ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنت آباد ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل ملکی در جنت آباد کیست؟

بهترین وکیل ملکی در جنت آباد کیست؟

بهترین وکیل ملکی در جنت آباد به وکیلی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارد. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. اموال غیر منقول به اموالی گفته می شود که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند. به طور کلی وکلا در حوزه های حقوقی مختلفی تخصص دارند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل جنت آباد تهران

تخصص بعضی وکلا در پرونده های مربوط به جرایم کیفری، ملکی، خانواده، تجارت و … می باشد و به مشتریان خود در همان حوزه فعالیت، مشاوره حقوقی می دهند و در موفقیت پرونده به آنها کمک می کنند. معمولا بهترین ملکی وکیل جنت آباد در راستای احقاق حقوق موکلین، تمام تلاش خود را به کار می گیرد و خواهان جلب رضایت موکلین است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنت آباد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جنت آباد سال 1403!

محبوبه جدیدی

محبوبه حیدری وکیل ملکی در جنت آباد

سرکار خانم محبوبه جدیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنت آباد است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. خانم جدیدی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در جنت آباد محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از یک دهه سال سابقه کار
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان ١٨ غربی، پلاک ٢٧، طبقه اول، واحد ٤

شماره تماس: 02122353512

رضا صفری

رضا صفری وکیل ملکی در جنت آباد

جناب آقای رضا صفری وکیل پایه یک دادگستری در جنت آباد هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش ازیک دهه سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: جنت آباد مرکزی، بیست متری گلستان، روبروی ١۶ متری دوم جنوبی، پلاک ٢۶، طبقه اول غربی، واحد ٢٢

شماره تماس: 09124055415

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا وکیل ملکی در جنت آباد

جناب آقای حامد شاکری نیا یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در جنت آباد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • بیش از یک دهه سابقه فعالیت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، پلاک ۷۸، واحد ۲

شماره تماس: 02155837289

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی وکیل ملکی در جنت اباد

سرکار خانم مرجانه فشنگچی با 15 سال سابقه فعالیت یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در جنت آباد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: جنت آباد مرکزی، کوچه دانش، پلاک 78، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس:02144899341

هدیه عرفانیان

هدیه عرفانیان وکیل ملکی در جنت آباد

سرکار خام هدیه عرفانیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنت آباد است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. حقوقدان عرفانیان دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از13 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری و …

آدرس دفتر: جنت آباد مرکزی، بالاتری از همت، پلاک ۷۸ ، واحد ۲

شماره تماس: 02191029120


وظایف یک وکیل ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در جنت آباد به این معنی است که وکیل دارای پرونده ملکی، به شکل تخصصی اقدام به وکالت ملکی نموده و در این زمینه از تخصص و مهارت های بسیار ویژه ای برخوردار است. سوالی که ممکن است به ذهن انسان برسدد، این است که وظایف یک وکیل ملکی خوب چیست؟ و عمدتا وکالت ملکی در چه اموراتی مطرح می گردد؟ در پاسخ به این قبیل سوالات اینگونه می توان گفت که وظایف بهترین وکیل ملکی در جنت آباد مانند دیگر وکلا در حوزه های حقوقی مختلف می باشد.

در یک توضیح کلی، یک وکیل ملکی نیز موظف است بر اساس موارد وکالت نامه و در حدود اختیارات وکیل در دعاوی ملکی به دفاع از موکل خود مشغول شود و جهت احقاق حقوق موکل تمام تلاش خود را به کار گیرد. بهترین وکیل ملکی در جنت آباد نیز وظیفه دارد به شکل منظم اقدام به پیگیری پرونده موکل کرده، در جلسات دادرسی حضور پیدا کند و در صورت لزوم اقدام به تنظیم لوایح گوناگون کند و موکل را در جریان اقدامات انجام شده قرار دهد.

آشنایی بیشتر با بهترین وکیل تهران

همچنین از دیگر وظایف مهم یک وکیل ملکی خوب در جنت آباد می توان به تنظیم قرارداد با موکل و تعیین نمودن نرخ دقیق حق الوکاله وکیل اشاره نمود. یک وکیل ملکی می بایست از گرفتن هر نوع وجه دیگری از موکل اکیدا خودداری کند و در قبال اسناد و وجوهی که از موکل دریافت می کند، به او رسید بدهد. در انجام کلیه وظایف وکلا در برابر موکلین خود، پاسخ گو و مسئول می باشند. البته شایان ذکر است بگوییم که علاوه بر کلیه وظایف عادی که وکلا دارند، در حوزه وکالت ملکی، بهترین وکیل ملکی در جنت آباد می بایست از تخصص خود در حوزه امورات مرتبط با ملک و املاک، جهت دفاع از موکل استفاده کند.

به عنوان مثال در شرایطی که مستاجر، ملک را تخلیه کند، اگر یکی از طرفین اقدام به تصرف عدوانی ملک دیگری کرده باشد یا اقدام به مزاحمت یا ممانعت از حق کرده باشد، همچنین در صورت کلاهبرداری، فروش مال غیر یا جعل سند ملکی، یک وکیل ملکی خوب قادر است با اقامه دعوا در دادگاه، مشکلات مربوطه را مورد ارزیابی قرار دهد. علاوه بر این در صورتی که فروشنده از تحویل یا تخلیه مورد معامله اجتناب کند و یا اینکه از مراجعه به دفترخانه و تنظیم سند رسمی ملک، خودداری کند، کمک گرفتن از یک وکیل ملکی خوب می تواند به دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی کمک بسیار زیادی کند.

وظایف یک وکیل ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

راه های پیداکردن یک وکیل ملکی خوب

به صورت کلی پیدا کردن و انتخاب بهترین وکیل ملکی در جنت آباد برای بسیاری از افراد ممکن است دشوار و دغدغه ساز باشد. به همین علت سامانه جستجوی وکیل به شکل آنلاین راه اندازی شده است که تمامی افراد با مراجعه به آن می توانند از بین وکلای دارای پروانه وکالت در کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضاییه، اقدام به انتخاب کردن وکیل مدنظر خود کنند. جهت انتخاب یک وکیل ملکی خوب می بایست به وب سایت کانون وکلا مراجعه نموده و همچنین جستجوی وکیل از مرکز وکلای قوه قضاییه، از طریق وب سایت های مربوطه امکان پذیر است.

اخذ مشاوره با بهترین وکیل ملکی تهران

علاوه بر این موارد اگر تمایل دارید یک وکیل ملکی خوب و متخصص پیدا کنید، می بایست با دقت عمل بیشتری اقدام به جستجوی وکیل مدنظر کنید. پیدا کردن یک وکیل ملکی خوب می تواند به واسطه پرس و جو کردن از اقوام، آشنایان یا دوستان انجام شود. به شکلی که اگر قبلا تجربه استفاده از مشاوره های حقوقی و ملکی توسط یک وکیل خوب را داشته اند، او را به شما معرفی کنند.

در غیر این صورت می توانید با جستجو در فضای مجازی، وب سایت ها و موسسه های حقوقی معتبر که اقدام به ارائه مشاوره های حقوقی و ملکی می کنند، یک وکیل خوب ملکی را پیدا کرده و با اطلاع از شرایط مدنظر برای وکالت ملکی، با وی قرارداد وکالت تنظیم کنید. البته شایان ذکر است بگوییم که علاوه بر گرفتن وکیل ملکی، می توانید از خدمات یک وکیل تلفنی نیز بهره ببرید.

راه های پیداکردن یک وکیل ملکی خوب

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در جنت آباد توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا