خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ملارد ⚖️【سال1403】

باید اشاره داشته باشیم که مهریه اصلی ترین حقوق مالی زن در زندگی مشترک است که به نوعی پشتوانه زن در ازدواج به شمار می آید. قوانین مربوط به مهریه در بسیاری از موارد از شرع استخراج شده است و به همین دلیل تسلط به این قوانین می تواند فرد را با حقوق خود در زمینه ازدواج و مطالبه مهریه آشنا کند. در بسیاری از حالات زن در زمان طلاق تصمیم می گیرد مهریه خود را به اجرا بگذارد و دعوایی را علیه مرد در دادگاه اقامه نماید. در این صورت است که زن باید به یک وکیل خبره و مجرب در این زمینه اعتماد کرده و انجام امورات حقوقی را به او واگذار نماید؛ اما یافتن وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در ملارد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در ملارد

بهترین وکیل مهریه در ملارد کیست؟

مهریه یکی از اساسی ترین تعهدات مرد در زمان نکاح است. در واقع زن هر زمانی که اراده کند می تواند جهت مطالبه مهریه خود اقدام نموده و حقوق مالی خود را از شوهر مطالبه کند. در این بین، لازم است برای سهولت در انجام کارها به بهترین وکیل ملارد اعتماد کنید. در واقع وکیل مهریه خوب در ملارد در تلاش است تا احاطه خود بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی مهریه را افزایش دهد تا به این شکل بتواند مطلوب ترین و موثر ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد.

در واقع برترین وکیل مهریه در ملارد کسی است که به صورت تخصصی در دعاوی خانواده فعالیت می کند و مهارت های او در زمینه مهریه می تواند کارساز باشد. تجربیات بهترین وکیل مهریه در ملارد کلید رفع مشکلات است و او می تواند از تجربیات مشابه خود برای عبور از گره های ایجاد شده در دعاوی مربوط به مهریه استفاده کند. بهترین وکیل مهریه در ملارد مهارت هایی را در اختیار دارد که به کمک آن ها می تواند دفاعیات لازم را به دادگاه ارائه داده و در نهایت موفقیت های احتمالی را کسب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در ملارد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ملارد سال 1403!

مریم نخبه

مریم نخبه بهترین وکیل مهریه در ملارد

سرکار خانم مریم نخبه یکی از وکلا خبره و توانا پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در ملارد به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، نفقه و … وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است و همچنین با صبر و حوصله ویژه ای به گفته های موکلین خود برای پیشبرد هر چه بهتر پرونده گوش فرا می دهد.

آدرس دفتر: ملارد، سر آسیاب، خیابان مطهری، مجتمع تجاری ظفر، پلاک 37، طبقه همکف، غرفه 30

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٨٠٢٤٧

بهروز نورالهی

بهروز نورالهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد

آقای بهروز نورالهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا و قهار در زمینه دعوی خانواده هستند و به صورت تخصصی زمینه های مهریه، نفقه، طلاق یکطرفه و … وکالت می پذیرد و همچنین به مراجعین به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهند. هم چنین ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت دارند.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان حسابی، پلاک۲۳۵، طبقه ۱، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۳۳۵۹

کیوان ملک مطیعی

کیوان ملک مطیعی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد

آقای کیوان ملک مطیعی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکلا ملارد در حوزه دعوی خانواده هستند. ایشان پرونده های مهم و متعددی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را به موفقیت رسانده است. وی در محضر دادگاه با ارائه مستندات و هوش حقوقی خود از موکلش در برابر ظلم دفاع می کند.

آدرس دفتر: تهران، ملارد، بلوار رسول اکرم ،خیابان مصیب زاده، کوچه شهید کوهی، بن بست دوم، پلاک۲۰۲، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۰۰۳۴

سیدفرزین صادقی

سیدفرزین صادقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد

آقای سیدفرزین صادقی وکیل خبره و مشاور حقوقی توانا در زمینه دعوی خانواده به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و افراد را به خوبی برای روند بهتر پروندشان یاری می کند و به آنان بسته به پیچیدگی دعوی مشاوره تخصصی ارائه می دهد. وی در محضر دادگاه با رعایت قوانین وکالت و همکاری با قاضی محترمه حق را به حق دار می رساند. او بیش از 11 سال سابقه وکالت در دعوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد.

آدرس دفتر:ملارد، مارلیک،میدان گلها، خیابان دکتر حسابی، نرسیده به کوچه پرهام، مجتمع پزشکی آریا، پلاک ۲۳۵، طبقه۱، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۶۳۶۵۶۰

میترا نوری

میترا نوری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد

خانم میترا نوری وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا توان در زمینه خانواده هستند چرا که در چندین سال سابقه وکالتشان پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده اند از این رو ایشان یکی از وکلا نام دار بانو در زمینه دعوی خانواده ملارد هستند و افراد با خیالی آسوده پرونده های مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … را به او می سپارند.

آدرس دفتر: تهران، ملارد، مارلیک، خیابان امام خمینی، خیابان دکتر حسابی، طبقه دوم ، بالای فرش فرحی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۷۵۶۷۱۶

فهیمه خورج

فهیمه خورج وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ملارد

خانم فهیمه خورج وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های مهم و متعددی در زممینه خانواده را به سر انجامی خوش رسانده لست. ایشان در دعوی مهریه، طلاق یکطرفه، طلاق توافقی و … پرونده های بسیاری را دانش حقوق خود به اتمام رسانده است.

آدرس دفتر: مارلیک، خیابان حسابی،ابتدای خیابان امام خمینی

شماره تماس:۰۹۳۶۴۰۱۱۰۴۹

پرویز فروغی

آقای پرویز فروغی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه های حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به درستی در دعاوی مختلف به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در راستای قوانین وکالت در محضر دادگاه همراهی می کند.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش کوچه چمران، پلاک 490، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124941636


سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل مهریه ملارد میرساند!

همواره باید با در نظر گرفتن معیارهایی جهت استخدام بهترین وکیل مهریه در ملارد اقدام کنید. چرا که تنها در این صورت است که به صورت اصولی رسیدگی به پرونده را آغاز کرده و می توانید به کسب موفقیت امیدوار باشید؛ اما این متر و معیارها کدام هستند و چگونه می توان وجود آن ها را در وکیل مورد نظر بررسی کرد؟ در ادامه تلاش داریم تا به سه مورد از مهم ترین مهارت و معیارهایی از وکلای موفق اشاره داشته باشیم که ارزیابی آن ها پیش از انتخاب وکیل الزامی به نظر می رسد.

تخصص وکیل را در انتخاب او در نظر بگیرید: لازم به ذکر است که مباحث حقوقی با گستردگی بالایی همراه است. برای مثال فضای فکری یک وکیل مهریه کاملا متفاوت از فضای ذهنی وکیلی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارد. در واقع خود بهترین وکیل خانواده در ملارد  تمایل دارد تا در زمینه های تخصصی خود پرونده قبول کند و رسیدگی به این پرونده ها را در دست بگیرد. دقت داشته باشید که تخصص یک وکیل از مداومت در فعالیت های حقوقی به دست می آید و مشخص می شود که بازده وکیل در کدام دعاوی بیشتر است.

فن بیان وکیل را بررسی کنید: دقت داشته باشید که دانش حقوقی و میزان تحصیلاتی که یک وکیل در اختیار دارد، از اهمیت بالایی برای کسب پیروزی برخوردار است؛ اما تنها با توجه به این دو مهارت نمی توان وکیل انتخاب کرد. چرا که لازم است وکیل توانایی استفاده از این دانش را نیز در اختیار داشته باشد. اگر وکیلی دانش بالایی داشته باشد، اما نتواند به درستی منظور خود را در جلسات دفاعیه منتقل کند، عملا هیچ گرهی از پرونده باز نخواهد شد. در جلسات ملاقات حضوری فن بیان وکیل را بررسی کنید.

ارتباط موثر با موکل از اهمیت بالایی برخوردار است: دقت داشته باشید که شما به عنوان فردی که با پرونده های قضایی مربوط به مهریه دست و پنجه نرم می کنید، با تنش هایی در زندگی خود رو به رو شده اید که همین موضوع در بسیاری از موارد کار را برای برقراری ارتباط با شما از سوی وکیل سخت می کند. لازم است وکیل اندکی با اصول روانشناسی آشنا باشد تا بتواند تعامل بهتری با موکل خود به نمایش بگذارد.

بهترین وکیل مهریه در ملارد

پس از انتخاب وکیل مهریه در ملارد چه باید کرد؟

در بالا سعی کردیم سه معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل مهریه در ملارد را به شما معرفی کنیم. همواره با استفاده از این معیارها است که می توانید وکلای مختلف را از نظر میزان توانایی دسته بندی کرده و در نهایت شاخص ترین آن ها را برای رسیدگی به پرونده های مهریه به خدمت بگیرید. در صورتی که احساس می کنید از گزینه مد نظر خود برای انجام امورات حقوقی اطمینان دارید، لازم است با دفتر او تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. این اولین قدم در شروع همکاری است.

در زمان تماس تلفنی با دفتر وکیل مورد نظرتان لازم است مختصری در خصوص پرونده توضیح دهید تا پس از آن وکیل زمانی را برای ملاقات حضوری اعلام دارد تا صحبت های کامل تر در محل قرار انجام شود. اخلاق حرفه ای حکم می کند تا وکیل و موکل به موقع در محل قرار حاضر باشند و برای وقت طرف مقابل ارزش قائل شوند. از همینجا بررسی ویژگی های بهترین وکیل مهریه در ملارد آغاز می شود و علاوه بر زمان شناسی می توانید حسن اخلاق، فن بیان، قدرت ارتباط گیری و… را نیز بررسی نمایید.

لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات با بهترین وکیل طلاق در ملارد تدارک دیده اید، هیچ گونه رازی در خصوص پرونده را در نزد خود نگه ندارید و تمامی جوانب پرونده را برای وکیل مد نظرتان تشریح نمایید. این کار باعث می شود تا اطلاعات حقوقدان در خصوص دعاوی مطرح شده افزایش پیدا کند و قادر باشید با دیدی جامع تر اهداف مشترکی را تعیین نمایید. بازگو کردن خواسته ها و دغدغه هایی که دارید می تواند وکیل را در خصوص نقطه نظر و اهدافتان در خصوص آینده پرونده آگاه تر کند.

یکی دیگر از مسائلی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری در خصوص آن تبادل نظر کنید، حق الوکاله و جزئیات مربوط به آن است. در واقع لازم است در ازای انجام امورات حقوقی از سوی وکیل، مبلغی را به عنوان دستمزد به او پرداخت کنید که به آن حق الوکاله گفته می شود. دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد وکلا ترجیح می دهند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین کنند. علاوه بر این لازم است در این جلسات قراردادی نیز بین دو طرف امضا شود.

بهترین وکیل مهریه در ملارد

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در ملارد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به خواسته های خود در خصوص پرونده برسید. در ادامه به معیار مهم اشاره داشتیم که دنبال کردن آن ها می توانید شما را به شاخص ترین گزینه ها برساند. در انتهای مقاله نیز مزایای ملاقات حضوری با وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا