کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی ⚖️【سال1403】

اصل 49 قانون اساسی به موضوع رباخواری، اختلاس، سرقت، قمار، رشوه و موضوعات این چنینی ارتباط دارد. پیش از انقلاب اموال برخی از افراد از طریق راه های نامشروع همچون سرقت، قمار و … به دست می آمد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی و با تصویب اصل 49 قانون اساسی، دولت موظف شد به اموال افرادی که از طریق نامشروع به دست آورده اند رسیدگی نماید و آنها را به صاحبان اصلی بازگرداند و یا در صورتی که صاحب واقعی آن پیدا نشد، اموال را به بیت المال تحویل دهد. رسیدگی به این پرونده ها به تبحر و دانش بالا نیاز دارد لذا در ادامه به معرفی بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی می پردازیم و وکلای خوش نام در این زمینه را معرفی می کنیم. همراه ما باشید.

بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی کیست؟

بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی کیست؟

بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی فردی است که اطلاعات کامل و دقیقی از این موضوع دارد و پرونده هایی را با موفقیت به سرانجام رسانده است. باتوجه به اینکه در زمان پهلوی افرادی اموال بسیاری را از طریق نامشروع به دست آوردند، دولت در تلاش است تا این اموال را به صاحبان اصلی آن برساند لذا برای این کار باید وکیلی خبره وکالت پرونده ها را در دست بگیرد تا بتواند به خوبی از حقوق موکل دفاع کند.

بهترین وکیل تهران به دلیل سابقه و دانش کافی که در حیطه چنین پرونده هایی دارد بهتر از هر شخصی می تواند کمک کننده باشد. اصل 49 قانون اساسی می تواند یکی از پیچیده و زمان برترین پرونده ها باشد لذا راهکار مناسب مراجعه به بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی است.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی سال 1403!

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده ها مهم:

 • وکالت تخصصی در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

نجات علی پور

آقای نجات علی پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ارومیه به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی با چندین سال سابقه درخشان وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت حرفه ای به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش ها و پیش آمد های احتمالی آگاه می سازد و آنان را ار حق و حقوقشان مطلع می کند. وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه دعاوی کیفری در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، روبروی بانک دی، ساختمان تجارت، واحد ۱۱

شماره تماس: 09141412141

علی یار ارشدی

علی یار ارشدی

آقای علی یار اشدی وکیل خبره و مشاور حقوقی توانا پایه یک دادگستری با بیش از 22 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری مشغول است. ایشان بیش از ده ها پرونده کیفری اعم از سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و … را به شیوه های ماهرانه به موفقیت رسانده از این رو مراجعین با خیالی آسوده پرونده های کیفریشان را به دست آقای ارشدی می سپارند. وی با موفقیت های پی در پی توانسته یکی از بهترین وکلا تهران باشد. همچنین به صورت حضوری و غیر حضوری به جز ایام تعطیل به افراد بسته به پیچیدگی پر.نده دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های ممکن آگاه می سازد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اقدسیه، تقاطع شهید لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۸۸۱۸۲

کیوان ادیبی

کیوان ادیبی

جناب آقای کیوان ادیبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران با بیش از 18 سال سابقه وکالت می پذیرد. وی در حوزه دعاوی کیفری به صورت تخصصی فعالیت دارد و پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است. ایشان برای رساندن حق به حق دار و بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد. از ویژگی های فردی او می توان به صبر و امانت داریشان اشاره کرد. وی وکیلی کار کشته در زمینه های اختلاس، ربا، فشاد و … می باشد. برای بهره مندی از دانش حقوقی او می توان با تعیین وقت قبلی و دریافت مشاوره به دفتر ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان ۲۲ بهمن، انتهای طالقانی، کوچه بهار، پلاک۲۶، طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۹۵۲۹۹

حسین احمدی

آقای حسین احمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در تهران وکالت می پذیرد و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکلش در محضر دادگاه انجام می دهد. ایشان وکیلی توانا در امور کیفری هستند و پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده اند، از پرونده های موفق اخیر ایشان می توان به زمینه دعاوی سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان انقلاب، جنب سینما سپیده، کوچه اسکو، پلاک۱۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۴۹۳۴۴

عباس آخوند مهریزی

جناب آقای عباس آخوند مهریزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تهران به صورت حرفه ای در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می کند. ایشان با بیش از 14 سال سابقه وکالت بین مردم در زمینه دعاوی کیفری جز وکلا کار کشته و خبره شناخته شده اند. ایشان هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده و به درستی در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. برای دریافت مشاوره با تعیین وقت قبلی می توان به دفتر کار ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: تهران، فرجام، پلاک۶۸۰، واحد۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۷۷۴۶۹

امیر ونکی

جناب آقای امیر ونکی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران یکی از وکلا خبره در حوزه دعاوی کیفری می باشد وی به صورت تخصصی در زمینه های ربا، فساد، سرقت و … وکالت می پذیرد. ایشان با بیش از 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی با دستی پر در محضر دادگاه حاضر می شود و از موکل خود دفاع می کند. او پرونده های موفق زیادی را در سابقه خود جای داده  به گونه ای که مراجعین برای اعطای وکالت به ایشان آسوده خاطر هستند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، رویه روی میرداماد، پلاک ۱۱۷۳،طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۱۹۲۷۳۳


نحوه اجرای اصل 49 قانون اساسی

ثروت های ناشی از ربا، رشوه، سرقت، قمار، غصب، اختلاس، سوء استفاده از موقوفات دولتی، ایجاد اماکن فساد و دیگر موارد که همگی جزو اموال نامشروع می باشند و طبق اصل 49 قانون اساسی باید به صاحبان اصلی آن ها بازگردانده شود و در صورتی که صاحبان اصلی آنها مشخص نباشد، این اموال باید به بیت المال تحویل داده شود. توجه داشته باشید که این حکم باید به وسیله دولت اجرا و انجام گردد.

در ادامه 4 روش اجرای اصل 49 قانون اساسی را شرح می دهیم:

در صورتی که شاکی خصوصی و یا یکی از افرادی که در دادستان و یا مراجع قضایی جایگاهی دارد، یکی از موارد اصل 49 قانون اساسی را کشف و به شعب دادگاه ها اطلاع دهد، یک شورای عالی قضایی جهت رسیدگی دقیق به پرونده تشکیل می گردد.

اگر ثابت شود که امول گفته شده از طریق راه های نامشروع به دست آمده و صاحب واقعی آن مشخص شود، اموال به شخص مالک برگردانده می شود و در غیر این صورت، اموال را به بیت المال تحویل میدهند. نکته ای در این جا حائز اهیمت می باشد، در صورتی که اموال از طریق نامشروع به دست آمده باشد علاوه بر رد مال، فرد محکوم خواهد شد.

موضوع دگیری که باید ذکر کنیم این است که مطابق اصل 37 قانون اساسی، باید اموال و دارایی های افراد از تعرض در امان باشد، اما در صورتی که به دست قانون و مقامات قضایی اثبات گردد که این ها از راه نامشروع بوده است باید به روش های قانونی و به دست مقامات بازپس گرفته شود.

نحوه اجرای اصل 49 قانون اساسی

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید، تلاش کردیم مطالبی مفید را در این مقاله جمع آوری کنیم. اموال نامشروع یکی از موضوعاتی است که پس از پیروزی جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم شد و تاکنون مقامات قضایی در تلاش هتستند به اموالی که به ناحق از افراد گرفته شده رسیدگی نمایند. برای اینکه دسترسی سریعی به وکلای حرفه ای داشته باشید به معرفی بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی پرداختیم. در انتها از شما خواهشمندم نظرات، سوالات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا