کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران ⚖️【سال1402】

تجاوز به عنف و دیگر جرایم جنسی متاسفانه از دیرباز در جوامع وجود داشته است. اکثر قربانیان به دلیل فشار روانی بالا، احساس تنفر از خود، ترس از آبرو و … شکایتی انجام نمی دهند. در واقع با پنهان کاری باعث می شوند تا مجرم باز هم در جامعه اقدام به چنین کاری کرده و امنیت را از زنان سلب کند. بهترین کار طرح شکایت است. در ادامه تلاش کردیم 10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را که در گذشته سابقه پیگیری پرونده های تجاوز را داشته اند معرفی کنیم. لطفا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل سرقت تهران

بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران کیست؟

تجاوز به عنف یکی از جرایم حدی است که مشمول مرور زمان نمی شود یعنی باید به سرعت به آن رسیدگی شده و قابل تعقیب کیفری است. اثبات این موضوع که تعرض بدون رضایت قربانی بوده هم کار راحتی نیست و نیاز به وکیل تجاوز و جرایم جنسی دارد.

در تجاوز و دیگر جرایم جنسی، فشار روانی بالایی به قربانیان آن که اکثرا خانم ها هستند وارد می شود. طبیعتا با وجود این وضعیت روحی و جسمی، قربانیان تصمیمات درستی نمی گیرند. مخفی کردن و انکار تجاوز یکی از راه های اشتباه است. برای دفاع از حقوق خود و مجازات متجاوز، باید در همان ساعات اولیه به آگاهی مراجعه و تجاوز را گزارش دهیم.

اما مسئله ی مهم بعدی داشتن بهترین وکیل تهران در پرونده های تجاوز است. بهتر است در این پروسه با وکیلی خبره در ارتباط باشیم. تهران یکی از شهرهایی است که در دادگاه های آن تعداد پرونده های تجاوز به عنف کم نیست. شناخت بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران باعث می شود تا در صورت وقوع چنین حوادثی به سرعت با وکیل مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای تجاوز و جرایم جنسی در تهران همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌های رابطه نامشروع را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی منافی‌ عفت وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی تجاوز و جرایم جنسی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم در صلاحیت دادگاه و دادسرا ارشاد
 • وکالت در جرایم منافی‌ عفت‌، رابطه نامشروع، تجاوز جنسی و ..
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه و وکیل در صندوق بازنشستگی کشور می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند.

آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه های مختلف حقوقی و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی و دوره های ملکی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشند که نزدیک به ۲۰ نفر وکیل دادگستری در مجموعه وی در تهران و استانها به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکالت تخصصی در پرونده های تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، ازاله بکارت، ارش البکاره، لواط، تفخیذ، مساحقه
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و غیره

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید نقدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس : 09129739424 02191691799
آدرس دفتر1:
تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

سمیرا مشاور

سمیرا مشاور بهترین وکیل تهران

خانم سمیرا مشاور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه کاری درخشان با همکاری تیمی وکلای مجرب و کار بلد موفق وافتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد و یکی از وکلای متخصص تهران می باشد.

از تخصص های ایشان:

 • دعاوی حقوقی اعم از تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک و …
 • دعوی ملکی خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • دعاوی خانواده طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • دعاوی تجاری
  و …

شماره تماس: 09144556238
آدرس دفتر: شهرک شهید محلاتی، نبرد جنوبی، خیابان شاهد، روبروی دادگاه محلاتی

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل تهران

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
 • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

شیما قوشه

سرکار خانم شیما قوشه

خانم قوشه از وکلای پایه یک دادگستری و فعال در زمینه دفاع از حقوق بانوان هستند. خانم قوشه از وکلای متخصص در پرونده های تجاوز و جرایم جنسی در تهران می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در این زمینه پیگیری نموده اند و تجارب بسیاری دارند. از جمله سوابق مهم ایشان، وکالت پرونده شاکیان در تجاوز کیوان امام ورودی است‌.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، باقرخان، پلاک 101، واحد 2

شماره تماس: 09122071082

امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در جرایم کیفری و خانواده هستند. ایشان آماده ارائه خدمات مشاوره ای که قربانیان تجاوز می باشند. آقای شاه مرادی رتبه ۸۱ کانون وکلای مرکز را اخذ نموده اند. سوابق کاری ایشان شامل وکیل و مشاور حقوقی مجموعه اسپید جام پارسه، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه کشت ذرت، وکیل و مشاور حقوقی شرکت فن و ابتکار برتر آریانا، وکیل و مشاور حقوقی مجتمع مسکونی ۵۴۲ واحدی بهاران و … است.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۳۹۷۵۹

کاوه راد

جناب آقای کاوه راد

آقای راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص در پرونده های تجاوز و جرایم جنسی در تهران هستند. موفق به اخد رتبه دوم آزمون اختبار کانون وکلای مرکز شده اند. دانش آموخته ممتاز دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

پرونده های بسیاری از بازیگران معروف سینما و تلویزیون را برعهده داشته اند. اصغر فرهادی، ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی، صابر ابر، لیلی رشیدی، محمدرضا فروتن، پارسا پیروزفر، کاوه یغمایی، هستی مهدوی و … از جمله موکلین ایشان بوده اند. همچنین یکی از پرونده های مهمی که به عهده داشته اند، مربوط به پرونده سها رضانژاد بود، دختر جوان کوهنوردی که در ارتفاعات استان گلستان گم شد.

آدرس دفتر: تهران، پل گیشا، خیابان شهرآرا، بعد از بیمارستان حضرت رسول، بین خیابان ۱۸ و ۲۰، پلاک ۹۴، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۳۷۱۸۱۷۰۷۱

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 19 سال سابقه فعالیت در حوزه دعاوی کیفری، ملکی و خانواده می باشند که در طول دوران وکالت خود پرونده های زیادی را در زمینه تجاور و جرائم جنسی مورد بررسی و پیگیری قرار داده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران شناخته می شوند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدفق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

زهرا مینویی

سرکار خانم زهرا مینویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حوقی در شهر تهران می باشند که وی با سابقه چندین ساله خویش و آمار پرونده های موفق خود در زمینه های دعاوی کیفری (تجاوز، کلاهبرداری، قتل، سرقت، خیانت در امانت، و …) که به صورت تخصصی فعالیت می کند توانسته است تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر تهران کسب کند.

آدرس دفتر: تهران، بلوارکشاورز، خیابان فلسطین، بعد از چهارراه بزرگمهر، کوچه نایبی، بن بست داریوش، پلاک 2، واحد 6

شماره تماس: 09122393170

محمد دمرچلی

آقای محمد دمرچلی با سابقه درخشان بیش از ده سال به همراه تیم متخصص آماده ارائه خدمات به شرح زیر می باشد:

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی ، مطالعه پرونده و اظهار نظر تخصصی، بررسی مدارک و مستندات.
 • انجام امور اضطراری موکلین در سریعترین زمان ممکن و رسیدگی به پرونده های قضایی و کیفری در حداقل زمان ممکن.
 • هزینه مناسب مطابق با تعرفه و توافق حسب مورد و پرونده و با توجه به وضعیت و شرایط موکل با لحاظ سهولت یا پیچیدگی پرونده.
 • وکلای متخصص و با تجربه و پرهیز از وعده و وعیدهای غیر ممکن و عدم قبول پرونده هایی که امکان تحقق ندارند.

آدرس: تهران ، صادقیه شمالی، بلوار اشرفی اصفهانی بن‌بست 12 متری بهار، ساختمان بهاران، پلاک1، طبقه چهارم، واحد 10

شماره تماس: 09122281245


اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در تجاوز چیست؟

تجاوز جنسی یکی از مهم ترین جرایمی است که آسیب های روانی و احساسی برای قربانیان تجاوز ایجاد می کند. به طوری که تا سالیان سال، عواطف و احساسات قربانی را جریحه دار کرده، موجبات ابتلا به انواع بیمارهای روحی و روانی که نشات گرفته از تجاوز است را فراهم می کند. همینطور وقوع تجاوز در جامعه و منطقه ای، نظم عمومی جامعه را بر هم می زند و آرامش و امنیت را سلب می کند. تجاوز عموما از طرف مرد علیه زنان صورت می گیرد، اما همیشه زنان جزء قربانیان تجاوز نیستند.

در قانون برای متجاوزان به عنف مجازاتی تعیین شده که برای اطلاع از آنها می توانیم با وکیل حاذق در این زمینه مشاوره داشته باشیم.

تجاوز یکی از دردناک ترین اتفاقاتی است که در زندگی قربانیان رخ می دهد. سخت ترین کار هم مطرح کردن آن است زیرا عدم آشنایی با قوانین و ترس از آبرو موجب می شود تا مراحل دفاع از حقوقمان را به درستی انجام ندهیم. با این کار به متجاوز کمک می کنیم تا به راحتی در جامعه بماند و باز هم به این کار مجرمانه ادامه دهد. آسیب هایی که بر اثر تجاوز به قربانیان وارد می شود، بسیار زیاد است. مشکلات روانی، افسردگی، روحیه آسیب پذیر، احساس تنفر از جسم خود، عدم اعتماد و بدبینی و … از جمله عواقب تجاوز است که برای قربانیان به جا می ماند.

طبیعتا در چنین شرایطی نمی توانیم از عهده ی پیگیری پرونده و شکایت از متجاوز بربیاییم. بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران، فردی است که دانش حقوقی بالایی نسبت به ما دارد و تجربه وکالت چندین پرونده مشابه را در رزومه خود داشته است. وکیل خبره در جرایم تجاوز به عنف، به دلیل آگاهی ای که نسبت به این اتفاق و قوانین دارد، نتیجه مطلوب تری را برای پرونده ما رقم می زند.

اثبات تجاوز و یافتن فرد متجاوز مراحل پیچیده ای دارد. همین طور قوانین متفاوتی هم برای تجاوز وضع شده که وکلای متخصص در جرایم جنسی کاملا به آن اشراف دارند. تنظیم شکواییه، طی کردن مراحل پزشکی قانونی، شناسایی فرد متجاوز و … بدون همراهی و راهنمایی های وکیل، کاری سخت است. مهمترین کار در پرونده های تجاوز، تنظیم شکواییه مناسب است که وکیل در این زمینه بهترین شکواییه را تنظیم می کند.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در تجاوز چیست؟

با بهترین وکیل کیفری تهران بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های وکیل خبره در تجاوز و جرایم جنسی

وکیل متخصص در تجاوز، موضوعاتی از قبیل تهدید به رابطه نامشروع، اکراه و اجبار در زنا یا تجاوز، دعوت و فریب در رابطه نامشروع، تجاوز در حالت مستی و بیهوشی و … را مورد بررسی قرار می دهد. اما یک سری ویژگی برای وکلای تجاوز وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

تجربه: وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران، ویژگی های بسیاری باید داشته باشد، اما تجربه یکی از مهم ترین آنها است. تجارب و موفقیت هایی که وکیل در پرونده های پیشین خود که درباره زنای به عنف بوده کسب نموده، در پیشبرد هرچه بهتر پرونده شما تاثیرگذار است. وکیل متخصص با جمع آوری ادله و مدارک سعی می کند تا از حقدق موکل خود دفاع نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

فن بیان مناسب: پرونده تجاوز حساسیت بالایی دارد و کمی غفلت در آن موجب کاهش درصد پیروزی می شود. فن بیان وکیل در دادگاه و همینطور در صحبت با موکل بسیار اهمیت دارد. تسلط وکیل به کلمات و بیان شیوای او روی قاضی تاثیرگذار است.

برگزاری جلسات مشاوره: دیگر ویژگی وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران این است که روحیه آسیب پذیر موکل را درک نموده و جلسات مشاوره ای حقوقی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی موکل برگزار نماید. وکیل می تواند در جلسات مشاوره به موکل خود این اطمینان را بدهد که از حقوق او دفاع نموده و فرد متجاوز را به سزای عملش می رساند.

ویژگی های وکیل خبره در تجاوز و جرایم جنسی

کلام آخر

رسیدگی به جرایمی همچون تجاوز و پیگیری آن تا مجازات متجاوز، همگی نیاز به بررسی ها و دفاعیاتی دارد که وکلای کارکشته از عهده ی آن برمی آیند. در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران را معرفی کنیم. در این صورت راحت تر می توانید انتخاب کنید. امیدوارم مطالب برای تان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا