وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در گیلان ⚖️【سال1403】

در بسیاری از موارد قانون مصوب در کشور از احکام شرع به دست آمده است. همانطور که می‌دانیم اسلام برای زن حقوق مالی بسیاری را در نظر گرفته که تعداد زیادی از آنها امروزه به صورت قانون درآمده است. یکی از مهمترین حقوق مالی زن در قوانین مدنی کشور مهریه می‌باشد که تعیین آن به صورت توافقی بین زن و مرد صورت می‌پذیرد. اگر در زمینه مطالبه مهریه نیاز به یک وکیل توانا دارید لازم است تحقیقات جامعی انجام داده تا به سراغ مطلوب‌ترین و مجرب‌ترین گزینه بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در گیلان آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در گیلان

بهترین وکیل مهریه در گیلان کیست؟

در مهریه عندالاستطاعه زن زمانی می‌تواند به حقوق مالی خود در خصوص مهریه دست پیدا کند که مرد از نظر مالی در سطحی قرار گرفته باشد که بتواند مهریه زن را پرداخت کند؛ اما در مهریه مطالبه شرایط به این صورت نیست و زمانی که زن مهریه خود را به صورت قانونی مطالبه نماید مرد ملزم است آن را در اختیار زن قرار دهد. به هر حال شما می‌توانید برای مطالبه مهریه در اداره ثبت یا دادگاه‌های خانواده به سراغ بهترین وکیل در مازندران رفته و روی تجربیات و دانش حقوقی او حساب ویژه‌ای باز کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گیلان از نظر تحصیلات و دانش حقوقی در بین رقبای جدی خود سرآمد خواهد بود و می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات مربوط به مطالبه پرونده پیش روی شما قرار دهد. همچنین می‌دانیم که بهترین وکیل مهریه در گیلان سال‌های زیادی را در زمینه حقوق مشغول به فعالیت بوده و توانسته در تمامی این سال‌ها با فعالیت‌های حقوقی خود مانند مشاوره و قبول وکالت تجربیات گران‌بهایی را کسب نماید. سابقه وکیل مهریه خوب در گیلان از معیارهای مهم برای انتخاب او است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در گیلان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

محمد حسن فعال

محمد حسن فعال بهترین وکیل مهریه در گیلان

جناب آقای محمد حسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری در گیلان است. ایشان با 19 سال سابقه درخشان در دعاوی خانواده و مهریه، توانسته در شهر گیلان یکی از بهترین وکلای این حوزه باشد و مراجعین خود را با نهایت تلاشی که در کار می‌گذارند، همیشه راضی نگه داشته اند. اگر می‌خواهید از یک وکیل مجرب کمک بگیرید آقای فعال یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب هستند.

آدرس دفتر: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

وحید اپکچیان عسکری

وحید اپکچیان عسکری

آقای وکیل وحید اپکچیان عسکری، وکیل پایه یک دادگستری با تجربه ای بیش از 16 سال در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی در شهر لاهیجان می‌باشد. ایشان به صورت حرفه ای این در زمینه وکالت فعایت می‌کنند و یکی از بهترین مشاوران حقوقی در استان گیلان محسوب می‌شوند که با تبحر و تجربه ی کافی، پرونده های موفق بسیاری را در پرونده خود ثبت کرده اند.

آدرس: لاهیجان خیابان استقلال روبروی مخابرات قدیم-دفتر وکالت

سید مجید احمدی

سید مجید احمدی

آقای وکیل مجید احمدی، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه دعاوی خانوادگی، کیفری و ملکی در شهر گیلان فعایت می‌کنند. ایشان با دقت و تعهدی که در کار می‌گذارند، توانسته اند موفقیت های بسیاری در پرونده هایشان به ثبت برسانند. تخصص گسترده ی او در پرونده های پیچیده، نتایج مطلوبی برای موکلانش به دست آورده است.

آدرس: گیلان-بندر انزلی- خ مطهری -جنب بانک مسکن شعبه مرکزی-مجتمع فارابی-ط دوم

حسن احمدی

حسن احمدی

آقای وکیل حسن احمدی، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و ملکی در گیلان، نظر بسیاری از موکلان را به خودت جلب کرده اند. ایشان به دلیل تعهد و دقتی که در فعالیت های حقوقیشان می‌گذارند، توانسته اند نتایج بسیاری مطلوبی را کسب کنند و خود را در شهر گیلان یکی از شناخته شده ترین وکلا کنند.

آدرس: رشت حاجی آباد ساختمان گاندی طبقه سوم

ناصر اخوان اقدم

ناصر اخوان اقدم

آقای وکیل ناصر اخوان اقدم، وکیل پایه یک دادگستری در شهر گیلان است. ایشان با بیش از 13 سابقه در زمینه های مختلف حقوقی مانند دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و امور ثبتی فعایت می‌کنند و یکی از معتبر ترین وکلا در این محدوده هستند. ایشان توانسته اند توجه مراجعین را به قدری جلب کنند که حتی خدمات ویژه ای نیز به ایرانیان خارج کشور هم می‌دهند.

آدرس: رشت خ لاکانی مجتمع تجاری کاسپین ط ۴ واحد ۱۰

خصوصیات مهم بهترین وکیل مهریه در گیلان

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین معیارهایی که باید وجود آن را در بهترین وکیل مهریه در گیلان مورد بررسی قرار دهیم دانش حقوقی بالا است. برای این کار شما می‌توانید از وکیل خود سوابق تحصیلیش را بپرسید تا برای شما عیان شود که او در کدام یک از دانشگاه‌های کشور تحصیل کرده و میزان تحصیلات او تا چه اندازه‌ای است. همچنین وکیل باید تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات کشور داشته باشد و به تمامی سوالاتی که از او می‌پرسید به طور کامل جواب دهد تا بتوانید به سادگی در دعاوی مهریه به او اعتماد کامل داشته باشید.

تجربیات قابل اعتماد: اگر بخواهیم ویژگی دیگری را برای وکلای معتبر دادگستری نام ببریم می‌توانیم به تجربه و سابقه درخشان او اشاره داشته باشیم. وکیل باید سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی باشد تا از این راه بتواند تجربیات گران‌بهایی را کسب کرده و سابقه درخشانی را از خود به جای بگذارد. اگر تجربیات وکیل در سطح بالایی قرار داشته باشد، به طور قطع می‌تواند راهکار های مناسب‌تری را برای حل مشکلات مربوط به مهریه در اختیار موکل خود در همه حال قرار دهد.

شهرت بالا:  شهرت بهترین وکیل مهریه در گیلان به او کمک می‌کند تا در بین رقبای جدی خود حرفی برای گفتن داشته و در محاکم قضایی نیازهای حقوقی شما را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برساند. اگر وکیلی در زمینه دعاوی مربوط به مهریه به شهرت بالایی دست پیدا کرده باشد می‌توان از این موضوع چنین نتیجه گرفت که سطح دانش حقوقی و تجربیات او بالا است و می‌تواند در زمینه دعاوی مختلف به شما کمک نماید. در واقع می‌توان چنین گفت که شهرت یک وکیل یکی از معیارهای مهم در انتخاب او محسوب می‌شود.

پشت کار و جسارت: دقت داشته باشید که وکیل نباید به سادگی تسلیم طرف مقابل شده و خواسته‌های حقوقی او را بپذیرد بلکه او باید همواره منافع و اهدافی که موکل در سر دارد را اولویت قرار داده و برای تحقق آنها تلاش نماید. وکیل باید با جسارت و شجاعت مثال زدنی خود در محاکم قضایی حاضر شده و در دادگاه دفاعیات موثر خود را ارائه دهد تا به این شکل هیچ ضرر و خسارتی به موکل وارد نشود. در صورتی که وکیل ترسو باشد و از تنش‌ها بگریزد هرگز نخواهد توانست گزینه مناسبی برای انتخاب از سوی شما باشد.

۴ وظیفه بهترین وکیل مهریه در گیلان

تنظیم اسناد حقوقی: این نکته را در نظر بگیرید که بهترین وکیل مهریه در گیلان از مهارت‌های نوشتاری بالایی برخوردار است و می‌تواند کارهای اداری را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند. او می‌تواند با تنظیم اسناد حقوقی در اداره ثبت و دادگاه خانواده خواسته‌های حقوقی شما را مطرح نموده و به شیوه‌ای قانونی آنها را دنبال کند. همچنین لازم است به این نکته توجه داشته باشید که برای مطرح کردن دعاوی حقوقی لازم است دادخواست تنظیم نموده و وکیل می‌تواند این مهم را به درستی به انجام برساند.

رعایت اصول حرفه‌ای: یکی دیگر از وظایفی که همواره بر عهده وکلای معتبر و موفق است این می‌باشد که آنها همواره باید اصول حرفه‌ای را رعایت نموده و گام بلندی را در جهت تحقق اهداف موکل بردارند. یکی از جنبه‌های اصول حرفه‌ای این است که حد و مرزهای موکل به طور کامل رعایت شده و منافع او در اولویت قرار بگیرد. وکیل باید زمانشناس بوده و از نظم و ترتیب قابل قبولی نیز برخوردار باشد تا به این شکل خسارت‌هایی به موکل و اهداف او وارد نگردد. وکیل هرگز نباید از انجام این وظیفه خود کوتاهی کند.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: گاهی از بهترین وکیل مهریه در گیلان خواسته می‌شود که در محیط دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را ارائه دهد. در چنین شرایطی باید حضور موثری در محاکم قضایی داشته باشد و با دفاعیات مطلوبی که در این زمینه ارائه می‌دهد، حافظ منافع و اهداف موکل خود باشد. به این مسئله توجه داشته باشید که هرچه کیفیت دفاعیات وکیل بیشتر باشد او می‌تواند در کمترین زمان ممکن خواسته‌های موکل خود را برآورده نماید این دفاعیات می‌بایست در زمینه مهریه و شرایط مطالبه یا پرداخت آن صورت بپذیرد.

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهمترین خدمات و وظایف وکلا که می‌توانید حساب ویژه‌ای را روی آن باز کنید، مشاوره حقوقی می‌باشد. در مشاوره حقوقی این موقعیت در اختیار شما به عنوان موکل قرار گرفته است تا تمامی سوالات خود را در خصوص پرونده‌های مهریه بپرسید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. مشاوره حقوقی به شما کمک می‌کند تا دانش خود را در این زمینه افزایش داده و مهیای حضور در دادگاه خانواده شوید و به این شکل دفاع بهتری از منافع و اهداف خود در محضر قاضی پرونده داشته باشید.

بهترین وکیل مهریه در گیلان

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز در سایت برترین وکیل تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم بتوانید اهداف خود را با تکیه بر دانش حقوقی وکلای معرفی شده تامین نمایید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل مهریه در گیلان آشنا کنیم. همچنین تلاش کردیم تا برخی از مهمترین خصوصیاتی که لازم است وکلا داشته باشند را بررسی نماییم و پس از آن نیز به سراغ مهمترین وظایف وکلای متخصص در زمینه مهریه رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در این خصوص دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا