حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل داوری در تهران ⚖️【سال1403】

برای حل مشکلات موجود میان طرفین در هر زمینه ای چه خانوادگی و چه شرکتی و … راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به مراجع قضایی است که متاسفانه بسیار زمان بر است. اما کوتاه ترین راه که موجب نتیجه سریع می شود، دریافت کمک از وکیل داوری است. وکیل متخصص در امور داوری، با رضایت طرفین وارد ماجرا می شود و رای نهایی را صادر می نماید. بسیاری از افراد در تهران و دیگر شهرها به دنبال فردی خبره در امور داوری می گردند. ما سعی کردیم در این مقاله تعدادی از بهترین وکیل داوری در تهران را معرفی کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل داوری در تهران کیست؟

بهترین وکیل داوری در تهران کیست؟

بهترین وکیل داوری در تهران به خوبی به امور دعاوی میان اشخاص و شرکت ها وارد است و با دانش و تجربه ای که دارد تلاش می کند تا عدالت را میان آنها اجرا کند. در قانون، داوری به معنی حل و فصل اختلافاتی است که بین طرفین به وجود می آید. در این شرایط ، بهترین وکیل داوری تهران متخصص در امور داوری به این مشکلات رسیدگی می کند و داوری میان طرفین را برعهده می گیرد. وکیل داوری به دو صورت می تواند در پرونده ها حضور داشته باشد:

 • حضور به عنوان داور در دادگاه
 • حضور به عنوان وکیل داوری در جلسات مربوطه برای دفاع از موکل در برابر اتهامات واقع شده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

همینطور یک وکیل خبره در امور داوری میان طرفین بسیار یاری دهنده موکل خود می باشد. ما در ادامه این مطلب تصمیم داریم تا برای افرادی که در تهران به دنبال وکیل متخصص در داوری هستند، تعدادی از وکلا را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم. همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل داوری در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

کتر سهیل طاهری

جناب آقای دکتر سهیل طاهری

آقای دکتر طاهری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو هیات علمی و استاد دانشگاه هستند. کارشناسی ارشد معارف اسلامی و حقوق خصوصی از دانشگاه امام صادق دارند. همینطور موفق به کسب رتبه 2 ورودی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی شده اند. دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. ایشان در پرونده های داوری بسیار خوش درخشیده اند.

سوابق آقای طاهری در زیر لیست شده است:

 • استاد نمونه منتخب دانشگاه
 • عضو کمیسیون تحصیلات تکمیلی گروه حقوق
 • عضو کمیسیون پژوهشی دانشکده علوم انسانی
 • سابقه عضویت در هیات علمی دانشگاه به مدت 41 سال
 • سابقه مدیریت در گروه حقوق دانشکده های حقوق به مدت 3 سال
 • برگزاری دهها کارگاه آموزشی با موضوع حقوق تجارت، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی

برخی از سوابق داوری آقای دکتر طاهری در زیر لیست شده است:

 • سابقه داوری در پرونده های حقوقی متعدد
 • سابقه داوری در پرونده های بورس و بازار سرمایه
 • سابقه حل اختلاف و میانجیگری در پرونده های حقوقی متعدد

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه چهارم، واحد 9

شماره تماس: 02188689911


پانیذ میگلی

پانیذ میگلی بهترین وکیل داوری در تهران

سرکار خانم پانیذ میگلی وکیل پایه یک دادگستری‌، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارنده مدرک وکالت تخصصی دعاوی داوری از دانشگاه کانون وکلا، و سابقه موفق وکالت بیش از 18 سال و یکی از بهترن وکلای داوری در تهران می باشد.

برخی از تخصص و خدمات وکیل میگلی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی:

 • الزام به تنظیم سند
 • خلع ید
 • فروش و افراز مال مشاع
 • الزام به انجام تعهدات تصرف عدوانی
 • قرارداد مشارکت
 • قرارداد های تجاری
 • تنظیم و مشاوره قراردادهای داوری
 • ابطال رای داور اعتراض به رای داور
 • آیین و شیوه جرح داور
 • متعهد و مسئول در مقابل موکل

تلفن: ۰۹۱۲۵۱۹۷۷۶۵
آدرس: خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه تدین، پلاک ۵، طبقه دوم


آرش نجفی

جناب آقای آرش نجفی

آقای نجفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از ۱۵ سال می باشند متخصص در امور داوری، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، تجاری، بانکی و قراردادهای تجاری هستند. آقای نجفی رفتار مناسبی با موکلین دارند و از فن بیان بالایی برخوردار می باشند. سوابق آقای نجفی عبارتند از: در پرونده های حقوقی در حوزه فوتبال و تجاری سوییس شهر لوزان، به عنوان وکیل فعالیت داشته اند. آقای نجفی مسلط به زبان انگلیسی به صورت نوشتاری و گفتاری در تنظیم قراردادهای بین المللی است.

درس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم، کوچه سهیل، پلاک ۲، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۸۸۸۴۲

سیده نسیم سلطانی حسینی

سرکار خانم سیده نسیم سلطانی حسینی

خانم سلطانی حسینی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در داوری هستند. مشاوره و قبول وکالت در زمینه پرونده های مختلف خانواده، ملکی، مالیاتی، حقوقی، جرایم پزشکی، امور قراردادها، کیفری، امور مربوط به ارث و … را انجام می دهند.

باتوجه به تخصصی ببودن نهاد داوری، در دفتر وکالت خانم نسیم سلطانی حسینی، وکلای متخصصی وجود دارند که به تنظیم قراردادها می پردازند. آنها با گذراندن دوره های داوری و تسلط به داوری آماده ارائه خدمات در زمینه های داوری در دعاوی تنظیم قرارداهای تجاری و بازرگانی با ملحوظ داشتن شرایط قراردادی و داروی می باشند.( تغییر کم)

آدرس دفتر: تهران، میدان شیخ بهایی، شیخ بهایی شمالی، پلاک 57، طبقه دوم

شماره تماس: 09122905171

محمدمهدی آتش پیکر

جناب اقای محمدمهدی آتش پیکر

آقای آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو گروه حقوقی پرشیا و آماده ارائه انواع خدمات حقوقی، انجام داوری، بررسی دعاوی ملکوی، کیفری، خانوادگی و … هستند. آقای آتش پیکر از وکلای حاذق در امور داوری میان اشخاص و سازمان ها می باشند. در زمینه داوری و صدور رای، خدمات کاملا حرفه ای توسط ایشان ارائه می شود.

دگر سوابقی که دارند عبارتند از: وکالت در دیوان عدالت اداری، وکالت در دادگاه تجدیدنظر، وکالت در پرونده های مواد مخدر، دعاوی دریایی، دعاوی خلع ید، دعاوی خسارت معطلی کشتی یا دموراژ، تجدید نطرخواهی تخصصی، دعاوی مهم مالی و … .

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان عمار، مقابل پارک مهر، پلاک ۲۴، واحد ۳۰۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۱۴۷۲۵

منا محمدی سام

سرکار خانم منا محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 12 سال فعالیت حقوقی و دارای سابقه قضایی می باشد. سال اخذ پروانه وکالت 90/3 از کانون وکلای دادگستری در شهر همدان را دارد. فعالیت در دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و … را دارد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09124126404

جمیله ستایش نهاد

سرکلر خانم جمیله ستایش نهاد

سرکار خانم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز، وی بیش۲۰ از سال سابقه وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی راجع به اموال غیر منقول (خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، سرقفلی، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع، اراضی موات، و…)، کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور، مشاوره ، تنظیم واصلاح امورراجع به قراردادهای داخلی، انجام امور مربوط به شرکتها از جمله ثبت صورتجلسات وثبت اسم و علایم تجاری و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، دشت ستان پنجم پلاک ۲۸، طبقه ۳، واحد ۱۲

شماره تماس: 09122348603

محسن ابراهیمی

جناب آقای محسن ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان سالهای طولانی در امر وکالت فعالیت کرده و در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند. آقای ابراهیمی از بهترین وکیل های داوری در تهران شناخته می شود. شما می توانید در این زمینه از آقای ابراهیمی مشاوره های تخصصی دریافت کنید.

آدرس: تهران ، شهرک غرب ، بلوار ایران زمین، مجتمع تجاری ایران زمین ، طبقه ۴ واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۰۶۱۹۱۲


مزایای حضور وکیل داوری در اختلافات چیست؟

داشتن وکیل داوری موجب ایجاد اعتماد می شود. زمانی که برای حل اختلافات پیش آمده به بهترین وکیل داوری در تهران مراجعه کنیم، سرعت رسیدگی و قطعیت نهایی به آن سریع تر می شود. همینطور هزینه کمتری هم می پردازیم؛ مزیت بعدی داشتن وکیل داوری، امکان تمدید اعتبار قانونی آن است.

ما در دادگاه ها امکان تمدید مدت قضاوت را نداریم، اما در دعاوی که توسط وکیل داوری می شود، می توان در صورت درخواست طرفین، اعتبار قانونی آن را تمدید کرد. همینطور طبق ماده ۴۸۴ آیین دادرسی مدنی، در صورتی که طرفین دعوا و داور، مدت زمانی را برای اعتباز قانونی لحاظ نکرده باشند، اعتبار آن سه ماه لحاظ می شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

مزیت دیگری که انتخاب وکیل داوری دارد، توجه به جزئیات پرونده و اختلافات پیش آمده، است. در این داوری ها به علت رسیدگی خصوصی به دعاوی، حکم صادره توسط داور دقیق تر خواهد بود.

با تمام این وجود، چنانچه هر یک از طرفین احساس کند که ایراداتی در داوری و یا حکم صادره وجود دارد، اعتبار توافقی که طرفین داشته اند از بین خواهد رفت. همینطور در این دعاوی هرکدام از طرفین تا 20 روز زمان دارند تا برای ابطال رای داوری اقدام کنند.

وکیل داوری کیست و چه خصوصیاتی دارد؟

وکیل داوری فردی است غیر از قاضی که به دعاوی میان دو نفر و یا بیشتر رسیدگی می کند. در ماده ۶ قانون تشکیل دادگاه های عمومی گفته شده که طرفیت دعوا در صورت توافق می تواننند برای احقاق حق به قاضی تحکیم مراجعه کنند. همینطور در مفاد ۴۵۴ الی ۵۰۱ قانون آیین دادرسی مدنی باب هفتم آمده است که داور می تواند شخصیت حقوقی یا حقیقی باشد.

نحوه حضور وکیل داوری در پرونده ها یه دو صورت امکان پذیر است. وی می تواند به عنوان داور حضور داشته و قضاوت کند، یا اینکه به عنوان وکیل در جلسات داوری با حضور داور حاضر شده و از حقوق موکل خود دفاع کند. در تعریفی دیگر اینگونه میتوانیم بگوییم که بهترین وکیل داوری در تهران در پایان داوری هر حکمی که بدهد قانونا معتبر و قابل اجرا است، زیرا از طرف طرفین دعوا و با رضایت آنان برای داوری انتخاب شده است.

وکیل داوری باید فردی ریزبین و باهوش باشد و در کمال خونسردی، شرایط متفاوت را مدیریت کند و توانایی داوری در مراحل گوناگون را دارا باشد. وی باید به درستی و به عدالت به داوری میان طرفین بپردازد، در غیر این صورت باید از نظر مسئولیت کیفری، انتظامی و مدنی پاسخگو باشد.

کلام آخر

استفاده از وکیل داوری در بسیاری از اختلافات تجاری، شرکتی، خانوادگی و … رواج یافته است. در این بین تهران یکی از کلان شهرهایی است که متقاضیان بسیاری در زمینه وکیل داوری دارد. ماسعی کردیم تعدادی از بهترین وکیل داوری در تهران را به همراه شماره تماس و آدرس دفتر وکالت معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. خوشحال می شویم نظرات تان را با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا