ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت ⚖️【سال1402】

وکیل اثبات مالکیت به خوبی از ویژگی ها و تفاوت های اسناد رسمی و اسناد عادی مطلع است و اشراف کاملی به این قوانین دارد. برای اثبات مالکیت ملک یا زمینی باید با راه های قانونی آن آشنا باشیم در غیر این صورت مراجعه به وکیل اثبات مالکیت بهترین کار است. بهترین وکیل اثبات مالکیت کمک می کند تا پرونده به صورت مشخص و طبق روال قانونی و اداری پیش برود. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید تا برخی از وکلای خبره در این حوزه را معرفی کنیم.

بهترین وکیل اثبات مالکیت کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل اثبات مالکیت کیست؟

یکی از دعاوی ملکی مربوط به اثبات مالکیت می شود. اکثر مردم در سراسر کشور ممکن است با این مشکل مواجه شوند. با اثبات مالکیت مشخص می گردد که ملک برای چه کسی است. اثبات مالکیت نقش زیادی در حقوق افراد دارد چرا که تعیین می کند ملک برای چه کسی است و رابطه مستقیمی با مالک و ملک دارد. وظیفه بهترین وکیل اثبات مالکیت این است که از پایمال شدن حقوق موکل جلوگیری نماید.

اثبات مالکیت به معنی مالک بودن است و از نظر حقوقی به معنی این است که شخصی مالک شی ایی باشد که جز در موارد خاص امکان تصرف در آن وجود دارد. در اینجا منظور از موارد خاص استثنای قانون است.در صورتی که با مشکل فروش مال غیر مواجه شدید می توانید به بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران مراجعه نمایید.

گاهی اوقات مشاهده می شود که میان دو شخص بر سر مالکیت زمین اختلافاتی ایجاد می شود، به گونه ای که هر دو نفر خود را مالک ملک می دانند. در چنین مواقعی افراد نیاز دارند برای اثبات مالکیت ملک، از اداره ثبت اسناد و املاک سند رسمی را تهیه کرده و به دادگاه ارائه دهند. در این شرایط بهتر است بهترین وکیل تهران در جریان پرونده به ما کمک کند تا پرونده به صورت صحیح پیش برود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی وکیل اثبات مالکیت خوب می پردازیم و وکلای متخصص در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم تا دسترسی سریعی داشته باشید. در وبسایت حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت سال 1402!

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل تهران

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09124478815
آدرس:
 تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک38، واحد 2

کیوان امینی

جناب آقای کیوان امینی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و بهترین وکیل اثبات مالکیت به شمار می رود. گروه حقوقی کیوان امینی با ۱۰ سال سابقه درخشان در کلیه امور حقوقی از جمله دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، کیفری، اداری و… در استان تهران فعالیت دارد. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با این مجموعه تماس بگیرید و در صورت لزوم مدارک و پرونده های حقوقی را ارسال بفرمایید.

ایشان سابقه فعالیت حقوقی در امور شهرداری ،وزارت جهاد کشاورزی ، هلال احمر و فولاد را دارند و سمت نماینده حقوقی اسبق امور اراضی استان تهران را در کارنامه خود دارند. همچنین دارای ۷۴۲ پرونده حقوقی موفق هستند و مشاوره حقوقی رایگان به صورت حضوری و تلفنی ارائه می دهند. شرح روند پرونده اعم از دادخواست ها، اخذ قرار،دستور و رای از خدمات جناب آقای امینی می باشد.

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان بهزاد (کاوه)، پلاک ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۰۰۱۶۷۶

امیر جوادی

آقای امیر جوادی وکیل اثبات مالکیت

آقای جوادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در اثبات مالکیت می باشند. سال های بسیاری سابقه آموزش دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همینطور دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد ورامین هستند. متخصص در حقوق ارزهای دیجیتال، حقوق بانکی، حقوق بلاکچین، حقوق دیجیتال و … می باشند.

از جمله سوابق حقوقی ایشان عبارتند از:

 • نگارش دوره حقوق تجارت بین الملل
 • تالیفات در حوزه های تخصصی وکالتی از جمله حقوق ساختمان، مشارکت در ساخت، حقوق دیجیتال، حقوق بلاکچین، حقوق ارزهای دیجیتال و قراردادهای هوشمند
 • انتشار کتاب های مسئولیت مدنی مدیران مدارس، حقوق تجارت بین الملل جلد اول، جلد دوم، جلد سوم (در حال نگارش)، مسئولیت مدنی و دادرسی الکترونیک

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان قیصر امین پور

شماره تماس: 09386163144

شایان صدرالدین

 آقای شایان صدرالدین وکیل اثبات مالکیت

آقای صدرالدین وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلا متخصص در دعاوی اثبات مالکیت هستند. بیشتر از 7 سال در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف سابقه درخشان دارند. قبول وکالت پرونده‌های تجاری اعم از ثبت شرکت، تنظیم و ابطال صورت جلسه مجامع و اعلام ورشکستگی، پذیرش دعاوی ملکی نظیر اثبات مالکیت، رفع تصرف و الزام به تنظیم سند رسمی، مشاوره و پذیرش دعاوی ثبتی شورای حل اختلاف و … توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان پرونده های مالی شرکت های تجاری و تعاونی را با روش های راهبردی پیش می برند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان امام علی جنوب، خروجی پیروزی شرق، پایین تر از خیابان کرمان، نبش کوچه کاوه، پلاک 4

شماره تماس: 09121556369

آذین طالبی

خانم آذین طالبی وکیل اثبات مالکیت

سرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. با بیش از 12 سال سابقه وکالت و تخصص بالا توانسته اند درصد بالایی از رضایتمندی موکلین را به خود جلب کنند. همینطور از وکلای خبره در دعاوی اثبات مالکیت محسوب می شوند.

خانم آذین طالبی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..) دارند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09122989050

ثمینه بابائی

خانم ثمینه بابائی وکیل اثبات مالکیت

خانم بابائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساری یکی از وکلای متعهد و کاربلد می باشند. ایشان دارای آشنایی و تسلط کامل بر قوانین حقوقی هستند. خانم بابائی پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده اند. ایشان همواره برخوردی مناسب با موکلین خود داشته اند و موفق شده اند اعتماد آنها را جلب کنند. یکی از تخصص های خانم بابایی رسیدگی به دعاوی ملکی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، تسلیط یا وضع ید، اثبات مالکیت و … است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان 15 خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09112584732

انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور

خانم یوسف پور وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه استان گیلان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی ،عضو کانون وکلای داد گستری گیلان می باشند. عمده تخصص ایشان پرونده های ملکی، کیفری، خانواده طلاق و مهریه است. در سالهای اخیر با ورود ودفاع در پرونده های مهم و مختلف، موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است.

از تخصص های ایشان می توان به دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش مال مشاع، ارث، تنظیم سند و همچنین پرونده های کیفری، فروش مال غیر، سرقت، کلاهبرداری، جعل، تصرف عدوانی، روابط نا مشروع، جرایم سایبری و نیز پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، حضانت و سر پرستی، نفقه و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 09112909434


اثبات مالکیت به چه معناست؟

حق مالکیت به عنوان مهمترین حقوق افراد به حساب می آید و درواقع حق مالکیت رابطه میان انسان و دارایی های او را نشان می دهد. این طور می توان گفت که به موجب حق مالکیت افراد به دارایی های خود تصرف داشته و می توانند به صورت قانونی آنها را معامله کنند. اثبات مالکیت نیز به عنوان یکی از دعاوی ملکی شناخته می شود و بدین صورت اختلافاتی میان افراد به وجود می آید.

گاهی شرایطی ایجاد می شود که میان مالکیت افراد اختلاف ایجاد می شود و طرفین ادعایی مبنی بر مالکیت بر ملک یا دارایی می کنند. در اکثر موارد مالکیت به یک شخص تعلق دارد و تنها اموال مشاع در مالکیت با بیش از چند نفر قرار دارند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زمین در تهران

برای اثبات مالکیت باید طرح دعوی نمود و با ارائه اسنادی آن را اثبات کرد. در اکثر موارد اثبات مالکیت در رابطه با مالکیت آپارتمان و املاک است. مالکیت ملک در قوانین ایران از طریق روش های زیر اثبات می گردد.

 • در مراجع ثبتی کشور، ملکی به نام فرد به ثبت رسیده باشد.
 • نقل و انتقالات ملک به صورت رسمی ثبت شده باشد.
 • از طریق ارث و گواهی انحصار وراثت به ورثه ملک تعلق گرفته باشد.
اثبات مالکیت به چه معناست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل ثبتی در تهران

راه های اثبات مالکیت

همانطور که گفتیم گاهی دو نفر یا بیشتر ادعای مالکیت یک مال را دارند، در نیتجه این ادعا تنش و اختلافاتی به وجود می آید که نیاز به اثبات حقیقت دارد. در قانون راه هایی بریا حل این مشکل تعریف شده است که موجب خاتمه دادن به تنش ها می گردد. یکی از راه های قانونی این است که فرد دلایل و مدارک محکمه پسند، شاهد یا اماره ید به دادگاه ارائه دهد تا مالکیت او اثبات گردد. باارائه این مدارک مالک می تواند حق خواهی کرده و از دست رفتن مال خود جلوگیری کند.

در برخی مواقع مشاهده می شود که افراد برای اثبات مالکیت خود هیچ سند و مدرکی ندارند درصورتی که واقعا مالک ملک هستند. در این شرایط باید به دنبال راه و چاهی برای حفظ مال خود باشند، اما در بسیاری موارد ناآگاهی مردم از روال قانونی پرونده های حوزه اثبات مالکیت موجب می شود تا اموال خود را از دست بدهند. قانون، قوانینی برای اثبات مالکیت ادعای تملیک تعریف کرده است که اکثر مردم از آن اطلاعی ندارند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

زمانی که برای اثبات مالکیت ملک خود به وکیل متخصص مراجعه کنیم، وکیل باتوجه به قوانینی که وجود دارد تلاش می کند تا با به دست آوردن مدارکی می تواند از حقوق موکل دفاع نماید. بهترین وکیل اثبات مالکیت به دلیل اشراف کاملی که به قوانین ثبت اسناد، شرایط دادخواست اثبات مالکیت، ارائه مدارک و مستندات لازم و .. دارد، به بهترین شکل ممکن از حقوق موکل دفاع می نماید.

راه های اثبات مالکیت

کلام آخر

باتوجه به افزایش کلاهبرداری ها در حوزه معاملات، دعاویی مرتبط با اثبات مالکیت نیز نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده است.برای جلوگیری از بروز اختلافات و همینطور برای پیگیری درست مشکلات به وجود آمده بهتر است به وکیل مراجعه کنیم. بهترین وکیل اثبات مالکیت شخصی است که می تواند در این راه به ما کمک کند. در این مقاله به معرفی وکیل اثبات مالکیت خوب پرداختیم تا در صورت نیاز دسترسی راحتی داشته باشد. خواهشمندم نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا