حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ابطال سند رسمی ⚖️【سال1403】

پرونده های دعاوی ابطال سند، همواره از دغدغه های مهم افراد حاضر در دادگاه های کشور است. مسائل مربوط به ثبت و ابطال اسناد، چالش ها و پیچیدگی های خاصی را در بر می گیرد که تنها با تکیه به آگاهی و تسلط کافی بر قوانین، می توان نتایج مطلوبی را حاصل کرد. وجود وکیل متخصص و ماهر در این حوزه، در بهبود روند امور و حل مسائل آن نقش بسزایی دارد. سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل ابطال سند رسمی به مخاطبین این مقاله معرفی کنیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ابطال سند رسمی

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اسناد رسمی

بهترین وکیل ابطال سند رسمی کیست؟

ابطال سند رسمی به صورت قانونی دارای شرایط خاصی است، از ابطال انواع این اسناد می توان مسائل مربوط به مراتع، اراضی موات، موقوفات و … اشاره کرد. از آنجایی که در طی این دادخواست پیوسته حقوق افراد مورد توجه قرار می گیرد، بهتر است، افراد به دنبال استخدام وکیل خوب باشند.

برای انتخاب مشاور و وکیل حقوقی، یکسری معیارهای مهم مطرح می گردد. باید توجه شود فرد مورد نظر شما، مشاوری قابل اعتماد باشد چرا که تمامی اسناد و مدارک را جهت بررسی پرونده در اختیار وی قرار می دهید. وقت شناسی یکی دیگر از مسائل مهم است، زیرا با توجه به وضعیت، هر چقدر سریع تر روند کارها پیش برود، ضرر مالی کمتری وارد می شود.

از موضوعاتی دیگری که باعث دفاع پیروزمندانه وکیل می گردد، شیوایی کلام و مهارت های ارتباطی و شنیداری اوست؛ با فن بیان خوب می توان دفاعیات حاصل از دانش و تسلط بر قوانین را به خوبی در دادگاه ارائه کرده و مانع از احجاف حق موکل گردد. تعهدکاری شخص انتخابی شما بر عملکرد وی بسیار تاثیرگذار می باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وکیل ماهر همراه با خصوصیات برجسته دیگر مانند شکیبایی، ذکاوت و صداقت میان مردم شناخته می شود. در ادامه اهتمام ورزیده ایم، اطلاعات 10 تا از بهترین وکیل ابطال سند رسمی را در مجله برترین وکیل به همراه شماره تلفن و آدرس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ابطال سند رسمی سال 1403!

فاطمه مرادی

سرکار خانم فاطمه مرادی

خانم فاطمه مرادی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق قضایی با بیش از 16 سال در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله ابطال اسناد رسمی، دارای سابقه کاری ارزنده ای می باشند. تجربه و تسلط خانم مرادی موجب پیش رفتن روند پرونده افراد به بهترین شکل ممکن و نتایج مطلوب می شود.

وکیل مرادی همواره سعی داشته اند با تعهدکاری، مهارت ارتباطی بالا، پایبندی به زمان و امانت داری موکلین خود را در طی مسیر پیچیده مسائل حقوقی راهنمایی کنند. با توجه به رضایت افراد، خانم فاطمه مرادی را می توان از وکیل ابطال سند رسمی ماهر به شمار آورد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان امام خمینی، نبش کوچه 14، پلاک 16

شماره تماس: 09122193076

حامد شاکری نیا

جناب آقای حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز و همراه بیش از 15 سال سابقه کاری موثر در عرصه وکالت، توانسته اند پرونده های تخصصی را بسیاری مانند ابطال اسناد رسمی، به موفقیت های خوبی برسانند. تجربیات و آگاهی کامل آقای شاکری نیا سبب راهنمایی های موثر ایشان می شود.

مهارت ارتباطی و کلامی بالا، صداقت، شکیبایی و تلاشگری وکیل شاکری نیا، موجب شده تا همواره افراد زیادی برای دادخواهی مسائل و چالش های خود مانند ابطال اسناد رسمی، ایشان را به عنوان وکیل مدافع خود برگزینند. از این رو جناب آقای حامد شاکری نیا را می توان به عنوان وکیل ابطال اسناد رسمی حاذق معرفی کرد.

آدرس دفتر: تهران، میدان آرژانتین، خیابان 8 بخارست، پلاک 3، واحد 7

شماره تماس: 09122356157

امیربهادر عامری

جناب آقای امیربهادر عامری

آقای امیربهادر عامری وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، عضویت در کانون وکلاء مرکز و بیش از 5 سال حضور فعال در عرصه وکالت، سوابق موثری را در پرونده های قضائی مانند دعاوی ابطال اسناد رسمی دارا هستند. وکیل عامری با سواد بالا و تسلط کافی امور مربوطه را با توجه به اسناد و مدارک پیگیری می کنند تا نتیجه قابل قبولی را برای موکل خود اخذ نمایند.

محوریت کار آقای امیربهادر عامری بر صداقت، امانت داری، وقت شناسی و صبر است. رضایت موکلین از جناب آقای امیربهادر عامری موجب شده تا به عنوان یکی از وکیل ابطال سند رسمی خوب معرفی شوند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیک بخت، مجتمع اداری نیک بخت، طبقه 4، واحد 106

شماره تماس: 09120329030

مجید روحانی

جناب آقای مجید روحانی

جناب آقای روحانی از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق به همراه چندین سال حضور فعال در حوزه وکالت پرونده های قضائی من جمله ابطال اسناد رسمی هستند. وکیل فرخی با توجه به تجربه و آگاهی بالایی که دارند همواره توانسته اند قدم های موثری جهت رفع مشکلات موکلین خود بردارند.

افرادی که آقای روحانی را به عنوان مشاوری حقوقی خود برگزیده اند، به ویژگی هایی همچون مهارت کلامی خوب، تسلط و تخصص کافی، صداقت و کارکشته بودن در ایشان اشاره می کنند. از این رو می توان جناب آقای مجید روحانی را جزو وکیل ابطال سند رسمی شایسته معرفی کرد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، پلاک 17

شماره تماس: 09121085171

مجتبی محمدی

جناب آقای مجتبی محمدی

آقای مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان با مدرک دکتری حقوق و همراه بیش از 8 سال تجربه در زمینه وکالت پرونده های تخصصی مختلف قضائی مانند ابطال اسناد رسمی سوابق ارزشمندی را کسب کرده اند. آگاهی و تسلط آقای محمدی همواره موجب رضایت موکلین گشته است.

وکیل مجتبی محمدی همواره سعی داشته اند با فن بیان و نفوذ کلام خوب، اطلاعات به روز، صداقت و شکیبایی جهت پیگیری پرونده های ابطال سند، نتیجه مطلوبی را برای موکلین خود به ارمغان آورند. لذا جناب آقای مجتبی محمدی میان افراد، به عنوان وکیل ابطال سند رسمی خبره شناخته می شوند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، خیابان عباس اناری، پلاک 107، واحد 10

شماره تماس: 09126095750


منظور از دعوای ابطال سند چیست؟

به طور کلی منظور از دعوای ابطال سند این است که، بعد از تنظیم آن یکی از طرفین و امضا کنندگان آن مدعی عدم رعایت تشریفات تنظیم سند رسمی یا شرایط صحت سند رسمی از مرجع صالح تقاضای ابطال آن را می کند. همچنین تحت شرایطی که، فردی سندی را به عنوان دلیل اثبات دعوا در یک دادرسی ارائه دهد یا فردی به استناد به یک سند و نوشته از اثرات آن به نفع خود بهره ببرد، شامل این دعوی می گردد.

ابطال سند در حالتی ضرورت پیدا می کند که معامله ای بعد از وقوع به هر دلیل باطل تشخیص داده شده یا فسخ گردد که به طور کلی معامله منحل شود. از مصادیق انحلال عبارتند از مواردی مانند: فسخ معامله، ابطال معامله، انفساخ معامله، تفاسخ یا اقاله ی معامله.
اگر مستند وقوع معامله، سند عادی باشد به صرف طرح دعوای ابطال معامله سند عادی از درجه اعتبار ساقط می شود اما اگر درخصوص آن معامله اعم از آن که موضوع آن منقول یا غیرمنقول سند رسمی تنظیم شده باشد علاوه بر ابطال معامله، ابطال سند را نیز باید خواست.
دعوای ابطال سند دعوای غیر مالی است؛ یعنی فارغ از ارزش موضوع سند به عنوان هزینه دادرسی هزینه ثابتی باید پرداخت شود مگر اینکه لازم باشد معامله هم باطل شود، که در این صورت دعوای ابطال معامله خود به تنهای دعوای مالی محاسبه میشود و ملاک محاسبه هزینه دادرسی ارزش معامله می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با بهترین وکیل ابطال سند رسمی مشورت کنید.

بهترین وکیل ابطال سند رسمی

چه مواردی نیازمند حکم دادگاه برای ابطال سند نیست؟

اکنون قصد داریم مواردی که ابطال یا اصلاح سند نیازمند حکم دادگاه نیست و به وسیله خود اداره ثبت انجام می شود را در مقاله بهترین وکیل ابطال سند رسمی شرح دهیم، که عبارتند از:

  • ابطال سند مالکیت به حکم قانون: زمانی که مقتضیات اجتماعي مانند اصلاحات ارضي، مصالح عمومي مثل حفاظت از جنگلها و مراتع طبيعي و جهات شرعي مثل وقف، لزوم اصلاح یا ابطال سندي را ايجاب می کند.
  • ابطال سند مالکیت معارض : هرگاه در موعد مقرر شده، دارنده سند معارض گواهي طرح دعواي خود در دادگاه را تقدیم نکرده و طرف دیگر گواهی، عدم طرح دعواي او را به اداره ثبت بدهد.
  • اضافه مساحت: هرگاه ملکي با مساحت معین معامله شود و بعد کاشف به عمل آید که مساحت بیشتر بوده است و خریدار مابقي ثمن را به صندوق ثبت تودیع کند.
  • مواردي که طبق ماده 25 قانون ثبت و املاک، هیأت نظارت این اختیار را دارد؛ مانند بی توجهی و خطا در نوشتن سند، ثبت دفتر سند در مغایرت با سند رسمی یا حکم نهایی دادگاه باشد و همچنین وجود اشتباه در عملیات مقدماتی و تفکیکی، ابطال سند در صلاحیت هیأت نظارت خواهد بود.

کلام آخر

از توجه شما تا آخرین این مقاله سپاس گزاریم. امیدواریم مطالب ذکر شده اعم از معرفی 10 تا از بهترین وکیل ابطال سند رسمی، شرح کلی دعوای ابطال سند رسمی و مواردی که لزومی بر حکم دادگاه جهت ابطال سند ندارد، برای شما دوستان گرامی، مفید واقع شده باشد. جهت مطالعه مطالب بیشتر می توانید مجله برترین وکیل را دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها، با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا