وکلا

10 تا از بهترین وکیل زمین کشاورزی ⚖️【سال1402】

زمین کشاورزی به عنوان یکی از باارزش ترین اموالی است که همواره مورد معامله و دادوستد قرار می‌ گیرد، در نتیجه اختلاف بر سر آن زیاد است. هرگاه افراد قصد داشته باشند یک زمین را ثبت کنند یا اندازه و مساحت آن را تعیین کنند، ممکن است انواع مختلف دعاوی ملکی رخ دهد و البته دعاوی مربوط به زمین نیز بسیار گسترده است. در دعاوی مربوط به زمین کشاورزی افراد ترجیح می دهند به یک وکیل زمین کشاورزی متخصص و کاربلد مراجعه کنند، چرا که وکلای زمین کشاورزی اطلاعاتی دارند که دیگر افراد از آن بی بهره هستند. با ما همراه باشید، سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل زمین کشاورزی را در مجله حقوقی برترین وکیل معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جهاد کشاورزی

بهترین وکیل زمین کشاورزی کیست؟

یکی از موارد متعددی که در طی سال های اخیر مراجعه درباره آن به وکیل زمین کشاورزی زیاد شده است، مسئله تغییر کاربری زمین کشاورزی است. اکثر کشاورزان به علت اینکه اغلب اوقات با محصولی که زمینشان می دهد، نمی توانند سود لازم را بدست آورند و اینکه مجموعه تغییرات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … موجب تغییر رویه کشاورزان درباره ادامه این حرفه شده است، بیشتر تمایل دارند زمین کشاورزی خود را تغییر کاربری بدهند.

بهترین وکیل زمین کشاورزی کیست؟

یک وکیل زمین کشاورزی خوب با تسلط بر کلیه نکات حاکم بر قوانین زمین و پروسه رسیدگی به آن در دادگاه، اقدامات لازم را جهت دفاع از حقوق موکلین انجام می دهند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زمین کشاورزی بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات لازم در این زمینه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زمین کشاورزی سال 1402

مرتضی احمد پور

جناب آقای مرتضی احمد پور

جناب آقای مرتضی احمد پور یکی از وکلای کاربلد و متخصص به ویژه در حوزه زمین کشاورزی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به ارائه نکات حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری می‌ پردازد. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی علوم قضایی
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان وکیل و مدیر حقوقی شرکت های پیمانکاری گرید 1 و 2
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری، قرارداد، اختلافات مالی، مناقصات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر، حق کسبه و …

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، مابین خیابان ولیعصر و قبادی، پلاک 148، واحد 10، طبقه 4

شماره تماس: 09122731465

حامد شاکری نیا

جناب آقای حامد شاکری نیا

جناب آقای حامد شاکری نیا یکی از مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران به ویژه در حوزه های ملکی، خانواده، کیفری و … می باشد. ایشان دارای درصد موفقیت بسیار بالایی در قبولی پرونده های حقوقی هستند. آقای شاکری نیا از تخصص و تجربه بالایی در امر وکالت برخوردار هستند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه
 • متخصص در حوزه پرونده های حقوقی مربوط به زمین کشاورزی، زمین خواری و …

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، کوچه دانش، پلاک 78، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09379370110

مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای کشور در حوزه دعاوی مربوط به زمین محسوب می شوند و توانسته اند رزومه کاری بسیار موفقی را به دست آورند. برخی از مشخصات حقوقی ایشان عبارت است از:

 • دارای10 سال سابقه کار
 • دارای سابقه وکالت در دیوان عالی کشور
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای سابقه مدیریت در موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی
 • دارای سابقه داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • دارای سابقه وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی

آدرس دفتر: سعادت آباد، سرو غربی، نرسيده به ميدان كتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

حمید بابایی

جناب آقای حمید بابایی

جناب آقای حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشد. ایشان یکی از اعضای کانون وکلای استان اصفهان هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت ب اتمام برسانند. برخی از خصوصیات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای 18 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاوره حقوقی گمرک، داوری اتاق بازرگانی، مدیر بازرگانی شرکت اسپادانا ایرانیان
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری نظیر جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر الزام به تحویل ملک، موجر و مستاجر، زمین کشاورزی، منابع طبیعی، فروش ملک مشاع، دعوای تعدیل اجاره بها و …

آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09131170470

جواد جعفری ندوشن

جناب آقای جواد جعفری ندوشن

جناب آقای جواد جعفری ندوشن وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یزد می باشد. ایشان متخصص در حوزه دعاوی ملکی و اراضی می باشد. آقای جعفری ندوشن در طول فعالیت حقوقی خود به موفقیت های بسیار زیادی دست یافته است و توانسته است اعتماد موکلین را بدست آورد. دیگر مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر معاملات فضولی، منابع طبیعی، زمین کشاورزی، دعاوی خلع ید، موجر و مستاجر، حق شفعه و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، کوچه حسینیه نقشین، مجتمع اداری شقایق 2، طبقه اول، واحد 213

شماره تماس: 09133583557

مهمترین خصوصیات یک وکیل زمین کشاورزی خوب

تجربه: میزان علم و دانش یک وکیل بسیار مهم و ارزشمند است. فردی که در دادگاه ­ها و مراجع قانونی سابقه شرکت بسیار زیادی داشته باشد و پرونده ­های موفق مختلفی را به اتمام رسانده باشد، بهترین وکیل جهت پذیرش دعاوی ملکی مربوط به زمین محسوب می شود. به صورت کلی یک وکیل زمین کشاورزی خوب که به طور مکرر توانسته رأی تخلیه و خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی و … از دادگاه بگیرد و در این موارد دارای تجربه بسیاری است، بهترین وکیل جهت مراجعه به حساب می آید.

مهمترین خصوصیات یک وکیل زمین کشاورزی خوب

پیگیری: یک وکیل زمین کشاورزی خوب فردی است که با درنظر گرفتن آخرین اقدامات طرف مقابلش عمل نماید تا بدین شکل بهترین دفاع را برای هر اقدامی مهیا نماید. این امر نیازمند این است که به بهترین وکیل تهران مراجعه کنید تا به صورت مستمر به دفتر دادگاه مراجعه کرده و پیگیر آخرین وضعیت پرونده باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زمین در تهران

مهمترین جرائم ملکی

دعاوی جعل سند ملکی و یا استفاده از اسناد مجعول: در صورتی که فردی اقدام به جعل سند کند، مرتکب جرم می شود و حتی اگر سند جعلی نیز مورد استفاده قرار نگیرد، مجرم شناخته می شود و قابل مجازات خواهد بود. اگر از سند مجعول نیز استفاده شده باشد، فرد مرتکب جرم شده که می ­تواند به صورت جداگانه مورد رسیدگی واقع شود. این امکان نیز وجود دارد که جاعل و استفاده کننده از سند جعلی دو فرد باشند که می ­توان از هر دو شکایت نمود.

مهمترین جرائم ملکی

کلاهبرداری در املاک: کلاهبرداری در املاک را فرد با توسل به عملیات متقلبانه انجام می ­دهد. دو رکن اساسی در جرم کلاهبرداری وجود دارد، اولین مورد مانور متقلبانه و مورد بعدی بردن مال متعلق به دیگری است. درشرایطی که این ارکان با دیگر ارکان جرم کلاهبرداری از جمله سوء نیت همراه باشند، می­ توان به جرم کلاهبرداری اقدام به طرح دعوا نمود.

کلام آخر

از تمامی شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات جامع و مفیدی را درباره بهترین وکیل زمین کشاورزی در اختیارتان قرار دهیم. مشخصات کاملی از روزمه کاری و تحصیلی هر یک از وکلا در اختیارتان قرار داده شده است. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا