وکیل

10 تا از بهترین وکیل کردستان ⚖️【سال1403】

منظور از شغل وکالت این است که یک فرد بتواند به عنوان نماینده حقوقی و پشتیبان فرد دیگری جهت احقاق حق و حقوق وی عمل کند. یکی از مهمترین شرایط جهت انتخاب بهترین وکیل، داشتن شناخت کافی نسبت به قوانین در حل پرونده‌ و رازداری نسبت به جزییات پرونده موکل می‌ باشد که در کنار آن باید وکیل از اعتماد به نفس بالا و فن بیان قوی برخوردار باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری به طور قانونی حق ورود به تمامی پرونده‌ ها را دارا می‌ باشد ولی برخی از وکلا بیشتر ترجیح می‌ دهند در حوزه‌ های حقوقی خاصی فعالیت کنند. جهت رفع ابهام در انتخاب وکیل، لیستی از بهترین وکیل کردستان را در این مقاله آورده ایم تا از طریق تحقیق در مورد هر یک از این وکلا، بتوانید بهترین وکیل را انتخاب کنید. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کردستان کیست؟

بهترین وکیل کردستان کیست؟

با کمک گرفتن از بهترین وکیل کردستان می توان تمامی امورات حقوقی و مشکلات مربوط به آن را به درستی انجام داد و روال کاری به شکل اصولی در دادگاه انجام می گردد و به پیروزی در پرونده های حقوقی نزدیک تر می شوید. تمامی وکلا سعی در بدست آوردن رزومه کاری موفق هستند، به عنوان مثال بهترین وکیل سنندج با استفاده از تجربیات و مهارت هایی که در حل مسائل حقوقی بدست آورده است، می تواند به موکل و مراجعینش کمک های بسیار زیادی کند و روال کار و اجرایی را در مسیر صحیح پیش ببرد.

بهترین وکیل کردستان از طریق قرارداد وکالتی و بر عهده گرفتن پرونده های حقوقی موکلش، نسبت به تمامی امورات حقوقی او مسئول می باشد و باید آن را به درستی انجام دهد و فقط به منافع کاری و مالی خود فکر نکند و مهمتر اینکه وجدان کاری داشته باشد تا بتواند سریع تر مسائل و مشکلات پرونده حقوقی موکلش را حل و فصل کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کردستان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کردستان سال 1403

مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمردی صاحب وکیل کردستان

جناب آقای مرتضی جونمردی صاحب وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان می باشد. ایشان در حوزه های حقوقی مختلف دارای مهارت و تخصص بالایی می باشند. آقای مرتضی جوانمردی صاحب به عنوان یکی از کاربلد ترین وکلا در شهر کردستان شناخته شده اند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی مختلفی را با موفقیت به اتمام برسانند و نتایج قابل قبولی را کسب کنند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه،
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: کردستان، سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان

شماره تماس: 09181710855

زمانه محبتی

زمانه محبتی وکیل در کردستان

سرکار خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کردستان می باشند که بیش از 20 سال، تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارد. ایشان تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند و رضایت موکلین را بدست آورند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق شافعی
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: کردستان، سنندج، خیابان فردوسی، پاساژ آبیدر، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09183771713

فخرالدین حسینی برزنجی

فخرالدین حسینی برزنجی وکیل در کردستان

جناب آقای فخرالدین حسینی برزنجی یکی دیگر از وکلای مجرب و شناخته شده در شهر کردستان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: کردستان، بانه، میدان امام، ساختمان آفتاب درخشان، طبقه 2

شماره تماس: 09188759774

حیدر ترابی

حیدر ترابی وکیل در کردستان

جناب آقای حیدر ترابی وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان هستند و در شهر دیواندره به فعالیت در حوزه های حقوق مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند تا مردم راحت تر بتوانند مشکلات حقوقی خود را بازگو کنند. آقای حیدر ترابی کمک های زیادی را در جهت پیشبرد کلیه پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • دارای 15 سال سابقه کار در علوم قضایی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: کردستان، دیواندره، پاساژ زرین، طبقه سوم، واحد 111

شماره تماس: 09183731573

زلیخا آسانی

زلیخا آسانی وکیل در کردستان

سرکار خانم زلیخا آسانی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کردستان هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ نموده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای کردستان محسوب می شوند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 6 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کردستان، کامیاران، خیابان فلسطین، کوچه امیری

شماره تماس: 09186593293

ثمین عباسی

ثمین عباسی وکیل در کردستان

جناب آقای ثمین عباسی از وکلای تایید شده توسط مرکز می باشد و چندین سال در قالب وکیل پایه یک دادگستری فعالیت کرده است. شما می توانید پرونده های خود را در حوزه خانواده، حقوقی، ثبتی، کیفری و تجاری را به بسپارید. آقای عباسی در حوزه های مربوطه بصورت مشاور حقوقی به ارائه مشاوره نیز می پردازد و افراد زیادی از مشاوره های او رضایت خود را اعلام کرده اند.

آدرس: مریوان، میدان جهاد، جنب بانک کشاورزی، دفتر وکالت آقای ثمین عباسی

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۵۳۱۴۰

انور احمدی

انور احمدی وکیل در کردستان

جناب آقای انور احمدی از وکلای برجسته ی کردستان می باشد. او در تمامی زمینه ها سابقه وکالت موفق دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه خانواده و کیفری پرونده قبول می کند. آقای احمدی یک جلسه مشاوره رایگان برای مشتریان خود در نظر گرفته و این جلسه می تواند بهترین راه برای شما باشد تا با مهارت ایشان آشنایی پبدا کنید.

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، مجتمع دایان، طبقه ٤ واحد ١٧

شماره تماس: 09125010224

نکات مهم در خصوص شناخت بهترین وکیل کردستان

جهت بدست آوردن شناخت بیشتر نسبت به بهترین وکیل کردستان، نیاز است یک سری نکات را مدنظر قرار دهید که برخی از آنها عبارتند از:

نکات مهم در خصوص شناخت بهترین وکیل کردستان
 • از آمار پرونده های موفق یا شکست وکیل انتخابی خود، اطلاع پیدا کنید.
 • جنسیت و سن وکیل، جزوء معیارهای مهم و یا تخصصی برای انتخاب و اخذ او نمی باشد.
 • با چندین وکیل خبره مشورت کنید و قرار ملاقات بگذارید و از بین آنها، یکی را که مورد انتخاب شماست، انتخاب کنید.
 • تحقیقاتی که انجام می شود، می بایست در خصوص میزان علم و دانش، تجربه، میزان سوابق و مهارت وکیل انتخابی شما باشد.
 • جهت شناخت و جستجوی بهترین وکیل کردستان، تحقیقات و بررسی های لازمه می بایست انجام گیرد و از تمامی منابع معتبر و تایید شده کمک گرفته شود.
 • از باعجله تصمیم گرفتن در مورد انتخاب بهترین وکیل کردستان بپرهیزید و با صبر و حوصله وکیل خود را برای پرونده حقوقی تان انتخاب نمایید، زیرا این مسئله بسیار مهم می باشد.
 • بودجه ای را جهت اخذ وکیل مدنظر خود در نظر بگیرید. برخی از وکلا حق الوکاله بیشتری را نسبت به دیگر وکلا می گیرند که دلیل بر بهتر بودن و برتری آن ها نسبت به دیگری نمی باشد. در نتیجه باید بتوانید از عهده هزینه های وکالت برآیید تا در اواسط راه با کمبود بودجه مواجه نشوید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

راه های انتخاب بهترین وکیل کردستان

راه های انتخاب بهترین وکیل کردستان
 • پیدا کردن و انتخاب بهترین وکیل کردستان، مجرب و ماهر برای طلاق و دعاوی خانواده به همان اندازه پیدا کردن یک آموزشگاه زبان یا مدرسه خوب برای فرزندتان یا یک پزشک خوب برای عزیزانتان، اهمیت دارد. بی شک افراد به دنبال هر وکیلی نیستند، وکیلی می‌ خواهند که بتوانند به او اعتماد کنند.
 • مطمئناً برای انتخاب و پیدا کردن وکیل مجرب و خوب طلاق و دعاوی خانواده، ابدا باید از نزدیکان و آشنایان پرس ‌و جو کنید، آن دسته از دوستان و نزدیکانی که شرایط مشابه داشته‌ اند و از وکیل کمک گرفته اند.
 • انتخاب بهترین وکیل کردستان در هر حوزه حقوقی، تصمیم بسیار مهمی است، چرا که وضعیت معیشتی و روانی و مالیتان در خطر است.
 • وکیلی را انتخاب کنید که تخصص وی زبانزد عام و خاص باشد. توجه داشته باشید که از یک بدهکار شکایت ندارید یا نمی‌ خواهید برای جرمی از شما دفاع کنند. اگر قصد داشته باشید طلاق بگیرید، به همین دلیل به کسی نیاز دارید که با همه چم ‌و خم و روند طلاق و دعاوی خانوادگی و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد. بهترین وکیل طلاق در سنندج می تواند در این زمینه کارگشا باشد و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهد.
 • سپس باید با چند وکیل متخصص دعاوی خانواده مشورت کنید. با اینکه وکیلی ممکن است اعتبار خیلی خوبی داشته باشد اما ممکن است از رفتار او خوشایند شما نباشد. وکیل انتخاب شده توسط شما نباید کسی باشد که با او احساس راحتی نمی‌ کنید، چون قرار است ساعات زیادی را با هم بگذرانید.

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره ی بهترین وکیل کردستان و مهمترین ویژگی های آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را جهت ارتقا و بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا