کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران ⚖️【سال1402】

تجاوز به عنف و دیگر جرایم جنسی متاسفانه از دیرباز در جوامع وجود داشته است. اکثر قربانیان به دلیل فشار روانی بالا، احساس تنفر از خود، ترس از آبرو و … شکایتی انجام نمی دهند. در واقع با پنهان کاری باعث می شوند تا مجرم باز هم در جامعه اقدام به چنین کاری کرده و امنیت را از زنان سلب کند. بهترین کار طرح شکایت است. در ادامه تلاش کردیم 10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را که در گذشته سابقه پیگیری پرونده های تجاوز را داشته اند معرفی کنیم. لطفا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل سرقت تهران

بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران کیست؟

تجاوز به عنف یکی از جرایم حدی است که مشمول مرور زمان نمی شود یعنی باید به سرعت به آن رسیدگی شده و قابل تعقیب کیفری است. اثبات این موضوع که تعرض بدون رضایت قربانی بوده هم کار راحتی نیست و نیاز به وکیل تجاوز و جرایم جنسی دارد.

در تجاوز و دیگر جرایم جنسی، فشار روانی بالایی به قربانیان آن که اکثرا خانم ها هستند وارد می شود. طبیعتا با وجود این وضعیت روحی و جسمی، قربانیان تصمیمات درستی نمی گیرند. مخفی کردن و انکار تجاوز یکی از راه های اشتباه است. برای دفاع از حقوق خود و مجازات متجاوز، باید در همان ساعات اولیه به آگاهی مراجعه و تجاوز را گزارش دهیم.

اما مسئله ی مهم بعدی داشتن بهترین وکیل تهران در پرونده های تجاوز است. بهتر است در این پروسه با وکیلی خبره در ارتباط باشیم. تهران یکی از شهرهایی است که در دادگاه های آن تعداد پرونده های تجاوز به عنف کم نیست. شناخت بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران باعث می شود تا در صورت وقوع چنین حوادثی به سرعت با وکیل مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

شیما قوشه

سرکار خانم شیما قوشه

خانم قوشه از وکلای پایه یک دادگستری و فعال در زمینه دفاع از حقوق بانوان هستند. خانم قوشه از وکلای متخصص در پرونده های تجاوز و جرایم جنسی در تهران می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در این زمینه پیگیری نموده اند و تجارب بسیاری دارند. از جمله سوابق مهم ایشان، وکالت پرونده شاکیان در تجاوز کیوان امام ورودی است‌.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، باقرخان، پلاک 101، واحد 2

شماره تماس: 09122071082

محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در تجاوز به عنف و جرایم جنسی هستند. ایشان تمامی جنبه های تجاوز را مورد بررسی قرار می دهند، تجاوز در حالت بیهوشی و مستی، تجاوز با فریب، اکراه و اجبار در تجاوز و … از موضوعاتی است که آقای حاجیلو پیگیری می کنند. ایشان از تمام تلاش و تجاربی که کسب نموده اند برای موفقیت و دفاع از حقوق موکل خود استفاده می کنند. برای دریافت مشاوره در خصوص تجاوز و اعطای وکالت پرونده به وکیل متخصص، می توانید با آقای حاجیلو تماس بگیرید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک ۳۸، واحد ۲

شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۵۶۸۸

امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در جرایم کیفری و خانواده هستند. ایشان آماده ارائه خدمات مشاوره ای که قربانیان تجاوز می باشند. آقای شاه مرادی رتبه ۸۱ کانون وکلای مرکز را اخذ نموده اند. سوابق کاری ایشان شامل وکیل و مشاور حقوقی مجموعه اسپید جام پارسه، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه کشت ذرت، وکیل و مشاور حقوقی شرکت فن و ابتکار برتر آریانا، وکیل و مشاور حقوقی مجتمع مسکونی ۵۴۲ واحدی بهاران و … است.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۳۹۷۵۹

محمد فرخی

جناب آقای محمد فرخی

آقای فرخی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. در زمینه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری بیش از ۲۲ سال سابقه دارند و متخصص در پرونده های تجاوز و جرایم جنسی اند.

آدرس دفتر: تهران، پیروزی، بلوار ابوذر، پایین تر از پل 5، روبروی خیابان حبیب، پلاک 273، واحد 7

شماره تماس: 09123221956

کاوه راد

جناب آقای کاوه راد

آقای راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص در پرونده های تجاوز و جرایم جنسی در تهران هستند. موفق به اخد رتبه دوم آزمون اختبار کانون وکلای مرکز شده اند. دانش آموخته ممتاز دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

پرونده های بسیاری از بازیگران معروف سینما و تلویزیون را برعهده داشته اند. اصغر فرهادی، ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی، صابر ابر، لیلی رشیدی، محمدرضا فروتن، پارسا پیروزفر، کاوه یغمایی، هستی مهدوی و … از جمله موکلین ایشان بوده اند. همچنین یکی از پرونده های مهمی که به عهده داشته اند، مربوط به پرونده سها رضانژاد بود، دختر جوان کوهنوردی که در ارتفاعات استان گلستان گم شد.

آدرس دفتر: تهران، پل گیشا، خیابان شهرآرا، بعد از بیمارستان حضرت رسول، بین خیابان ۱۸ و ۲۰، پلاک ۹۴، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۳۷۱۸۱۷۰۷۱

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 19 سال سابقه فعالیت در حوزه دعاوی کیفری، ملکی و خانواده می باشند که در طول دوران وکالت خود پرونده های زیادی را در زمینه تجاور و جرائم جنسی مورد بررسی و پیگیری قرار داده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران شناخته می شوند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدفق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

زهرا مینویی

سرکار خانم زهرا مینویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حوقی در شهر تهران می باشند که وی با سابقه چندین ساله خویش و آمار پرونده های موفق خود در زمینه های دعاوی کیفری (تجاوز، کلاهبرداری، قتل، سرقت، خیانت در امانت، و …) که به صورت تخصصی فعالیت می کند توانسته است تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر تهران کسب کند.

آدرس دفتر: تهران، بلوارکشاورز، خیابان فلسطین، بعد از چهارراه بزرگمهر، کوچه نایبی، بن بست داریوش، پلاک 2، واحد 6

شماره تماس: 09122393170

مریم سلیمانی

وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران

سرکار خانم دکتر مریم سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و دارای دکترای حقوق بین الملل عضوکانون وکلای مرکز 17 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی (چک، زمین، ملک مسکونی و تجاری، تعهدات قراردادی و مطالبات و غیره) کیفری ( چک، کلاهبرداری، جعل و استفاده ازسندمجعول، خیانت درامانت، تخریب، تجاوز) و دارای تالیفات متعدد حقوقی، مجموعه های متعدد، دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی، مدرس حقوقی برگزیده به عنوان بانوی برترایرانی درهمایش چهره های ماندگارسال 96 بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی بین، خیابان دهم و دوازدهم، پلاک 94، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09121908732

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در تجاوز چیست؟

تجاوز جنسی یکی از مهم ترین جرایمی است که آسیب های روانی و احساسی برای قربانیان تجاوز ایجاد می کند. به طوری که تا سالیان سال، عواطف و احساسات قربانی را جریحه دار کرده، موجبات ابتلا به انواع بیمارهای روحی و روانی که نشات گرفته از تجاوز است را فراهم می کند. همینطور وقوع تجاوز در جامعه و منطقه ای، نظم عمومی جامعه را بر هم می زند و آرامش و امنیت را سلب می کند. تجاوز عموما از طرف مرد علیه زنان صورت می گیرد، اما همیشه زنان جزء قربانیان تجاوز نیستند.

در قانون برای متجاوزان به عنف مجازاتی تعیین شده که برای اطلاع از آنها می توانیم با وکیل حاذق در این زمینه مشاوره داشته باشیم.

تجاوز یکی از دردناک ترین اتفاقاتی است که در زندگی قربانیان رخ می دهد. سخت ترین کار هم مطرح کردن آن است زیرا عدم آشنایی با قوانین و ترس از آبرو موجب می شود تا مراحل دفاع از حقوقمان را به درستی انجام ندهیم. با این کار به متجاوز کمک می کنیم تا به راحتی در جامعه بماند و باز هم به این کار مجرمانه ادامه دهد. آسیب هایی که بر اثر تجاوز به قربانیان وارد می شود، بسیار زیاد است. مشکلات روانی، افسردگی، روحیه آسیب پذیر، احساس تنفر از جسم خود، عدم اعتماد و بدبینی و … از جمله عواقب تجاوز است که برای قربانیان به جا می ماند.

طبیعتا در چنین شرایطی نمی توانیم از عهده ی پیگیری پرونده و شکایت از متجاوز بربیاییم. بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران، فردی است که دانش حقوقی بالایی نسبت به ما دارد و تجربه وکالت چندین پرونده مشابه را در رزومه خود داشته است. وکیل خبره در جرایم تجاوز به عنف، به دلیل آگاهی ای که نسبت به این اتفاق و قوانین دارد، نتیجه مطلوب تری را برای پرونده ما رقم می زند.

اثبات تجاوز و یافتن فرد متجاوز مراحل پیچیده ای دارد. همین طور قوانین متفاوتی هم برای تجاوز وضع شده که وکلای متخصص در جرایم جنسی کاملا به آن اشراف دارند. تنظیم شکواییه، طی کردن مراحل پزشکی قانونی، شناسایی فرد متجاوز و … بدون همراهی و راهنمایی های وکیل، کاری سخت است. مهمترین کار در پرونده های تجاوز، تنظیم شکواییه مناسب است که وکیل در این زمینه بهترین شکواییه را تنظیم می کند.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در تجاوز چیست؟

با بهترین وکیل کیفری تهران بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های وکیل خبره در تجاوز و جرایم جنسی

وکیل متخصص در تجاوز، موضوعاتی از قبیل تهدید به رابطه نامشروع، اکراه و اجبار در زنا یا تجاوز، دعوت و فریب در رابطه نامشروع، تجاوز در حالت مستی و بیهوشی و … را مورد بررسی قرار می دهد. اما یک سری ویژگی برای وکلای تجاوز وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

تجربه: وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران، ویژگی های بسیاری باید داشته باشد، اما تجربه یکی از مهم ترین آنها است. تجارب و موفقیت هایی که وکیل در پرونده های پیشین خود که درباره زنای به عنف بوده کسب نموده، در پیشبرد هرچه بهتر پرونده شما تاثیرگذار است. وکیل متخصص با جمع آوری ادله و مدارک سعی می کند تا از حقدق موکل خود دفاع نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

فن بیان مناسب: پرونده تجاوز حساسیت بالایی دارد و کمی غفلت در آن موجب کاهش درصد پیروزی می شود. فن بیان وکیل در دادگاه و همینطور در صحبت با موکل بسیار اهمیت دارد. تسلط وکیل به کلمات و بیان شیوای او روی قاضی تاثیرگذار است.

برگزاری جلسات مشاوره: دیگر ویژگی وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران این است که روحیه آسیب پذیر موکل را درک نموده و جلسات مشاوره ای حقوقی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی موکل برگزار نماید. وکیل می تواند در جلسات مشاوره به موکل خود این اطمینان را بدهد که از حقوق او دفاع نموده و فرد متجاوز را به سزای عملش می رساند.

ویژگی های وکیل خبره در تجاوز و جرایم جنسی

کلام آخر

رسیدگی به جرایمی همچون تجاوز و پیگیری آن تا مجازات متجاوز، همگی نیاز به بررسی ها و دفاعیاتی دارد که وکلای کارکشته از عهده ی آن برمی آیند. در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را معرفی کنیم. در این صورت راحت تر می توانید انتخاب کنید. امیدوارم مطالب برای تان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا