حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل قراردادهای بین المللی ⚖️【سال1403】

بسیاری از تجار برای گسترش کسب و کار خود نیازمند امضای قرارداد با طرف های حاضر در سطح جوامع بین المللی هستند؛ اما مسئله به همین سادگی که به نظر می رسد، نیست. مذاکره، تنظیم قرارداد، درج تعهدات، ضمانت اجرایی و تعیین مرجع داوری به دانش حقوقی و تسلط بر قواعد تجارت بین الملل نیازمند است. از این رو، لازم است پیش از امضای هر گونه قراردادی در سطح بین الملل با وکیلی معتبر و شاخص در این حوزه مشورت کنید. در این مقاله از مجله برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل قراردادهای بین المللی آشنا کنیم تا برای تنظیم قراردادها دغدغه ای نداشته باشید.

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی کیست؟

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی دارای دانش حقوقی لازم برای تنظیم قراردادهای تجاری، اقتصادی، خدماتی و… در سطح جوامع بین الملل است. بهترین وکیل قراردادهای بین المللی دانش بالایی در زمینه های حقوق بین الملل، مباحث حقوقی مربوط به قراردادهای بین المللی، قواعد و موازین تجاری بین المللی، قوانین شرکت ها و طرح دعاوی گوناگون در سطح بین الملل دارد. او همچنین آشنایی کاملی با زبان انگلیسی دارد و می تواند دانش خود را در زمینه امضای قرارداد با طرف های بین المللی به کار بگیرد. او دانش بالایی در نحوه تنظیم قرارداد دارد و می تواند در این زمینه از منافع موکل خود به خوبی دفاع کند.

افرادی که در سطح بین الملل مشغول انجام فعالیت های مختلف هستند، به خوبی در خواهند یافت که حضور یک وکیل مجرب و معتبر تا چه اندازه می تواند در نتیجه مذاکرات و تنظیم صحیح یک قرارداد نقش موثر داشته باشد. بهترین وکیل بین المللی در تهران به میزان زیادی جدیت طرف قرارداد را در عرصه بین الملل به معرض نمایش قرار می دهد.

بهترین وکیل قراردادهای بین الملل اطلاع کاملی از قوانین و مقررات بین المللی دارد و می تواند قرارداد را به گونه ای تنظیم و ثبت کند که در روند اجرایی آن هیچ گونه مشکلی پدیدار نشود و اعتبار طرفین معامله را خدشه دار نکند. بهترین وکیل قراردادهای بین المللی از پیچیدگی های این حوزه آگاه است و می تواند در تسهیل امور راهگشا باشد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله سعی کرده ایم وکلای متخصص را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل بین المللی در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قرارداد های بین المللی سال 1403

دکتر سید محمد آذین

دکتر سید محمد آذین وکیل قراردادهای بین المللی

آقای دکتر آذین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای بیش از 16 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، قراردادی و مشاوره به افراد حقیقی، حقوقی، دولتی و غیردولتی می باشند. پذیرش داوری اختلافات داخلی و بین المللی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان استاد حسن بنا، پایین تر از میدان ملت، خیابان شهید خسروآبادی، پلاک 1، واحد 25، طبقه 4 شرقی

شماره تماس: 09122181846

بیتا ارجمند

بیتا ارجمند وکیل امور قراردادهای بین المللی

خانم بیتا ارجمند وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین المللی و دارای سابقه بالا در وکالت انواع پرونده های حقوقی و کیفری می باشند. قبول دعاوی بین المللی خصوصی، انواع دعاوی خانوادگی و دعاوی حقوق خصوصی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، کریم خان، خیابان خردمند جنوبی، پلاک ۳۰

شماره تماس: 02144260090

مژده بابایی

مژده بابایی وکیل قراردادهای بین المللی

خانم مؤده بابایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، متخصص در انواع قراردادهای بین المللی و دعاوی مرتبط در این حوزه و دارای سابقه بالا در امر وکالت می باشند. از تخصص های ایشان می توانیم به وکالت در دعاوی کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و تجاری اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان ٢٥ (قره تپه ای)، پلاک ٨٩، طبقه ٣، واحد ٥

شماره تماس: ٠٩١٢٦٠٣٥٠٠٩

علیرضا رهنما

علیرضا رهنما وکیل قراردادهای بینالم

آقای علیرضا رهنما وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، جزایی و تجاری مختلف و به ویژه قراردادهای بین المللی، و دارای سابقه بالا در امر وکالت می باشند. سایر تخصص های ایشان در زمینه پرونده های ملکی و ملکی حقوقی است. تنظیم انواع قراردادهای مشارکت در ساخت، قرارداهای تجاری و بازرگانی و تمامی قرادادهای داخلی و بین المللی از تخصص ایشان است.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، بعد از جهاد، پونک، بلوار کمالی، ارمغان B، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09124664404

راضیه رشاد

راضیه رشاد وکیل قراردادهای بین المللی

خانم راضیه رشاد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی و یکی از وکلای متخصص در قراردادهای بین المللی می باشند. ایشان یکی از وکلای موسسه حقوقی کریمی هستند و سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه سـوم

شماره تماس: 0218882470

امیر حسین ابراهیمی

امیر حسین ابراهیمی وکیل قراردادهای بین المللی

امیرحسین ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های قراردادهای بین المللی می باشد. سابقه ی درخشان ایشان در این حوزه بر کسی پوشیده نیست و پیگیری های مداوم و مستمر ایشان در حل پرونده ها بسیار تاثیرگذار بوده و به همین دلیل همواره رضایت مشتریان خود را به دنبال داشته است.

آدرس: تهران، کیانشهر، خیابان شهید ابراهیمی، نبش خیابان قره داغی، پلاک ۲۷۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۱۳۸۸

حمیدرضا ابراهیمی

حمیدرضا ابراهیمی وکیل قرارداد های بین المللی

جناب آقای حمیدرضا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل قراردادهای بین المللی می باشد. ایشان در تمامی حوزه های خانواده، کیفری، حقوقی، تجارت فعالیت کرده و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه ی قراردادهای بین المللی تسلط داشته و وکالت می کند. آقای ابراهیمی در تمامی زمینه ها مشاوره نیز ارائه می دهد.

آدرس: تهران، شریعتی، ابتدای پاسدران، سروستان ۱۰، پلاک ۳۶، واحد ۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۱۰۴۲۲

مهم ترین وظایف بهترین وکیل قراردادهای بین المللی

لازم است بهترین وکیل قراردادهای بین المللی دانش حقوقی لازم در زمینه قراردادها را کسب کرده باشد و در زمان تنظیم قرارداد تجار با طرف های بین المللی همواره اختیارات و تعهدات هر یک را به صراحت بیان کرده و در قرارداد درج نماید. لازم است بهترین وکیل قراردادهای بین المللی تسلط بالایی بر قواعد و موازین تجارت بین المللی داشته باشد و با اتکا به همین دانش بتواند برای قرارداد امضا شده میان دو طرف ضمانت اجرایی در نظر بگیرد. این ضمانت اجرایی باعث دوام قرارداد خواهد شد و اگر به درستی تنظیم شده باشد می تواند طرفین را ملزم به پایبندی به تعهدات موجود در قرارداد کند.

لازم است بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران پیش از امضای هر گونه توافق و قراردادی در محل حاضر شده و از مهارت و دانش خود برای مذاکره در خصوص مسائل مورد اختلاف استفاده نماید. در واقع او باید تلاش داشته باشد تا طرفین را مجاب به امضای قراردادی واقع بینانه کند که منافع طرفین در آن تامین شده است. بهترین وکیل قراردادهای بین المللی می بایست در تنظیم قرارداد همواره مسائل حقوقی کشور میزبان را در نظر بگیرد. هر گونه عدم توجه به حقوق بین الملل می تواند ماهیت قرارداد را به مخاطره انداخته و آن را از ارزش تهی کند.

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی قالب صحیح قرارداد بین المللی را می یابد و سپس با تهیه پلان قرارداد به تنظیم قرارداد بین المللی اقدام می نماید. ممکن است طرف اول نیز اصلاحاتی داشته باشد یا توضیحاتی را درباره خود قرارداد بین المللی و شروط عمومی و اختصاصی آن داشته باشد. در این مورد بهترین وکیل قراردادهای بین المللی باید بتواند درباره لزوم درج مواد قرارداد توضیحات لازم را ارائه نماید و در صورت اقتضاء موارد مورد اختلاف را با مواد متناسب جایگزین کند.

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی باید در زمان امضای قرارداد این نکته را نیز درج کند که در صورت بروز اختلافات میان طرفین، دعوی مورد نظر برای داوری به کدام یک از نهادها ارجاع داده خواهد شد. همچنین می بایست مرجع صالح برای رسیدگی به اختلافات پیش آمده به گونه ای تعیین شود که رجوع به آن از سوی طرفین مورد تایید باشد. همچنین بهترین وکیل قراردادهای بین المللی می تواند برای مستحکم تر کردن قرارداد از ال سی و ضمانت بانکی به عنوان ایمن کننده قرارداد استفاده کنند.

وظایف بهترین وکیل قراردادهای بین المللی

ویژگی های ممتاز بهترین وکیل قراردادهای بین المللی

لازم است بهترین وکیل قراردادهای بین المللی مهارت بالایی در تکلم و نگارش زبان انگلیسی داشته باشد؛ زیرا امروزه اکثر قراردادها به زبان انگلیسی تنظیم می شود. لازم است وکیل معتبر برای صحبت با طرف مقابل و درج تعهدات در متن قرارداد تبحر خاصی در زبان انگلیسی داشته باشد.

لازم است بهترین وکیل قراردادهای بین المللی از تجربیات خود در برقراری ارتباط با طرف مقابل قرارداد استفاده کند. او به دلیل بهره مندی از تجربیات کسب شده، آداب و رسوم کشور میزبان را می داند و می تواند مذاکرات را به نحوی انجام دهد تا منافع موکل در آن به درستی لحاظ شود.

بهترین وکیل قراردادهای بین المللی مدت زمانی را صرف صحبت با موکل خود می کند تا اطلاع کافی درباره منافع، دغدغه ها، اهداف و خواسته های او کسب کند. او در زمان مذاکره همواره منافع موکل خود را در نظر گرفته و برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش می کند. تجربه نشان داده که هر چه اطلاعات وکیل از اهداف موکل بیشتر باشد، قراردادی جامع تر و دقیق تر به امضا خواهد رسید.

بهترین وکیل قراردادهای بین الملل از قوانین و مقررات بین المللی و همچنین قوانین حاکم بر تنظیم قراردادها اطلاع کامل دارد. او با روند رسیدگی به اختلافات در دادگاه های کشور میزبان و همچنین نهادهای داوری آشنایی کامل دارد و از این رو، می تواند در مواقع ضروری بهترین راهکار را در اختیار موکل خود برای خروج از بحران ارائه دهد. همچنین دانش حقوقی بهترین وکیل قراردادهای بین المللی از بروز مشکلات احتمالی به میزان قابل توجهی جلوگیری می کند.

ویژگی بهترین وکیل قراردادهای بین المللی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل قراردادهای بین المللی آشنا کنیم تا روند انتخاب و استخدام آن ها با دقت بیشتری صورت گرفته و اولین قدم برای کسب نتیجه مطلوب برداشته شود. در ادامه نیز شما را با وظایف وکلای تنظیم قرارداد در سطح بین الملل آشنا کردیم و در پایان نیز به بررسی مهم ترین ویژگی های آن ها پرداختیم تا شاید ضرورت استفاده از چنین وکلایی بر تجار ثابت شود. حال نوبت شما است تا اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا