وکیل

10 تا از بهترین وکیل کشتیرانی در ایران ⚖️【سال1403】

وکیل کشتیرانی متخصصی در زمینه حقوق دریایی و حمل و نقل دریایی است که به اشخاص حقیقی و حقوقی در امور مربوط به کشتی ها، باربری، قراردادهای حمل و نقل، تصادفات دریایی، بیمه دریایی و سایر مسائل مرتبط با صنعت کشتیرانی ارائه خدمات مشاوره و وکالت می دهد. ممکن است افراد عادی شرکت‌ها و یا تجار با مشکلات عدیده‌ای در زمینه کشتیرانی و حمل و نقل روبرو شده باشند در چنین شرایطی لازم است به سراغ وکلای بروند که در این زمینه سابقه بالاتری داشته و می‌توانند با تکیه بر دانش حقوقی خود آنها را یاری دهند. در صورت عدم استفاده از وکیل ممکن است فرد با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده و خسارت‌های اقتصادی متعددی را متحمل گردد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کشتیرانی در ایران آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل کشتیرانی در ایران کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کشتیرانی در ایران می‌تواند مشاورهای حقوقی دقیقی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به کشتیرانی و باربری در اختیار شما قرار دهد تا به این شکل بتوانید منافع خود را در کمترین زمان ممکن تامین نمایید. از سوی دیگر وکیل به عنوان متخصص در زمینه دعاوی کشتییرانی می‌تواند در زمینه تنظیم قراردادهای مربوط به حمل و نقل آبی و دریایی نیز راهکارهای دقیقی را در اختیار شما قرار دهد. این وکیل همچنین می‌تواند اختلافات بین صاحبان کشتی و مسئولان باربری را برطرف نماید.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل ایران می‌تواند به عنوان نماینده فرد در دعاوی مطرح شده حاضر شود و تمامی دفاعیات مربوطه را به قاضی پرونده ارائه دهد. از سوی دیگر برترین وکیل کشتیرانی در ایران می‌تواند خدمات حقوقی دقیقی را در زمینه بیمه دریایی در اختیار متقاضیان قرار دهد تا آنها بتوانند با حقوق قانونی خود در زمینه بیمه نیز آشنایی پیدا کنند. از سوی دیگر وکیل کشتیرانی خوب در ایران می‌تواند در خصوص قوانین گمرکی و قوانین مربوط به صادرات و واردات به شما کمک نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کشتیرانی در ایران سال 1403!

محمد ابراهیمی

 محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از وکیل های خوب در کشور می باشند. وی در رشته حقوق و جزا تحصیل کرده اند و دارای مدرک کارشناسی ارشد این رشته را می باشند. ایشان دارای بیش از یک دهه سابقه را در حل دعاوی گوناگون، به خصوص دعاوی بین الملل و کشتیرانی هستند.

آدرس: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

شماره تماس: 09143544246

عبدالله نیکنام

عبدالله نیکنام

جناب آقای عبدالله نیکنام وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ماهر در ایران می باشند. وی در حوزه دعاوی بین الملل و کشتیرانی فعالیت میکنند و دارای 15سال سابقه عالی و درخشان در زمینه کاری خود را دارا می باشند. او توانسته بسیاری از پرونده های موکلین خود را به خوبی خاتمه دهد و باعث رضیتمندی آنان شود.

آدرس: شیراز، چهارراه سینما سعدی، نبش 20متری، سمت راست، طبقه 2، واحد 161

شماره تماس: 09173107376

هادی ناصرپور

هادی ناصرپور

وکیل دیگر که معرفی میکینم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، جناب آقای هادی ناصرپور می باشند که وکیل ماهر و حرفه ای در ایران به شمار می روند. ایشان پس از اخذ پروانه خور در سال 1388، کار وکالت خود را آغاز نمودند. وی در زمینه کشتیرانی فعالیت می کند و دارای رزومه ای پربار در این زمینه می باشند.

آدرس: کیش، میدان سیری، مجتمع نگین، بلوک 5، واحد 5

شماره تماس: 09128000749

اسماعیل یوسفی فتح کوهی

اسمائیل یوسفی

جناب آقای اسماعیل یوسفی فتح کوهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ایران هستند. ایشان وکیل تخصصی بین الملل و کشتیرانی می باشند که دارای بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه هستند. وی تاکنون توانسته تعداد زیادی از پرونده هایی که موکلین به او ارائه کرده بودند را حل نماید و باعث کسب رضایت از آنان شود.

آدرس: رشت، خیابان، لاکانی، روبروی بانک تجارت، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09113387630

مشیت اله نوروزی شمس

مشیت اله نوروزی شمس

جناب آقای مشیت اله نوروزی شمس، دیگر وکیل خوب و ماهر در ایران می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند و دارای بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه های مختلف دعاوی حقوقی مانند کشتیرانی فعالیت دارند.

آدرس: تهران، نوبنیاد، خیابان لنگری، نرسیده به خیابان صنایع، کوچه لک پور، پلاک 2، واحد 304

شماره تماس: 09122401240


وکیل کشتیرانی در ایران

۴ پیشنهاد ویژه پیش از انتخاب وکیل کشتیرانی ایران

قید استخدام وکلای بی تجربه را بزنید: این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها بهترین وکیل کشتیرانی در ایران است که می‌تواند شما را به اهداف اقتصادی و تجارتان برساند و مشکلات حقوقی را در کمترین زمان ممکن برطرف نماید. اگر وکیلی فاقد تجربیات کافی باشد بهتر این می‌باشد که قید او را زده و از او برای انجام امورات حقوقی خود کمک نخواهید چنانکه چنین وکلایی تجربه کافی را در اختیار ندارند حال آنکه دعاوی مربوط به کشتیرانی و تجارت دریایی از حساسیت و دشواری‌های خاص خود بهره‌مند می‌باشد.

از وکلای با سابقه استفاده کنید: سابقه یک وکیل نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را در کوله بار خود به همراه دارد بنابراین باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سابقه بالایی دارند و می‌توانند تجربیات خود را به شما ارائه دهند. اگر وکیلی مسن باشد نباید نتیجه بگیریم که سابقه او الزاماً بالاتر از وکلای جوانی باشد. چرا که سن و سال معیار مناسبی برای انتخاب وکیل نیست. ممکن است وکیلی دیر وارد عرصه وکالت شده باشد و به همین سبب در عین مسن بودن از سابقه کمی نیز برخوردار باشد.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل کشتیرانی در ایران می‌تواند شانس شما را برای کسب پیروزی به میزان قابل توجهی افزایش دهد. فرد می‌تواند از طریق مشاوره حقوقی با حقوق و منافع قانونی خود به طور کامل آشنا شده و برای تحقق آنها گام بلندی را بردارد. از سوی دیگر لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که مشاوره حقوقی در مقایسه با زمانی که شما پرونده‌های خود را به وکیلی برای رسیدگی اعطا می‌کنید دارای هزینه‌های کمتری می‌باشد که این از جمله مزایای مشاوره حقوقی به شمار می‌رود.

با گزینه‌های مختلف وکالت ملاقات کنید: باید درک درستی در خصوص اخلاق و رفتار وکیل مورد نظرتان داشته باشید و مهارت‌های او را به طور کامل شناسایی کنید تا بتوانید با انتخابی درست به سمت اهدافتان حرکت نمایید. در زمینه دعاوی کشتی رانی و باربری و حمل و نقل دریایی باید با وکیلی همکاری داشته باشید که دارای مهارت‌های بی‌نظیری از نظر حقوقی باشد. ملاقات حضوری به شما این امکان را می‌دهد که از نزدیک تمامی رفتارهای وکلا را مدنظر قرار داده و با پرسش سوالات حقوقی خود دانش آنها را محک بزنید.

خصوصیات مهم وکیل کشتیرانی در ایران

سابقه بالا: یکی از مهمترین خصوصیات بهترین وکیل کشتیرانی در ایران این است که از سابقه بالایی برخوردار است. سابقه یک وکیل از این موضوع حکایت دارد که او چه میزان از تجربه را با خود به همراه دارد چرا که هرچه میزان سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع می‌تواند راهکارهای مناسب‌تری را شما ارائه دهد. نباید چنین تصور شود که اگر وکیلی دارای سن بالا است پس سابقه او نیز بالا می‌باشد چرا که ممکن است وکیل مورد نظر دیر وارد عرصه وکالت شده و تجربیات کمی را با خود به همراه داشته باشد پس در انتخاب وکیل باید نهایت دقت را داشته باشید.

فن بیان قوی: زمانی که از فن بیان و مهارت‌های کلامی سخن به میان می‌آوریم هرگز منظورمان پرحرفی یک وکیل در دادگاه نیست. وکیل باید از تکنیک‌های زبانی استفاده کند تا مفاهیم حقوقی را به درستی برای موکل خود تشریح نماید و او را از نظر دانش حقوقی چند درجه افزایش دهد. نکته دیگر که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که وکیل برای ارائه دفاعیات موثر در محیط دادگاه نیز نیاز به مهارت‌های کلامی دارد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کرده و او را به اهداف قانونی‌اش برساند.

برخورداری از مهارت‌های ارتباطی: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کشتیرانی در ایران زمانی می‌تواند پرونده را به درستی هدایت کند چه مهارت‌های ارتباطی بالایی داشته باشد و بتواند با افراد دخیل در دعاوی مطرح شده ارتباط موثری بگیرد. وکیل نیاز دارد در تمامی مراحل دادرسی با موکل خود تعامل داشته باشد و امضای قرارداد با وکیل پایان کار نیست. وکیل همواره می‌تواند در تعامل کامل با موکل خود پرونده را از جوانب  مختلف مورد بررسی قرار داده و با انجام دفاعیات کامل آن را به نتیجه برساند.

تخصص در زمینه دعاوی مربوطه:  اگر در زمینه دعاوی حمل و نقل دریایی و کشتیرانی با مشکلات جدی روبرو شده‌اید لازم است به سراغ وکلایی بروید که سال‌های زیادی به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته‌اند. میزان بازدهی هر یک از وکلا در زمینه دعاوی تخصصی‌شان افزایش پیدا می‌کند و شما می‌توانید با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیات ایشان شانس کسب پیروزی را برای خود چندین برابر کنید. باید پیش از اینکه یک وکیل را به خدمت بگیرید درباره تخصصی که دارد تحقیق کاملی انجام دهید.

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه این مطلب حقوقی نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با استفاده از نکاتی که در آن درج نمودیم مشکلات حقوقی خود را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نمایید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کشتیرانی در ایران آشنا کنیم تا بتوانید در مدت زمان کمی وکالت در پرونده‌های مربوطه را به آنها بسپارید. در ادامه برخی از پیشنهادات مهم برای انتخاب وکیل را به شما ارائه دادیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از خصوصیات مهم وکلای مربوط به دعاوی کشتیرانی رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا