کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد ⚖️【سال1402】

دعاوی کیفری جزو پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی هستند. برای رسیدگی به پرونده های کیفری لازم است دانش حقوقی داشته باشید و از قوانین و مقررات حاکم بر آن آگاه باشید. زیرا تنها در این صورت است که می توانید از حقوق خود دفاع کرده و مسیر پرونده را برای کسب موفقیت هموار نمایید. اما مشکل اینجاست که عموم مردم دانش لازم برای حضور موثر در دادگاه را در این اختیار ندارند. با استخدام وکیل کیفری می توان تا حد زیادی این نقص را جبران نمود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شهرکرد آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهرکرد باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه در میان آن ها بسیار سخت و دشوار باشد. حال آن که اگر متر و معیار مناسبی در دست نداشته باشیم تا توانمندی وکلا را با آن محک بزنیم از انتخاب برترین ها باز می مانیم. بهترین وکیل کیفری در شهرکرد دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او سعی می کند تا از آموخته های خود در دانشگاه در جهت حل پرونده استفاده کرده و دفاع موثری از موکل خود در دادگاه داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند بهترین راهکار را برای حل مشکل ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای خود عقب نماند. بهترین وکیل کیفری در شهرکرد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های کیفری کرده و در این زمینه متخصص شده است. تجربیات گران بهای او می تواند شما را در دستیابی به اهدافتان یاری کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌

فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌

خانم فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در شهرکرد فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره با فن بیان شیوا و دانش حقوقی مکفی توانسته در زمینه دعوی کیفری پرونده های مهم و موفق زیادی را پشت سر گذارد و جز بهترین وکلا شهرکرد می باشد. او به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی، نبش کوچه ۴۵، پلاک ۳۱، طبقه اول، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۴۳۳۲۶

سمیه اسدی اقبلاغی

سمیه اسدی اقبلاغی

خانم سمیه اسدی اقبلاغی وکیل و مشاور حقوقی دادگستری با بیش از 12 سال سابقه کاری در شهر کرد مشغول وکالت می باشد ایشان یکی از وکلا نام دار در حوزه دعا وی کیفری می باشد و پرونده های مهم بسیاری را با موفقیت در سابقه کاری خود جای داده است و هم چنین ایشان به صورت حضوری با تخصص لازمه در تمامی دعاوی حقوقِ کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین در خصوص پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان کاشانی، نبش کوچه ۲۱، مجتمع وکلا، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۵۶۷۳۴

فرزاد امیدی

فرزاد امیدی

آقای فرزاد امیدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهرکرد با توجه به سابقه درخشانشان پرونده های مهمی را عهده دار هستند و در تمامی زمینه های دعاوی وکالت می پذیرند اما چیزی که ایشان را با وکلای دیگر متمایز میکند تبحر و تخصصشان در پرونده های کیفری است. او قبل از شروع دادگاه به جمع آور ادلئه محکمه پسند می باشد و در روز موعد در محضر دادگاه با ارائه مستندات پرونده موکل خود را به موفقیت به اتمام می رساند.

آدرس دفتر: شهر کرد، چهارراه فصیحی، کوچه۴۸، مجتمع کوثر، طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۸۰۱۰۵۶

سولماز اشراقی

سولماز اشراقی

خانم سولماز اشراقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهرکرد با بیش از 10 سال سابقه وکالت درحوزه دعوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی کیفری پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته و با بیان شیوا و تخصص لازمه در دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان ولوی، نبش کوچه ۴۱/۱

شماره تماس: ۰۹۱۰۳۱۲۰۴۸۹

ابراهیم افزون

ابراهیم افزون

آقای ابراهیم افزون وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهرکرد یکی از وکلای نام دار کیفری است و در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان برای روند بهتر پرونده موکلین قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند است و در محضر دادگاه با دانش حقوقی و در جای مناسب از مستندات به دست آمده استفاده لازم را می کند و پرونده را به نفع موکلش تمام می کند. ایشان به رصورت حضوری و با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، میدان ۱۲محرم، خیابان ملت، پاساژ بروجنی، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۸۵۴۳۶۰

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در شهرکرد کدام است؟

دقت داشته باشید که دعاوی کیفری جزو آن دسته از پرونده ها است که در آن ها جرمی رخ داده است. جرم بودن یک رفتار را می بایست بر اساس قانون تعیین نمود. به علاوه قانون مجازات مشخصی را برای جرم های گوناگون معین کرده است. برای شروع دعوای کیفری می بایست شکواییه یا شکایت تنظیم نمود. لازم به ذکر است که تنظیم شکایت در دعاوی کیفری کار پیچیده و سختی است و آن را می توان به عنوان یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شهرکرد در نظر گرفت.

یکی دیگر از وظایف وکیل کیفری این است که تسلط کافی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری داشته باشد. یک وکیل خبره می بایست اطلاعات دقیقی در خصوص قانون کیفری و جزا، قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قوانین مربوط به جرایم اقتصادی و…. داشته باشد. در واقع وکیل با استناد به همین قوانین است که می تواند راهکار مناسب برای عبور از مشکلات را به موکل خود ارائه دهد تا با استفاده از آن بتواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد.

بهترین وکیل شهرکرد وظیفه دارد با ارائه ادله و مستندات دفاع موثری از موکل خود در دادگاه انجام دهد. او می داند که شکست در پرونده کیفری ممکن است تبعاتی در حد و اندازه مجازات های سنگین به همراه داشته باشد که گاهی ممکن است به قیمت جان متهم تمام شود. او تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کرده و در نهایت موکل را به اهدافش برساند. تبرئه کردن متهم را می توان یکی از وظایف مهم بهترین وکیل کیفری در شهرکرد به حساب آورد.

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد وظیفه دارد همواره دانش خود را به روز نگه دارد. از این رو، او همواره تغییرات قانون کیفری را تحت رصد قرار می دهد تا از آخرین تبصره ها و مواد قانونی اطلاع حاصل نماید. آگاهی کامل از قوانین کیفری امکانی را فراهم خواهد کرد تا وکیل از سایر رقبای خود عقب نماند و بتواند جنگ در میدان دادگاه را با موفقیت پشت سر بگذارد و در نهایت موکل را از اتهام وارده تبرئه کند.

وظایف وکیل کیفری

مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری در شهرکرد

فن بیان را می توان مهم ترین سلاح بهترین وکیل کیفری در شهرکرد دانست. در واقع وکیل با استفاده از قدرت کلام خود می تواند دفاعیات لازم را به قضات حاضر در دادگاه ارائه داده و آن ها را متقاعد کند تا به نفع موکلش رای نهایی را صادر کنند. دانش یک وکیل کیفری مجرب هر چقدر هم که زیاد باشد، لازم است از کلام گیرا و قوی نیز بهره مند باشد. زیرا همواره دانش از راه زبان است که جاری می شود. باید در جلسات حضوری فن بیان وکیل کیفری را با دقت تمام محک بزنید.

شجاعت و جسارت جزو مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری است. دقت داشته باشید که دعاوی کیفری همواره با تنش و مخاطره همراه هستند و یک وکیل می بایست از روحیه قوی برای حضور در دادگاه برخوردار باشد. لازم است وکیل کیفری تحت تاثیر جو سنگین دادگاه قرار نگیرد و بتواند با خیالی آسوده و آرامش خاطر تمامی آن چیزی که لازم است را در قالب دفاعیات ارائه داده و به کسب نتیجه امیدوار باشد. در واقع شهامت یک وکیل نقش موثری در افزایش احتمال پیروزی در پرونده دارد.

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد می بایست سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های کیفری کرده باشد تا از پیچ و خم های مسیر اطلاع حاصل کرده و بتواند برای موکل خود راهگشا باشد. با تجربه بودن یک وکیل در دعاوی کیفری از اهمیت بالایی برخوردار است. تجربه به وکیل کیفری کمک می کند تا از جزئیات فرآیند رسیدگی به پرونده آگاهی پیدا کند و روال انجام کار را بداند. همین مسئله باعث می شود تا دقت و سرعت حل و فصل پرونده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهرکرد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در شهرکرد آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از جانب انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های کیفری خود نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکیل کیفری را به طور کامل شرح دهیم تا شما با شناخت بیشتری برای استخدام وکیل اقدام نمایید. در انتهای مقاله نیز تلاش کردیم مهم ترین ویژگی های وکلای کیفری را مورد بررسی قرار دهیم تا شما دست بازتری در انتخاب گزینه های مطلوب داشته باشید. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص آن چیزی که در بالا ذکر شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا