ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران ⚖️【سال1403】

ملک مشاع در واقع مالی است که افراد در آن به صورت مشترک مالک به شمار می‌روند. در واقع در این نوع از مالکیت حد و مرز ملک برای هر شخص و سهمی که دارد مشخص نشده و تمامی افراد به صورت مشاع و مشترک از مال مورد نظر سهم دارند. ممکن است ملک مشاع از طریق ارث یا معامله و یا هر شکل دیگری به فرد منتقل شده باشد. اگر در زمینه دعاوی مربوط به فروش ملک مشاع با مشکلات جدی و حقوقی روبرو شده‌اید لازم است نخستین اقدام شما یافتن وکلای شاخص و ممتاز باشد تا بتوانید با تکیه بر دانش حقوقی و میزان تجربیات او گام بلندی را به سمت پیروزی بردارید. توانمندی‌های وکلا در این زمینه می‌تواند نقش موثری را ایفا نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران

بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران کیست؟

این نکته را در نظر بگیرید که دعاوی فروش ملک مشاع ممکن است انواع مختلفی را داشته باشد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به دعاوی مربوط به افراز ملک مشاع، دعاوی مربوط به ابطال معامله ملک مشاع و مواردی از این جنس اشاره کرد. بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران به صورت تخصصی در زمینه دعاویه املاک فعالیت کرده و در این زمینه تخصص بالایی را از خود به معرض نمایش می‌گذارد. این مسئله باعث می‌شود تا او همواره راهکارهای مناسبی برای حل مشکلات ملکی به همراه داشته باشد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران به صورت تخصصی پرونده را مورد بررسی قرار داده و سپس نقاط قوت آن را مشخص کرده و برای کسب پیروزی در محاکم قضایی برنامه‌ریزی می‌نماید. برترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران از طریق مشاوره حقوقی اطلاعات جامع و مطلوبی را در اختیار موکل خود قرار می‌دهد و سعی می‌کند او را برای حضور در محضر قاضی آماده کند. وکیل فروش ملک مشاع خوب در تهران همچنین وظیفه دارد تا در تمامی مراحل دادرسی از حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

سید نصراله ابراهیمی

سیدنصراله ابراهیمی وکیل فروش ملک مشاع در تهران

جناب آقای سید نصراله ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با سابقه‌ای 21 ساله، از بهترین وکیل ها در تهران می باشند. وی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی ملکی، شامل: فروش اموال منقول، فروش ملک مشاع، سرقفلی و خلع ید فعالیت می کنند و رزومه ای پربار و موفق را در این 21 سال برای خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه غزالی عتیق، پلاک 14، واحد 5

شماره تماس: 09121782352

عبداله هدایتی

عبداله هدایتی وکیل فروش ملک مشاع در تهران

جناب آقای عبداله هدایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان در زمینه های گوناگون حقوقی و کیفری مشغول به فعالیت هستند و به موکلینشان در راستای دعاوی ملکی راهنمایی و کمک می کنند. دعاوی همچون دعاوی سرقفلی، فروش ملک مشاع و حق کسب و پیشه از جمله دعاوی می باشد که ایشان به طور تخصصی، بیش از 16 سال است که در آن فعال اند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی جنوبی، خیابان 22 غربی، پلاک 42، واحد 12

شماره تماس: 09121196136

علی اصغر هوشنی

علی اصغر هوشنی وکیل فروش ملک مشاع در تهران

جناب آقای علی اصغر هوشنی، دیگر وکیل ماهر و کاربلد در تهران هستند که به طور تخصصی روی دعاوی ملکی متمرکز اند و به مراجعین و موکلین خود در این راستا مشاوره های خوب ارائه می دهند. وی دارای 15سال فعالیت و سابقه در حل پرونده های ملکی چون: دعوای ابطال سند رسمی، دعوای تخلیه اماکن تجاری، فروش ملک مشاع و خلع ید می باشند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، خیابان نقدی، پلاک 19، واحد 5

شماره تماس: 09121406354

مازیار وجدان ایرانی

مازیار وجدان ایرانی وکیل فروش ملک مشاع در تهران

وکیل دیگری که به شما معرفی می کینم، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، جناب آقای مازیار وجدان ایرانی هستند. ایشان وکیل دعاوی ملکی می باشند و در حرفه خود دارای 15سال سابقه کار و رزومه‌ای پربار می باشند. ایشان در طی سال های خدمت خود، توانسته اند ده ها پرونده موکلین خود را که شامل دعاوی فروش ملک مشاع، دعاوی اثبات مالکیت، سرقفلی و خلع ید بوده را به سرانجامی نیک خاتمه دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، سه راه ملک، جنب بانک کشاورزی، پلاک 428

شماره تماس: 09121073669

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل فروش ملک مشاع در تهران

جناب آقای وحید وارسته نیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. وی وکیل ملکی هستند و در این دعاوی که شامل دعاوی مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ملک، فروش ملک مشاع و دعاوی تصرف عدوانی بوده، بتوانند به خوبی با فن بیان قوی خود و نفوذ بالای کلامشان در دادگاه ها، همه چیز را به نفع موکل خود برگردانند و آن ها را به نتایج دلخواه خود برسانند.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

مهمترین وظایف وکیل فروش ملک مشاع در تهران

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران سعی دارد تا تمامی جوانب پرونده را مورد بررسی قرار داده و همواره شما را در تکمیل مراحل دادرسی یاری نماید. شما برای حل مشکلات موقتان لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته و با وظایف خود به طور کامل آشنایی دارند. در ادامه این مطلب سعی داریم مهم‌ترین وظایفی که بر عهده وکلای متخصص در زمینه فروش ملک مشاع است را مورد بررسی دقیق و مطلوب قرار دهیم.

ارائه مشاوره حقوقی: شما می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی از متخصص مربوطه درباره دعاوی ملک مشاع اطلاعات جامعی را به دست آورده و آنها را در محاکم قضایی به کار بگیرید. استفاده از مشاوره حقوقی این مزیت را به دنبال دارد که شما از هرگونه تصمیم عجولانه به دور خواهید بود و می‌توانید در مدت زمان کمتری خواسته‌ها و اهداف حقوقی خود را محقق نمایید. از سوی دیگر مشاوره حقوقی به شما کمک می‌کند تا از حجم استرس و اضطراب خود برای حضور در محیط دادگاه بکاهید و بازدهی را افزایش دهید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل تهران

جمع آوری مدارک مستندات: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران برای اینکه بتواند خواسته‌های حقوقی موکل خود را تامین نموده و او را در رسیدن به اهدافش یاری دهد همواره باید مدارک و مستنداتی را جمع آوری کند. از سوی دیگر گاهی برای اثبات ادعای موکل لازم است شهود به دادگاه و قاضی پرونده معرفی شوند. در تمامی این مراحل است که وکیل می‌تواند به عنوان متخصص مسائل حقوقی به شما یاری داده و شما را در جمع آوری مدارک و ادله کافی کمک نماید تا به این شکل گام بلندی را به سمت کسب پیروزی بردارید.

دفاع از پرونده: در پرونده‌های مربوط به فروش ملک مشاع لازم است وکلا در دادگاه حضور پیدا کرده و پس از ارائه ادله و مستندات خود از پرونده دفاع جانانه‌ای داشته باشند. دقت کنید که هرچه کیفیت هیئت دفاعیات وکیل بیشتر باشد به طور قطع شما راحت‌تر می‌توانید منافع خود را در دادگاه به دست آورید همچنین لازم است به این نکته اشاره کنیم که فن بیان قوی در محیط دادگاه می‌تواند به وکیل کمک کند تا دفاعیات خود را با لحن قاطع و شیوا برای قاضی ارائه داده و منافع موکل را تامین نماید.

بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل فروش ملک مشاع در تهران

شما باید با آگاهی کامل در خصوص اخلاق و رفتارهای بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران درباره ادامه همکاری با او تصمیم گیری نمایید. لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که زمانی می‌توانید درباره اخلاق و رفتار‌های یک وکیل به جمع‌بندی‌های نهایی برسید که با او از نزدیک ملاقات کنید. از سوی دیگر شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری تمامی مهارت‌های حقوقی و ارتباطی وکیل را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت برای شما عیان شود که آیا مایل به همکاری با چنین وکیلی هستید یا اینکه خیر.

پیش از اینکه با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید لازم است تمامی مدارک و مستندات مربوط به دعاوی فروش ملک مشاع را با خود به همراه ببرید تا وکیل بتواند آنها را مطالعه کرده و درک کامل‌تری در خصوص پرونده به دست آورد. پرونده‌های ملکی جزو پیچیده‌ترین پرونده‌ها در محاکم قضایی به شمار می‌روند و وکیل بدون در نظر گرفتن ادله و مستندات شما هرگز نخواهد توانست کمک شایانی را ارائه دهد. در جلسات ملاقات حضوری فرصت مهیا است تا وکیل درک درستی از پرونده به دست آورده و آن را مطالعه کند.

باید از نزدیک رفتارها و مهارت‌های حقوقی بهترین وکیل فروش مال مشا در تهران را زیر نظر بگیرید. برای مثال لازم است تا از نزدیک بسنجید که آیا فن بیان یک وکیل در سطح بالایی قرار دارد یا خیر. برای این کار می‌توانید سوالات حقوقی خود را از پیش آماده کرده و در خصوص دعاوی ملکی از وکیل مورد نظرتان بپرسید. در خلال پاسخ‌های وکیل به سوالات شما است که میزان مهارت‌های کلامی او عیان می‌گردد. از سوی دیگر شما می‌توانید مهارت‌های ارتباطی یک وکیل را نیز در ملاقات حضوری بررسی کنید.

در جلسات ملاقات حضوری نیاز است تا در خصوص مسائل مهمی مانند امضای قرارداد وکالت همفکری کرده و در نهایت به توافق برسد. از آنجایی که مقدار حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد نیاز است تا شما با وکیل مورد نظرتان در جلسات ملاقات حضوری به توافقات کامل رسیده و در پایان توافقاتی صورت گرفته را در متن قرار داد قید کنید. از سوی دیگر اگر بین انتخاب از میان چند وکیل مردد هستید بهترین راهکار این است که با تمامی آنها از نزدیک دیدار کرده و در نهایت تصمیم خود را بگیرید. 

بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکیل تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم مطالب مندرج در این سایت گره‌های موجود در پرونده‌های حقوقی شما را بازگشایی نماید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل فروش ملک مشاع در تهران به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا بتوانید از میان آنها بهترین وکیل برای هدایت پرونده‌های ملکی خود را انتخاب کنید. در این قسمت تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین وظایف وکلا آشنا نموده و پس از آن نیز به سراغ مزایای ملاقات حضوری رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا