وکلا

10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما ⚖️【سال1403】

دعاوی کار، کارگر و کارفرما، دعاوی حقوقی هستند که بین کارگر و کارفرما در ارتباط با مسائل کاری مطرح می‌شوند. این دعاوی ممکن است در ارتباط با موضوعات مختلفی مانند حقوق و مزایای کارگر، شرایط کار، اخراج کارگر، حوادث ناشی از کار و غیره مطرح شوند. در واقع گاهی ممکن است کارگر و کارفرما با یکدیگر دچار اختلافات حقوقی جدی در زمینه کار شوند. در چنین شرایطی لازم است هر دو نفر، حل مشکلات پیش آمده را از قانون مطالبه نمایند؛ اما برای حضور موفق در اداره کار و دادگاه های مربوطه لازم است فرد با قوانین و مقررات آشنایی داشته باشد. از این رو، افراد حقیقی و حقوقی می توانند برای جبران ضعف های حقوقی خود از وکلای شاخص استفاده کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما آشنا کنیم.

بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما کیست؟

بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما کیست؟

دعاوی کار، دعاوی مهمی هستند که می‌توانند حقوق کارگر و کارفرما را تحت تأثیر قرار دهند. در صورتی که بین کارگر و کارفرما اختلافی در زمینه مسائل کاری ایجاد شود، بهتر است که از بهترین وکیل اداره کار در تهران کمک بگیرید. در واقع بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما از وظایف کارگر و کارفرما در قبال یکدیگر اطلاع کامل دارد. از سوی دیگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری می تواند قوانین مربوط به اداره کار را مورد بررسی قرار دهد و از میان آن ها راهی برای تحقق حقوق موکل پیدا کند.

کارگر در دعاوی کار وظیفه دارد که مدارک و مستندات لازم را در اختیار وکیل خود قرار دهد. کارگر همچنین باید در جلسات دادگاه حضور داشته باشد و به سوالات وکیل و قاضی پاسخ دهد. کارفرما نیز در دعاوی کار وظیفه دارد که به وکیل خود اختیارات لازم را برای پیگیری پرونده بدهد. کارفرما همچنین باید در جلسات دادگاه حضور داشته باشد و به سوالات وکیل و قاضی پاسخ دهد. وکیل متخصص در زمینه دعاوی کار، کارگر و کارفرما در تلاش است تا مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص کار، کارگر و کارفرما را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما سال 1403!

زهره آبیار

زهره آبیار بهترین وکیل کار، کارگر، کارفرما

سرکار خانم سرور ثانی نژاد وکیل خبره و مشاور حقوقی در تهران با بیش از 14 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در دعاوی که ارتباط مستقیم با کار، کارگر و کارفرما دارد فعالیت می کند و پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را اعلام می دارد.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان ملکی، پاساژ درخشان، طبقه سوم، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۷۹۸۱۷۵

مرتضی وهابی خنکدار

مرتضی وهابی خنکدار بهترین وکیل کار، کارگر، کارفرما

جناب آقای مرتضی وهابی خنکدار وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ساری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته یکی از نام دارن این شهر به عنوان بهترین وکیل ساری باشد. ایشان در امور کار، کارگر و کارفرما پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود ثبت کرده و همچنین با دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، کوچه نارون، مجتمع نارون، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۲۶۷۰۷۵

اتیه ویلکی

لتیه ویلکی  بهترین وکیل کار، کارگر، کارفرما

خانم اتیه ویلکی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 89 با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به افراد با در نظر گرفتن قوانین وکالت و سختی پرونده مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. ایشان با موفقیت های پی در پی در حوزه کار، کارگر و کارفرما توانسته وکیلی نام دار و متخصص در بین مردم شناخته شود.

آدرس دفتر: چالوس، ابتدای بلوار امام رضا، ساختمان باران، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۵۸۹۷۸

نورمحمد ایشار

نورمحمد ایشار بهترین وکیل کار، کارگر، کارفرما

آقای نورمحمد ایشار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در تهران جز وکلا محبوب حوزه کار، کارگر و کارفرما می باشد. ایشان با تبحر و تخصص به امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می پردازند و مراجعین را با توجه به پیچیدگی پروندشان راهنمایی می کند. وی برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان جمهوری اسلامی، جنب اداره پست، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۴۲۹۶۸۰

سید افشین ابی ابراهیمی

سید افشین ابی ابراهیمی بهترین وکیل کار، کارگر، کارفرما

آقای سید افشین ابی ابراهیمیوکیل و مشاور پایه یک دادگستری از سال 1389 با تبحر و دانش حقوقی مکفی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت تخصصی در این دعوی وکالت می پذیرد. ایشان قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات محکمه پسند می گردد و در روز موعد با ارائه آن ادله به محضر دادگاه رونده پرونده را کوتاه تر می کند.

آدرس دفتر: همدان، ابتدای پیاده راه بوعلی، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه آخر

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۶۵۲۴۲


وظایف وکیل کار، کارگر و کارفرما

وکیل کار، فردی است که در زمینه حقوق کار و دعاوی کار تخصص دارد. وکیل کار وظیفه دارد که به کارگر و کارفرما در حل و فصل اختلافات کاری خود کمک کند. پیش از اینکه به بهترین وکیل دعاوی کار، کارگر و کارفرما مراجعه کنید لازم است با مهم ترین وظایفی که این وکلا بر عهده دارند آشنا شده و حوزه اختیارات آن ها را بدانید تا به این شکل بتوانید با اطلاعات کامل تری در این خصوص از وکیل استفاده کرده و ضعف های خود را جبران کنید. وظایف وکیل کار به شرح زیر است:

مشاوره حقوقی: وکیل کار وظیفه دارد که به کارگر و کارفرما در زمینه مسائل حقوقی کار مشاوره دهد. این مشاوره می‌تواند در مورد موضوعات مختلفی مانند حقوق و مزایای کارگر، شرایط کار، اخراج کارگر، حوادث ناشی از کار و غیره باشد. به این موضوع دقت داشته باشید که مشاوره حقوقی به روش های مختلفی مانند آنلاین، حضوری و تلفنی ارائه می شود و شما می توانید بسته به شرایط شخصی تان یکی را برای افزایش اطلاعات حقوقی خود برگزیده و در نهایت از مزایای آن استفاده کنید.

تنظیم قراردادهای کاری: وکیل کار می‌تواند قراردادهای کاری بین کارگر و کارفرما را تنظیم کند. این قراردادها باید مطابق با قوانین و مقررات کار باشد. دقت داشته باشید که اگر در تنظیم قراردادهای کاری از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما استفاده کنید، می توانید از بروزاختلافات احتمالی در این زمینه جلوگیری کرده و در نهایت تصمیمات درست تری را برای آینده کاری خود بگیرید. به هر حال وکیل اطلاعات حقوقی جامعی دارد و می تواند برای تنظیم درست قراردادها از آن ها بهره بگیرد.

پیگیری دعاوی کار: در صورتی که بین کارگر و کارفرما اختلافی در زمینه مسائل کاری ایجاد شود، وکیل کار می‌تواند از طرف کارگر یا کارفرما در دعاوی کار پیگیری حقوقی انجام دهد. در نظر داشته باشید که وکیل می تواند در محاکم قضایی در خصوص اختلافات مربوط به کار دفاع موثری را از موکل خود داشته باشد و اجازه ندهد که سوء رفتارهای دیگری حقوقی را از وی ضایع و پایمال کند. در نظر داشته باشید که مهارت های کلامی و ارتباطی وکیل در این دعاوی نقش موثری دارد.

وظایف وکیل کار، کارگر و کارفرما

انواع دعاوی کار و نقش وکیل کار، کارگر و کارفرما

دعاوی فردی: دعاوی فردی، دعاوی هستند که بین کارگر و کارفرما به صورت فردی مطرح می‌شوند. این دعاوی ممکن است در ارتباط با موضوعات مختلفی مانند حقوق و مزایای کارگر، شرایط کار، اخراج کارگر، حوادث ناشی از کار و غیره مطرح شوند. در نظر داشته باشید که در دعاوی فردی بهترین وکیل دعاوی کار، کارگر و کارفرما می تواند به خوبی خواسته های موکل خود را درک کرده و برای برون رفت از آن ها راهکارهای مناسبی را در پیش بگیرد.

دعاوی دسته ‌جمعی: دعاوی دسته ‌جمعی، دعاوی هستند که توسط گروهی از کارگران علیه کارفرما مطرح می‌شوند. این دعاوی معمولاً در ارتباط با موضوعاتی مانند نقض حقوق کارگران، شرایط کار نامناسب و غیره مطرح می‌شوند. در چنین شرایطی تمامی کارگران برای جلوگیری از پایمال شدن حقوق قانونی شان لازم است پیش از هر گونه اقدام با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و از او مشاوره حقوقی دریافت نمایند. توصیه های وکیل در این خصوص می تواند راهگشا باشد.

دعاوی مطرح شده توسط کارفرما: در نظر داشته باشید که کارگر در زمان استخدام در شرکت، کارگاه یا کارخانه در قبال محیط کار و کارفرمای خود دارای تعهدات جدی می شود. در صورتی که کارگر از این وظایف قصور داشته باشد، کارفرما می تواند به صورت قانونی از او شکایت کرده و حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید؛ بنابراین می توان گفت که دعاوی مطرح شده از سوی کارفرما نیز از جمله مهم ترین این دعاوی هستند که به کمک بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما قابل حل و فصل است.

دعاوی مطرح شده توسط کارگر: در قسمت قبل اشاره داشتیم که کارگر در قبال محیط کار و کارفرما دارای تعهدات جدی است که مرز این تعهدات را قرارداد امضا شده مشخص می کند. اکنون لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که کارفرما نیز در عوض نیاز است به تعهدات خود پایبند باشد. این تعهدات می تواند شامل پرداخت به موقع حقوق و مزایا، حق بیمه و بیمه بیکاری و مواردی از این جنس باشد. امروزه تعداد زیادی از پرونده های قضایی توسط کارگران علیه کارفرمایان اقامه می شود.

انواع دعاوی کار و نقش وکیل کار، کارگر و کارفرما

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما آشنا کنیم تا اگر در محیط کار با مشکلات جدی رو به رو شدید بتوانید از توانایی وکلای یاد شده استفاده کرده و اختلافات پیش آمده را کنار بزنید. در ادامه تلاش کردیم تا وظایفی که وکیل در دعاوی کار بر عهده دارد را مورد بررسی قرار دهیم تا حوزه اختیارات او مشخص شود. در ادامه نیز به انواع دعاوی کار اشاره داشتیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا