میترا توانچه

تصویر وکیل

میترا توانچه

وکیل پایه یک دادگستری
tel تماس با وکیل
تهران هفت تیر
آدرس وبسایت tavanchehvakil.ir کلیک کنید
عضو کانون وکلای مرکز
اطلاعات وکیل

وکیل بانو میترا توانچه دانش آموخته رشته حقوق مقطع لیسانس از دانشگاه تهران با رتبه ۱۰ و فوق لیسانس از دانشگاه شهید بهشتی رتبه ۲ می باشد. ایشان در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۲۲ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی است. همچنین ایشان دارای پروانه میانجی گری در امور کیفری از قوه قضائیه می باشد. دارنده رتبه صلاحیت مشاور عالی از کمیته رتبه بندی معاونت حقوقی و امور مجلس ریاست جمهوری است.
ایشان سالها دارای سوابق مدیریت امور حقوقی و طرح ها و لوایح، مشاور در سازمان های دولتی و نیز به دلیل تخصص در حوزه قانون نویسی (طرح ها و لوایح قانونی ) ناظر و همکار در پروژه های تحقیقاتی با معاونت حقوقی رییس جمهور، مرکز پژوهش مجلس شورای اسلامی، معاونت حقوقی قوه قضائیه، شورای عالی استان ها، معاونت امور زنان ریاست جمهوری، بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و بیش از ۲۰ مورد پروژه تحقیقاتی در حوزه بازنگری قوانین در کارنامه کاری خود دارد که به نمایندگی دستگاه دفاع در کمیسیون های تخصصی دولت و مجلس را نیز عهده دار بوده است.
تدوین گر مقالات و طرح های پژوهشی و‌ کتب مجموعه قوانین و مقررات می باشد و به قوانین و مقررات حوزه های مختلف به دلیل فعالیت پژوهشی مسلط هستند. علاوه بر فعالیت وکالت در حوزه حقوق شهروندی به ویژه زنان و کودکان فعال هستند و عضو هیات مدیره سازمان مردم نهاد آشنا می باشد و با هدف آموزش و پیشگیری از جرم و توانمند سازی مردم فعالیت خیر خواهانه دارند.
دارای فن بیان و روابط عمومی قوی و مسلط به قوانین و نیز شخصیت دقیق و مسئول در امور محوله و وقت شناس و اخلاق مدار و دارای روحیه مدارا با مراجعین هستند و در اکثر پروندههای محوله موفق می باشند و در امر مشاوره به ویژه حوزه خانواده مهارت و تبحر فراوان دارند. نامزد انتخابات دوره ۳۰ هیات مدیره کانون وکلای مرکز و فعال صنفی و وکیلی خوشنام بین وکلا و موکلین می باشند.

رزومه و سوابق وکیل
  • فعالیت در زمینه دعاوی حقوقی (ملکی، ثبتی، اسناد تجاری، تنظیم قراردادها و …. )
  • فعالیت در زمینه دعاوی خانواده (مهریه، طلاق، نفقه حضانت و سلب حضانت، ملاقات فرزند و …. )
  • فعالیت در زمینه امور حسبی (انحصار وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، وصیت، حکم رشد، حکم حجر، نصب قیم و امین ..)
  • فعالیت در زمینه دعاوی کیفری (ضرب و جرح، توهین و افترا سرقت، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایبری، مواد مخدر و ...)
خدمات

وکالت تخصصی در پرونده های ملکی

وکالت تخصصی در پرونده های کیفری

وکالت تخصصی در پرونده های خانواده

وکالت تخصصی در امور حسبی

ساعات کاری
  • شنبه تا پنجشنبه
    با هماهنگی و وقت قبلی
هفت تیر، خیابان ورزنده، بهار شمالی روبروی اداره برق فردوسی، ساختمان بهار، پلاک ۲۱۹، واحد ۲۱، ط ۴
تصاویر
4/5 - (3 امتیاز)