حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات ⚖️【سال1403】

همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که امور بازرگانی، صادرات و واردات در هر کشوری تابع قوانین و مقرراتی است که اطلاع از آن ها برای افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند ضروری به نظر می رسد. در واقع عدم آگاهی از این قوانین است که باعث بروز اقداماتی نسنجیده و خلاف قانون می شود و همین مسئله ممکن است ضررهای هنگفتی را برای افراد درگیر با پرونده های مربوط به دعاوی تجاری به دنبال داشته باشد. در این شرایط مراجعه به یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی تجاری می تواند از بروز خسارت های بعدی جلوگیری کرده و راهگشای فرد در عبور از مشکلات پیش آمده باشد؛ اما یافتن وکلای متخصص و زبده در این زمینه قدری دشوار است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات آشنا کنیم. از شما دعوت می کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات کیست؟

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشیم که باید بهترین وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات بر قوانین حاکم بر تجارت و گمرک تسلط بالایی داشته باشید تا به این شکل بتواند بهترین راهکار برای عبور از مشکلات پیش آمده را در اختیار موکل خود قرار دهد. در واقع برترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات در تلاش است تا گره های موجود بر سر راه موکل خود برای تجارت کالا را برطرف کند و به او در دسترسی به سود قابل توجه و موفقیت در دعاوی مطرح شده کمک کند.

وکیل خوب در امور بازرگانی،صادرات واردات در تلاش است تا با در نظر گرفتن قوانین، مشکلات موکل در امور گمرکی را به حداقل رسانده و واردات و صادرات کالا به کشورهای مختلف در سطح جهان را تسهیل کند؛ اما گاهی دیده شده است که اخلال های اقتصادی، گره هایی را در مسیر وارد کننده و صادر کننده ایجاد می کند و منجر به اقامه دعاوی کیفری علیه موکل می گردد. در واقع در چنین شرایطی بهترین وکیل ایران تلاش می کند تا از تجربیات گذشته خود در حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک بگیرد و منافع او را در محاکم قضایی تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات سال 1403!

روح اله كريمي

روح اله كريمي  بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات

آقای روح اله کریمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و همچنین در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان جهت بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه با ارائه ادله محکمه پسند به عمل می آورد و همچنین قابل ذکر است بگوییم آقای اله کریمی با صبور حوصله به گفته های موکلین خود گوش می سپارد و از جزئی ترین مسائل به سادگی نمی گذرد از این رو بین مردم شهرت دارد.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد17

شماره تماس: 09909390217

آرش نجفی

آرش نجفی وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

جناب آقای آرش نجفی با بیش از 17 سال سابقه وکالت، فارغ التحصیل از رشته کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل هستند. جناب نجفی متخصص در دعاوی بازرگانی، ملکی، استیجاری، تجاری، داوری و بانکی و دعاوی مربوط به علائم تجاری و همچنین دعاوی کیفری هستند.

آدرس دفتر: تهران، کاشانک، نیاوران کاشانک (پورابتهاج)، کوچه مهدیزاده، پلاک 14،واحد 4

تلفن تماس: 09122588842

اقای محمد مهدی طهرانی

اقای محمد مهدی طهرانی وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

جناب آقای محمد مهدی طهرانی وکیل با سابقه پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی هستند. تخصص وی در پرونده های تجاری بین المللی، نفتی، پتروشیمی و پیمانکاری مجرب در پرونده های ملکی و دعاوی مالکیت و امور شرکتهای تجاری است. شما می توانید در صورت نیاز از مشاوره های ایشن بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان منائی، بن بست نسیم، پلاک 4

تلفن تماس: 09129345835

علیرضا نوبن

علیرضا نوبن وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

آقای علیرضا نوبن با بیش از 10 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس و کارشناش ارشد حقوق اسلامی، حقوق تجارت بین الملل‌ هستند. ایشان با تجربه ای که در امور بازرگانی و واردات و صادرات دارند، به راحتی می توانند پرونده های مربوط در این زمینه را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان ونک، ورودی اداری، طبقه 7، واحد 701

تلفن تماس: 09121901893

فاطمه ملکی

فاطمه ملکی وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

سرکار خانم فاطمه ملکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه در حوزه وکالت فعالیت می کنند. خانم ملکی کارشناس ارشد حقوق هستند که در دعاوی حقوقی، بازرگانی، تجاری، املاک وحق سرقفلی، حقوق ارثیه ،امور خانوادگی و مطالبه مهریه نیز تخصص بی نظیری دارند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان منائی، کوچه نسیم

تلفن تماس: 09128635165

امین لیواری

امین لیواری وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

جناب آقای امین لیواری وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی خبره ای هستند. آقای لیواری در دعاوی حقوقی، ملکی، تجاری، حقوق تجاری بین الملل و… فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از ایشان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: البرز، میدان نبوت، ساختمان فرهنگ

تلفن تماس: 09126336066

علیرضا عیوضی

علیرضا عیوضی وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

آقای علیرضا عیوضی وکیل و مشاور حقوقی با تجربه ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، بازرگانی، حقوق تجاری، تجارت فعالیت می کنند. برای استفاده از مشاوره های حضوری و غیر حضوری آقای علیرضا عیوضی می توانید وقت رزور کنید و پس از اطمینان پرونده های خود را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: آذربایجانشرقی، شهرجدید سهند، فاز یک میدان امام حسین، مجتمع تجاری اولدوز، طبقه اول، دفتر وکالت عیوضی

تلفن تماس: 09148451150


ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

باید به این نکته توجه داشته باشید که دعاوی تجاری با پیچیدگی هایی همراه است که حل و فصل آن ها را برای افراد عادی در سطح جامعه غیر ممکن می کند. در واقع شما زمانی می توانید در این دعاوی حرفی برای گفتن داشته باشید که با قوانین حاکم بر تجارت و گمرک کشور آشنایی کاملی داشته باشید. در واقع همکاری با بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات می تواند ضعف های حقوقی شما در این زمینه را کاهش داده و احتمال کسب پیروزی در اینگونه دعاوی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تجربه نشان داده است که نیمی از افراد درگیر در پرونده های مرتبط با دعاوی تجارت که به صورت شخصی تصمیم به حضور در دادگاه گرفته اند، دچار شکست شده اند. چرا که علم حقوق همواره با گستردگی هایی همراه است و هر شخص با هر میزان از دانش نمی تواند به موفقیت در این دعاوی امیدوار باشد. در واقع لازم است برای کسب نتایج درخشان در این پرونده ها، به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که برای سال های متمادی در این زمینه به حل و فصل اختلافات پیش آمده پرداخته اند و تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده اند.

همواره می توانید به روش های مختلف در جهت افزایش آگاهی حقوقی خود به خصوص در دعاوی تجاری اقدام کنید. یکی از این روش ها کسب مشاوره حقوقی از بهترین وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات است. در این روش که به شیوه های حضوری، تلفنی و آنلاین در دسترس عموم است، می توانید مهم ترین خواسته های خود در خصوص پرونده را با وکیل در میان گذاشته و با کمک گرفتن از او راهکاری موثر را برای عبور از مشکلات موجود در پرونده های مربوط به صادرات و واردات پیدا کنید.

توصیه می کنیم که اگر در امور بازرگانی یا مسائل مربوط به گمرک و خروج یا ورود کالا با مشکلاتی جدی رو به رو شده اید، پیش از هر گونه اقدام نسبت به دریافت مشاوره حقوقی اقدام کنید. در واقع وکیل به واسطه دانش حقوقی و تجربیاتی که در سال های متمادی به دست آورده است، از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کرده و از عواقب ناگواری جلوگیری به عمل می آورد. همچنین مشاوره حقوقی حضوری به دلیل امکان بررسی پرونده و مستندات می تواند در اینگونه دعاوی موثرتر واقع شود.

بهترین وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

مهمترین ویژگی های وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

باید به این نکته توجه داشته باشیم که بهترین وکیل امور بازرگانی، صادرات و واردات در مقایسه با سایر وکلای پایه یک دادگستری تسلط بالاتری به قوانین و مقررات حاکم بر امور بازرگانی و تجارت دارد. علاوه بر این، وجود ویژگی و مهارت هایی در این وکیل باعث شده است تا امید به کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده افزایش پیدا کند. در ادامه سعی داریم به برخی از مهم ترین مهارت و ویژگی های وکیل امور بازرگانی بپردازیم که با دنبال کردن آن ها می توانید وکلای مد نظر خود را شناسایی و استخدام کنید.

صبر و حوصله: یکی از مهم ترین ویژگی هایی که لازم است وجود آن را در بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات مورد سنجش قرار دهید، میزان تحملی است که وکیل مورد نظرتان در مقابل ناملایمت های مسیر دادرسی از خود به نمایش می گذارد. در واقع هر گونه به هم ریختگی روانی در وکیل می تواند او را دچار تصمیم گیری های عجولانه کند و همین مسئله می تواند در دعاوی پیچیده ای مانند امور بازرگانی به ضرر موکل تمام شده و خسارت هایی را برای او به دنبال داشته باشد.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: در واقع لازم است وکیل با روند رسیدگی به پرونده به طور کامل آشنایی داشته باشد و قدرت این را در خود داشته باشد تا با افراد دخیل در پرونده ارتباط گرفته و از تعاملات خود جهت حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده کند. همواره این موضوع را باید در نظر داشته باشیم که ارتباط وکیل با موکل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که تنها در این صورت است که می توانیم شاهد تعاملات موثری بین دو طرف برای پیشرفت در رسیدگی به پرونده باشیم.

تسلط بر قوانین و تبصره های تجارت: باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که دولت ها در زمینه واردات و صادرات و امور مربوط به بازرگانی سخت گیری هایی را دارند و کوچک ترین اقدام فرد در این زمینه می تواند صدماتی را برای موکل به همراه داشته باشد و او را دچار ضررهای هنگفت کند. در واقع وکیل با استناد به دانش حقوقی خود می تواند از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کرده و رفتارهای موکل را کنترل نماید. علاوه بر این، او می تواند دعاوی مطرح شده در زمینه امور بازرگانی را به سهولت به صلح و سازش برساند.

بهترین وکیل امور بازرگانی و صادرات واردات

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و با ما تا انتهای مقاله بهترین وکیل امور بازرگانی،صادرات واردات همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات آشنا کردیم تا با سهولت بیشتری بتوانید گزینه های مد نظرتان را انتخاب و استخدام کنید. در ادامه تلاش ما بر این بود تا ضرورت مشاوره حقوقی در زمینه های تجاری و بازرگانی را به شما گوشزد نماییم و در انتهای مقاله نیز به بررسی مهم ترین مهارت ها و ویژگی هایی از وکلای متخصص در زمینه دعاوی بازرگانی پرداختیم که به شما در یافتن چنین وکلایی کمک می کند. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا