وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندر نوشهر ⚖️【سال1402】

تعدد وکلا باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه حقوقدانان قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. باید دقت داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب در پرونده و دستیابی به موفقیت در دعاوی حقوقی و کیفری در گرو بهره مندی از وکلایی است که در زمینه کاری خود سرآمد هستند. تمامی افراد می توانند با مراجعه به وکلای مجرب و متخصص ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و گام های مثبتی برای کسب پیروزی در محاکم قضایی بردارند. اما یافتن وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، سعی داریم در این مطلب شما را با بهترین وکیل بندر نوشهر آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل بندر نوشهر

بهترین وکیل بندر نوشهر کیست؟

در بندر نوشهر با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. با مراجعه به هر یک از این دفاتر و موسسات حقوقی می توانید با وکلا ملاقات داشته و از آن ها در خصوص پرونده و دعاوی مطرح شده کسب تکلیف نمایید. لازم به ذکر است که نتاایج مطلوب در پرونده تنها با مراجعه به وکلای مطرح و خبره حاصل می شود. بهترین وکیل بندر نوشهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل بندر نوشهر سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف و حضور در محاکم قضایی کرده است و توانتسه در این مسیر تجربیات با ارزشی را کسب نماید. تجربیات بهترین وکیل مازندران به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، آن ها را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت حل و فصل نماید. بهترین وکیل بندر نوشهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بندر نوشهر بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر نوشهر سال 1402

سعید خزائی پول

جناب آقای سعید خزائی پول وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشد.ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد.همچنین ایشان در خصوص پرونده مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان فردوسی، میدان فردوسی، پاساژ ولیعصر طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۱۲۸۳۵

سام سالاریان

جناب آقای سام سالاریان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشد.ایشان با تلاش و مهارت های لازمه پرونده موکلین خود را با موفقیت به اتمام می رساند. او به صورت همه روزه آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، میدان آزادی، بلوار سعدی، طبقه فوقانی بانک مسکن

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۱۹۸۶۶

ایرج رضایی نژاد

جناب آقای ایرج رضایی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشدایشان به صورت24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان ۱۵ خرداد، جنب پاساژ قزوینی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۵۵۱۲۶

حسن پورحسین سریوی

جناب آقای حسن پورحسین سریوی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده در نوشهر مشغول وکالت می باشد.ایشان با دانش حقوقی و تبحر خاص پرونده موکلین را با موفقیت به سر انجامی خوش می رساند، وی به صورت 24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، ابتدای خیابان فردوسی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر کلانتریان

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۴۱۲۹۶

عاطفه گیل

خانم عاطفه گیل وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر مازندران توانسته با هوش حقوقی و بیان شیوا پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای دهد، از این رو ایشان یکی از وکلای نام دار نوشهر در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشد.

آدرس دفتر: نوشهر، میدان آزادی، بلوار سعدی، بعد از بهزیستی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۱۰۲۹۸

سه عامل که باعث می شود وکیل بندر نوشهر دستمزد بیشتری را درخواست کند

عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه را در اختیار ندارند. همین عدم بهره مندی از دانش حقوقی باعث می شود تا نتایج به دست آمده چندان مطلوب افراد دخیل در پرونده نباشد و تنها راه حل چنین مشکلی مراجعه به بهترین وکیل بندر نوشهر است. به میزان دستمزدی که می بایست به یک وکیل در ازای انجام امورات حقوقی از سوی موکل پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند.

 عوامل مختلفی باعث می شود وکیل دستمزد بیشتری را از موکل خود مطالبه کند که سه مورد از مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

پیچیدگی پرونده: یکی از عوامل مهم در میزان حق الوکاله وکیل در انواع پرونده های حقوقی و کیفری میزان پیچیدگی پرونده است. در واقع در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف تحت رصد قرار می دهد تا اطلاعات کافی در خصوص آن به دست آورد. در این مرحله بهترین وکیل بندر نوشهر میزان شانس پرونده برای موفقیت در دادگاه را مورد ارزیابی قرار می دهد. هر چه میزان پیچیدگی یک پرونده بیشتر باشد، میزان دستمزد درخواستی وکیل نیز افزایش می یابد.

زمان بر بودن پرونده: در واقع میزان زمانی که لازم است یک وکیل حقوقی و یا کیفری برای به نتیجه رساندن پرونده صرف نماید در میزان حق الوکاله ای که او از موکل درخواست می کند تاثیر گذار می باشد. هیچ وکیلی تمایل ندارد در ازای دریافت مبالغ کمی به عنوان حق الوکاله، زمان زیادی از وقت خود را صرف رسیدگی به پرونده های پیچیده کند. وکیل پیش از اعلام هزینه مد نظر خود، زمان بر بودن پرونده را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

سابقه وکیل: یکی از عوامل موثر که باعث می شود هزینه مورد نیاز برای استخدام وکیل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند، سابقه وکیل مورد نظر است. در واقع سابقه یک وکیل را می توان به منزله تجربیات او در نظر گرفت. در واقع وکیل در طی سال ها فعالیت در زمینه حقوق، تجربیات زیادی را کسب خواهد کرد و با پیچ و خم های مسیر رسیدگی به پرونده آشنا می شود. همین تجربیات و آشنایی او با روال قانونی حل و فصل اختلافات کلیدی برای کسب پیروزی در محاکم قضایی به شمار می آید.

بهترین وکیل بندر نوشهر

پس از انتخاب وکیل خوب در بندر نوشهر چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است از معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین وکیل بندر نوشهر اطلاع حاصل کنید تا قادر باشید با استفاده از آن ها مهارت و توانایی گزینه های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. زیرا تنها در این صورت است که می توانید به کسب نتیجه مطلوب در دادگاه امیدوار باشید. پس از کسب اطمینان از وکیل مورد نظر لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. برای این کار می بایست با دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی مورد نظر تماس گرفته و از وکیل برای ملاقات وقت بخواهید.

موکل ملزم است در زمان تعیین شده از سوی وکیل در دفتر وی حاضر شده و با او در خصوص جوانب مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازد. وکیل نیز می بایست مهم ترین خواسته ها و دغدغه های موکل را به دقت بشنود تا از اهداف تعیین شده از سوی وی اطلاع پیدا کند. علاوه بر این لازم است دو طرف در خصوص میزان حق الوکاله نیز به توافق برسند. دقت داشته باشید که حق الوکاله و نحوه پرداخت آن نیز به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود و هر دو طرف در آن نقش خواهند داشت.

پس از دستیابی به توافقات لازم در خصوص تمامی موضوعات مطرح شده و نیز ابراز تمایل وکیل برای ادامه همکاری نیاز است تا قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد لازم است به دقت مشخص کنید که مبلغ حق الوکاله در ازای دریافت چه خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است تمامی تعهدات مالی موکل به دقت در متن قرارداد مندرج شود. امضای قرارداد همواره از بروز اختلافات در آینده بین طرفین جلوگیری می کند و نوعی ضمانت اجرایی به همراه خواهد داشت.

بهترین وکیل بندر نوشهر

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندر نوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم که عوامل موثر در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی به نظر می رسد. اکنون از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا