاورزی سال 1403!

دکتر محسن اسماعیلی

دکتر محسن اسماعیلی بهترین وکیل جهاد کشاورزی در تهران

جناب آقای دکتر محسن اسماعیلی یکی از وکلای مجرب و کاربلد به خصوص در حوزه دعاوی ارث و انحصار وراثت می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند و دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای قوه قضائیه می باشد. آقای اسماعیلی تا به امروز توانسته است پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برساند.

برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه دعاوی املاک
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه و مدرس در حوزه حقوق املاک
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، قراردادها، چک، داوری، مناقصات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر اختلاف در زمین شهری و اوقاف، مالکیت، جهاد کشاورزی، شهرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول، حق کسب و پیشه، املاک، منابع طبیعی، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه و …

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، ساختمان صدف، طبقه 3 غربی، واحد 34، دفتر وکالت محسن اسماعیلی

شماره تماس: 09123324947

محمود رجبی پور

جناب آقای محمود رجبی پور

جناب آقای محمود رجبی پور یکی از وکلای باسابقه و شناخته شده در سطح کشور می باشد. ایشان در حوزه املاک و جهاد کشاورزی تخصص بسیار زیادی دارند و تا به امروز موفق شده اند اعتماد موکلین بسیاری را جلب کنند و پرونده های حقوقی زیادی را به اتمام برسانند. برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای 20 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای سابقه وکالت در امورات کیفری قرارداد، ثبت، اجاره، امورات ملکی، امورات اجتماعی، چک و …
 • متخصص در حوزه امورات خانواده نظیر مهریه، جهیزیه، اعسار، طلاق توافقی، نفقه، ملاقات فرزند، حضانت
 • متخصص در حوزه دعاوی شهروند برابر دولت نظیر دعاوی ضد نهادهای دولتی، اختلاس، حقوق شهروندی، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، کارکنان دولت، رشوه و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی، املاک، شهرداری، حق کسب و پیشه، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، تخلیه، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی و …

آدرس دفتر: تهران، ضلع جنوبی بزرگراه رسالت (به طرف میدان رسالت)، بعد از چهار راه مجیدیه، نبش کوچه شهید احمدی، پلاک 30، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09121246535

فرشته مشتاقی

سرکار خانم فرشته مشتاقی

سرکار خانم فرشته مشتاقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد. ایشان یکی از موفق ترین وکلا در حوزه دعاوی ملکی هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دریافت نموده است. خانم مشتاقی یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری می باشد. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مدیر مجموعه حقوقی دادگاه یار
 • متخصص در حوزه دعاوی شهروند نظیر حقوق شهروندی، اختلاس، دعاوی علیه نهادهای دولتی، کارکنان دولت، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، رشوه و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر ثبت اسناد و املاک، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیرمنقول، اختلاف در مالکیت، سرقفلی، شهرداری، منابع طبیعی و …

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان چهل و هفتم، پلاک 417، ساختمان نادر، طبقه اول، واحد 103

شماره تماس: 02186046560

محمد حسن طالعی خطیبی

جناب آقای محمد حسن طالعی خطیبی

جناب آقای محمد حسن طالعی خطیبی یکی از وکلای برتر و مطرح در شهر تبریز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده اند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه و …
 • متخصص در حوزه دعاوی شهروند در برابر دولت نظیر حقوق شهروندی، رشوه، اختلاس، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، کارکنان دولت و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آذربایجان، مابین آخونی و تقاطع بهار، ساختمان آذربایجان، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09141166988

مسعود نادری اناری

جناب آقای مسعود نادری اناری

جناب آقای مسعود نادری اناری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان هستند. آقای نادری همواره در طول سوابق حقوقی و اجرایی موفق شده اند پرونده های ملکی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، جهاد کشاورزی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر هیات نظارت بر نشریات دانشجویی منطقه هفت دانشگاه ازاد اسلامی

آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام زاده، نرسیده به میدان ابوالفضل

شماره تماس: 09131921102

زهره مفاخری

سرکار خانم زهره مفاخری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه در حوزه وکالت فعالیت میکند. خانم مفاخری در تمامی حوزه ها پرونده قبول می کند و رزومه موفقی دارد. همچنین ایشان از بهترین وکیل های جهاد کشاورزی نیز محسوب می شود و تجربیات ارزنده ای در این خصوص دارد. از ویژگی های وکالت ایشان می توان به موارد زیر شاره کرد:

 • خدمت‌رسانی به هم‌وطنان داخل و خارج از ایران
 • سابقه وکالت در بیش از مجموعا ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری
 • حق‌الوکاله منصفانه و قابل تقسیط
 • رعایت اخلاق حرفه‌ای و شان وکالت
 • رضایت موکلین سابق
 • صداقت و امانت داری
 • رعایت مصلحت موکل

آدرس: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان وزیری‌پور، خیابان کاووسی، پلاک۲۴، واحد ۹

شماره تماس: 09129569225

مصطفی جعفری

جناب آقای مصطفی جعفری وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کترای حقوق کیفری و جرم شناسی می باشد. آقای مصطفی جعفری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای شهر تهران می باشند. ایشان دارای ۱۳ سابقه وکالت بوده و با تجربه پذیرش وکالت در صدها پرونده حقوقی، به شکل تخصصی، اقدام به وکالت در دعاوی نموده و در حوزه ی جهاد کشاورزی از بهترین وکیل ها به حساب می آید. علاوه بر این ایشان سابقه هزاران ساعت ارائه مشاوره حقوقی را در رزومه خود دارند.

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، نرسیده به خیابان فرصت، پلاک47، طبقه4، واحد17

شماره تماس: 09124582204


منظور از منع تغییر کاربری اراضی کشاورزی چیست؟

منظور از تغییر کاربری اراضی کشاورزی در واقع انجام هر گونه عملیاتی می باشد که مانع از بهره برداری و جریان یافتن کشاورزی در اراضی زراعی و باغ ها می شود. برخی از این عملیات عبارت است از: برداشتن یا افزایش شن و ماسه، احداث بنا یا تاسیسات، نخاله و مصالح ساختمانی، خاکبرداری و خاکریزی، دیوارکشی اراضی، دفن یا رها کردن پساب ‌های واحدهای صنعتی، ضایعات کارخانجات، ایجاد سکونتگاه های موقت مانند استقرار کانکس و آلاچیق و … .

طبق قانون انجام هر گونه اقدامات تکمیلی که لازمه و مکمل زیر ساخت ها و تاسیسات مورد نیاز تولیدات کشاورزی باشد نظیر احداث اتاق نگهبانی، انبار علوفه، سرایداری، بهار بند و همچنین ایجاد مشاغل مختلفی اعم از پرورش ماهی، دامداری، مرغداری و … تغییر کاربری اراضی کشاورزی به حساب نمی آید.

هرگاه ثابت شود که زمین بایر است و یا اراضی مربوطه قابل کشاورزی نیست یا به دلیل خصوصیات دیگر این قابلیت را از دست داده و غیر قابل کشت و زرع می باشد، اقدامات و عملیات انجام شده تغییر کاربری محسوب نمی شود. بر طبق قانون جهت جلوگیری از هر نوع تصرف در اراضی ملی و با درنظر گرفتن میزان اهمیت اراضی کشاورزی و باغ ها، هر گونه تغییر کاربری اراضی کشاورزی جز در موارد خاص ممنوع می باشد و مأموران جهاد کشاورزی موظف هستند هر گونه تغییر کاربری اراضی را پیگیری و برخورد کنند و سریعا به مراجع قضایی اعلام نمایند.

منظور از منع تغییر کاربری اراضی کشاورزی چیست؟

چرا بهتر است برای پرونده های جهاد کشاورزی از وکلای خبره کمک گرفته شود؟

حتما شما هم این عبارت به گوشتان خورده است که بهتر است هرگز تنها به دادگاه نروید. این مسئله مانند یک شعار برای وکیل ها به حساب می آید و یک وکیل جهاد کشاورزی خوب همواره توصیه می کند که هنگام حضور در جلسات دادگاه به تنهایی در آن شرکت نکنید و از وکیلی حرفه ای و کاربلد در جلسات دادگاه بهره ببرید تا در صورتی که این امکان وجود داشته باشد که رای به نفع شما صادر شود، از آن بی بهره نمانید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

به صورت کلی، دادگاه و جلسات دادرسی دارای پروسه ی پیچیده ای هستند که فرد در صورتی که اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار نداشته باشد، می تواند مجبور به این شود تا پرونده را واگذار کرده و به حق خود دست پیدا نکند.

جهت برنده شدن در دادگاه به فردی احتیاج است تا به تمامی جزئیات موجود در زمینه قانون آگاه باشد و به خوبی بتواند از تمامی حق و حقوق موکل مورد نظر دفاع کند. این فرد می بایست بتواند با تکیه بر نقطات قوت هر پرونده و مانور دادن بر روی آن ها، نتیجه را به نفع موکل تغییر دهد.

چرا بهتر است برای پرونده های جهاد کشاورزی از وکلای خبره کمک گرفته شود؟

کلام آخر

از تمامی شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات جامع و مفیدی را درباره بهترین وکیل جهاد کشاورزی در اختیارتان قرار دهیم. با درنظر گرفتن میزان پیچیدگی قوانین مربوط به جهاد کشاورزی، نیاز است که از یک وکیل خبره و کاربلد در این زمینه کمک گرفته شود. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا