ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی ⚖️【سال1402】

منابع طبیعی، منابعی هستند که انسان در به وجود آمدن آنها نقشی نداشته است. قوانین مرتبط با منابع طبیعی بسیار گسترده اند و شامل موضوعات مختلفی می باشند. واگذاری منابع طبیعی، بهره برداری از آنها، حفاظت از منابع طبیعی و … از جمله این قوانین است. افرادی که در تهران با مشکلات مرتبط با اخذ زمین از منابع طبیعی درگیر هستند باید به وکیلی متخصص در این حوزه مراجعه کنند. بهترین وکیل منابع طبیعی دقیقا فردی است که می تواند در این پرونده به موکل کمک کند. در ادامه قصد معرفی وکلای حرفه ای در حوزه منابع طبیعی را داریم. لطفا در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل اراضی در تهران

بهترین وکیل منابع طبیعی کیست؟

یکی از مهمترین سرمایه های هر کشور، منابع طبیعی آن است. به همین منظور برای حفظ و نگهداری آن تلاش های بسیاری می شود. منابع طبیعی بسیاری در ایران و تهران وجود دارد که وظیفه حفظ آن برعهده ی سازمان حفاظت و جتگل بانی کشور است. حفاظت از منابع طبیعی وظیه ملی و دینی ما محسوب می شود اما مشکلات بسیاری، اعم از وضعیت اقتصادی و … موجب شده است تا مردم به صورت روزمره قسمت هایی از منابع طبیعی را اشغال و تخریب کنند.

بسیار ضروری است که پیش از طرح شکایت امور مرتبط با منابع طبیعی، با وکیلی کارکشته مشورت کنیم. قوانین و مقررات گوناگونی برای منابع طبیعی از جمله مراتع و جنگل ها وجود دارد که موجب دشواری و پیچیدگی رسیدگی به پرونده می شود. بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران باتوه به دانش کاملی که در زمینه منابع ملی و طبیعی تهران دارد و همینطور به واسطه سابقه خود در این حرفه، بهترین راهنمایی را به موکل ارائه می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به وکیل منابع طبیعی خوب در تهران می پردازیم و تعدادی از بهترین وکیل تهران در این پرونده ها را معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

پوریا نادری

آقای پوریا نادری وکیل منابع طبیعی در تهران

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند. یکی از وکلای متخصص در پرونده های مربوط به منابع طبیعی می باشند. ایشان یکی از وکلای خبره در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده هستند که با بیش از چند سال سابقه وکالت تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده مکل خود رقم بزنند. ایشان از وکلایی هستند که با در نظر گرفتن پیچیدگی های علم حقوق، همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارند تا به راحتی موکلین خود را راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09124230952

مهدی زینالی

جناب آقای مهدی زینالی

آقای زینالی وکیل پایه یک دادگستری، مولف و مدرس دانشگاه در تهران و یکی از وکلای خبره و کارکشته در امور منابع طبیعی، زمین، ملکی و سرقفلی هستند. ایشان به همراه جمعی از وکلای حاذق، آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه های ملکی، زمین، اراضی و … را دارند. سوابق و موفقیت های آقای زینالی عبارتند از: تخصص در زمینه املاک و سرقفلی، موسس و مدیر گروه وکلای سنا، مدیر مسئول انتشارات چراغ دانش، عضو هیات مدیره شرکت بین المللی حقوق برهان، تالیف بیش از 42 جلد کتاب در زمینه املاک و سرقفلی.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نرسیده به تقاطع مطهری، روبه روی خیابان اورامان، پلاک 177

شماره تماس: 02188410057

محسن رستگار

آقای محسن رستگار وکیل منابع طبیعی

آقای رستگار وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در زمینه منابع طبیعی هستند. آقای رستگار مدیریت دفتر وکالت را برعهده دارند و با همکاری گروهی از وکلای کارکشته، آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه های حقوقی و کیفری هستند. همینطور آقای رستگار آماده اعطای مشاوره و قبول وکالت هموطنان ایرانی در سراسر دنیا است. آقای رستگار به عنوان وکیل اجرای رای و حکم دادگاه خارجی در ایران از جمله دبی، قطر، امارات، عمان، کویت، بحرین و ترکیه است.

آدرس دفتر: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی باهنر، پلاک 35

شماره تماس: 09124680735

امیرعلی عمرانی

 آقای امیرعلی عمرانی وکیل منابع طبیعی

آقای عمرانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های مربوط به منابع طبیعی هستند. دارای مدرک کارشناسی و سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. پیگیری پرونده های اراضی باغات، اراضی عمومی، الزام به تحویل مبیع، الزام به تنظیم سند رسمی و … را انجام می دهند. به صورت کلی به امور بانکی، دادگاه انقلاب و حقوق پزشکی رسیدگی می کنند. دیگر فعالیت های آقای عمرانی در زمینه کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، ثبتی و تجاری است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک گلستان منطقه 22، میدان اتریش، بنفشه 10، مجتمع تجاری اداری باران، واحد 407

شماره تماس: 09100041214

اسدعلی امرایی

آقای اسدعلی امرایی وکیل منابع طبیعی در تهران

آقای امرایی وکیل پایه یک دادگستری موسس بنیاد حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و یکی از برترین وکلای تهران در زمینه دعاوی منابع طبیعی، ملکی و اراضی می باشند. وکالت در تمامی حوزه های حقوقی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شرکت های مختلف و ایرانیان داخل و خارج کشور از دیگر خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب داروخانه شبانه روزی یاسان، پلاک 1150، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 02122228626

نحوه پس گرفتن زمین از منابع طبیعی

چنانچه زمین ما جزو منابع ملی به شمار برود باید آن را با روش های خاصی از منابع طبیعی پس بگیریم. در ابتدا باید به اسناد موجود در دهه ی 30 و 40 شمسی مراجعه کنیم و باتوجه به تصاویر هوایی موجود در نقشه ها می توان از مالک بودن یا نبودن خود در آن نقشه ها اطلاعات به دست آورد.

تغییراتی که به واسطه انسان در زمین زراعی ایجاد می شود همچون تبدیل به زمین زراعی و یا ساخت و ساز در آن زمین که متعلق به منابع طبیعی است، اهمیت بالایی دارد. در صورتی که زمین دست نخورده باشد جزو منابع طبیعی محسوب می شود.

نحوه پس گرفتن زمین از منابع طبیعی

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زمین در تهران

به برخی از افراد زمینی ارث می رسد اما دولت آن زمین را جزو منابع طبیعی محسوب می کند و سازمان منابع طبیعی آن زمین را تصرف می نماید. در چنین شرایطی برای دفاع از مین و اموال خود باید به صورت قانونی اقداماتی انجام شود. لازم است اسناد و مدارک مورد نیاز را به شعبه ویژه رسیدگی به اعتراضات ملی شدن اراضی در تهران برده و به پیگیری پرونده بپردازیم.

پیچیدگی و خت گیری ها در چنین پرونده ایی که مربوط به منابع ملی و طبیعی هستند بسیار بالا است. از این رو نیاز است به تماممی قواعد و مراحل دفاع از پرونده آشنا باشیم یا این که به وکیل منابع طبیعی خوب مراجعه کنیم. وکیل دانش و تجربه کافی برای پیگیری پرونده و دفاع از حقوق موکل را دارد.

چه زمانی به وکیل منابع طبیعی مراجعه کنیم؟

تمامی اراضی که به منابع طبیعی تعلق دارد، جزوی از اراضی ملی به حساب می آید. بنابراین هرگونه خرید و فروش در این زمینه جرم بوده و پیگرد قانونی دارد. برخی از مردم بدون اطلاع و بدون هیچ تحقیقاتی اقدام به خریداری زمینی می کنند که متعلق به منابع طبیعی است. در چنین شرایطی خریدار به عنوان شاکی می تواند از فروشنده برای فروش زمین متعلق به منابع طبیعی شکایت کند تا پیگیری های قانونی انجام شود.

مهم است که تنظیم دادخواست و طرح شکایت در این زمینه به صورت قانونی و صحیح انجام شود. به همین منظور به افرادی که اطاعات کافی در زمینه طرح شکایت و دفاع از حقوق خود ندارند، مراجعه به وکیل منابع طبیعی است.

کلام آخر

بیشتر افراد به دنبال خرید زمین در مناطق خارج از شهر هستند. اما متاسفانه وجود افراد سودجو موجب می شود تا فروشندگان، زمین های منابع طبیعی را به جای املاک شخصی و با قیمت های بالا به افراد بی اطلاع می فروشند. اگر سازمان منابع طبیعی مطلع گردد برای فرد خریدار مشکلات بسیاری به وجود می آید که برای دفاع از حقوق خود به وکیل منابع طبیعی نیاز دارد. در این مقاله به معرفی وکلای خبره منابع طبیعی در شیراز پرداختیم. تشکر می کنم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل منابع طبیعی همراه ما بودند. لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا